Pozvánka na jarní Speciální výstavu KABT Babylon 2019

Lešanská 1176/2a
Chodov, Praha 4
bulterierclub@email.cz

|

 

Pozvánka na jarní Speciální výstavu KABT Babylon 2019.

Výbor KABT zve své členy, vystavovatele a hosty na víkendovou akci Bulterier víkend KABT spojený se Speciální výstavou, Trophy show, svodem a bohatým programem.

Akce se bude konat na Babyloně (okr. Domažlice) v termínu

10 – 12.5. 2018 v areálu autokempu Babylon.

Autokemp Babylon je výborným místem pro pořádání této velké plánované akce. Areál o rozloze 2ha je oplocen. Ubytovací kapacita je až 180 míst v dřevěných chatkách s terasou nebo v místních hotelích. Za zmínku stojí i možnost stanování a prostory pro karavany. Celý areál je situován v přírodě. Letovisko Babylon je rekreační oblast obehnaná cyklistickými stezkami. Přímo v obci je několik hotelů s restauracemi a pizzerií.

Ubytování si zajistí, jako vždy, každý sám.

Ceny jsou příznivé.

Dle potřeby si lze vybrat chatky dvoulůžkové, čtyřlůžkové, pětilůžkové až šestilůžkové -  od 420 Kč do 1250 Kč za noc na chatku.

Foto areálu níže.

Stan za 80,- Kč

Auto 50,- Kč

https://www.autokempbabylon.cz/

Rezervace +420 777 715 315

  1. 5. 2019 – středa - bude státní svátek, takže při případném zájmu si zde můžete zarezervovat ubytování již o pár dní dříve a podívat se na místa jako např. Chodský hrad, muzeum v Domažlicích, Kozinův statek, podniknout výlet na Čerchov (Kurzovní věž – nejvyšší bod Chodska), Domažlická věž, Výhledy, Hrádek , do SRN na Dračí jezero. Krásy Chodska přímo vyzývají k výletům a procházkám.

V areálu bude od pátku do neděle cateringová společnost  zajišťovat  stravování pro vystavovatele a účastníky naší akce.

Při rezervaci ubytování je třeba nahlásit zájem o snídaně – obědy – večeře.

Výběr bude z více jídel včetně jídla pro vegetariány.

Výstava, svod i večerní program  se bude konat pod velkými vytápěnými stany.

V areálu bude umístěný  foto  koutek –vystavovatelé budou mít možnost si nechat vyfotit své psy. Zájemci se mohou hlásit u fotografky hlavního fotografa akce  pí. Vlaďky Placatkové.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.         www.foto-placatkova.cz

 

Program

Pátek 10.5 - 18.30 hod. oficiální zahájení akce a seznámení s připraveným programem.

Následně vyhlásíme TOP Bull 2018 a předání cen.

V 19.30 hod. -  předtančení taneční skupiny.

Od 20 hod. si můžete zatančit na DJ Adama - Retro disco.

Sobota – jak to již známe od 8.00 hod. přejímka psů, od 9.30 hod. výstava – svod. V odpoledních hodinách Trophy show. (podmínky a program trophy zveřejníme později)

Cca od 10 hod. zahájíme prodej tomboly (výtěžek bude věnován na podporu nadaci  "Bulíci v nouzi"). Ceny je možné si ihned vyzvednout – lístky ponechat na cca 23 hod., kdy proběhne ještě tahaná tombola.

Od 20 hod. – K volné zábavě zahraje rocková kapela Moby Dick.

Ve 23 hod. vyhlášení losované tomboly, půlnoční překvapení.

Hned poté oficiální a slavnostní předání výtěžku tomboly nadaci "Bulíci v nouzi" zástupcem zastupitelstva České Kubice patronům nadace.

Pokračování zábavy….