6.10.2002 53. Klubová výtava teriérů

Lešanská 1176/2a
Chodov, Praha 4
bulterierclub@email.cz

|

Rozhodčí: Alena TVRZOVÁ


PSI - DOROST

IVÁNEK DANJA *6.3.2002 VELMI NADĚJNÝ

o: Lotus Jack Pajar maj.: MVDr. Daněk Petr

m: Dora Danja chov.: MVDr. Daněk Petr

PSI - TŘÍDA MLADÝCH

HAKSI ZE ZLATÉHO ANTONÍČKU *3.9.2001 VÝBORNÝ 1, CAJC

o: Jagger Pajar maj.: Jiřička David

m: Cerri ze Zlatého Antoníčku chov.: Grof Viktor

CHÝLAKOS TROJSKÝ KŮŇ *23.8.2002 VÝBORNÝ 2

o: Warior's Donald Duck at Guerra maj.: Šild Ladislav

m: Iron Lady Excalibur chov.: MVDr. Müllerová Simona

BRET LHOTECKÝ BULL *29.7.2001 VÝBORNÝ 3

o: Warior's Donald Duck at Guerra maj.: Nikel Jaroslav

m: Black Lady Phyton chov.: Nikel Jaroslav

FOENIX TROJSKÝ KŮŇ *15.4.2001 VÝBORNÝ 4

o: Orestes Trojský kůň maj.: Urban Petr

m: Warior's Cher Lady chov.: MVDr. Müllerová Simona

AKBAR ROBIT ANAH *22.10.2001 VELMI DOBRÝ

o: Lotus Jack Pajar maj.: Valentová Dagmar

m: Fantaghiro Daidalos chov.: MUDr. Skalka Radim

BERRY LHOTECKÝ BULL *29.7.2001 VELMI DOBRÝ

o: Warior's Donald Duck at Guerra maj.: Bublová Sandra

m: Black Lady Phyton chov.: Nikel Jaroslav

INTEGRITÁS TROJSKÝ KŮŇ *7.9.2001 VELMI DOBRÝ

o: Fidzhit maj.: Musil Marek

m: Aneta Kaiserov dvor chov.: MVDr. Müllerová Simona

PSI - MEZITŘÍDA

TIPTOP DAIDALOS *31.5.2002 VÝBORNÝ 1, CAC

o: Quest Decarabia Il Duce maj.: Lučanský Jaroslav + Šaldová Kateřina

m: Quick Arrow Alet chov.: Šaldová Kateřina

BUTCH SCHADA-LINE *26.2.2001 VÝBORNÝ 2

o: Jagger Pajar maj.: Ing. Fajkus Dalibor

m: Adida Pip Schada-Line chov.: Ing. Fajkus Dalibor

PSI - TŘÍDA OTEVŘENÁ

OKEY ORANGE DAIDALOS *2.7.2000 VÝBORNÝ 1, CAC

o: Mike Hammer Alet maj.: Suková Miloslava

m: Darling Mapa chov.: Šaldová Kateřina

GERONIMO DANJA *1.1.2000 VELMI DOBRÝ

o: Billy Vandi maj.: Velková Tereza

m: Claudia Danja chov.: MVDr. Daněk Petr

PSI – TŘÍDA VÍTĚZŮ

LOTUS JACK PAJAR *6.4.2000 VÝBORNÝ 1, CAC, KV, BOB

o: Jagger Pajar maj.: Pavel Jaroslav

m: Odette Pajar chov.: Pavel Jaroslav

BILLY VANDI *21.3.1996 VÝBORNÝ

o: Oliver Kid Alet maj.: Grof Viktor

m: Enda Od Haberského rybníka chov.: Vaníková Ivana

FENY - TŘÍDA DOROSTU

ENNYA BITEVNÍ PES *16.2.2002 VELMI NADĚJNÁ

o: Kevin Pajar maj.: Míroš Jan

m: Zeta Bitevní pes chov.: Mrkvička Jiří

FENY - TŘÍDA MLADÝCH

CASABLANCA BITEVNÍ PES *27.10.2001 VÝBORNÁ 1, CAJC

o: Lotus Jack Pajar maj.: Petráková Petra

m: Omega Bitevní pes chov.: Mrkvička Jiří

SHADOW Z KRASOLESÍ *10.5.2001 VÝBORNÁ 2

o: Montgomery Bitevní pes maj.: Kunta Richard

m: Iris z Krasolesí chov.: Musil Karel

HESSI ZE ZLATÉHO ANTONÍČKU *3.9.2001 VÝBORNÁ 3

o: Jagger Pajar maj.: Grof Viktor

m: Cerri ze Zlatého Antoníčku chov.: Grof Viktor

HERBA RUCH-WEST *16.8.2001 VÝBORNÁ 4

o: Jagger Pajar maj.: Mgr. Durdilová Eva

m: Fram Ruch-West chov.: Chlíbec Rudolf

EIMY OD LABUTÍHO JEZÍRKA *4.9.2001 VÝBORNÁ

o: Imperátor Bitevní pes maj.: Smržová Markéta

m: Brenda u Velkého rybníka chov.: Sedláčková Pavlína

JERKA ZE ZLATÉHO ANTONÍČKU *2.1.2002 VÝBORNÁ

o: Atos z Rodu bojovníků maj.: Grof Viktor

m: Yentl Booby Alet chov.: Grof Viktor

OFELIE PLZEŇSKÝ BULL *21.7.2001 VÝBORNÁ

o: Juniperus Trojský kůň maj.: Roučková Dagmar

m: Madelleine Black Hillside chov.: Kopačková Zuzana

AMBRA ČERNÁ HAŤ *25.5.2001 VELMI DOBRÁ

o: Sedrik Čechia-Bull maj.: Trojanová Olga

m: Fantaghir Caracass chov.: Trojanová Olga

BEATRIX ULI-BULL *1.8.2001 VELMI DOBRÁ

o: Kevin Pajar maj.: Bohuněk Jiří

m: Amina Uli-Bull chov.: Prajzlerová Alena

AKITA BUTOVICKÁ LOUKA *3.6.2001 DOBRÁ

o: Tálos Trojský kůň maj.: Ing. Šustek Petr

m: Folly Adri chov.: Janošek Aleš

BARBAEELLA BITEVNÍ PES *6.7.2001 DOBRÁ

o: Lamborghini Daidalos maj.: Matoušek Karel

m: Parabela Bitevní pes chov.: Mrkvička Jiří

FENY - MEZITŘÍDA

AINY JAS-VER *17.3.2001 VÝBORNÁ 1, CAC

o: Jagger Pajar maj.: Selinger Jaroslav

m: Linda Pajar chov.: Selinger Jaroslav

RAPSODIE DAIDALOS *24.10.2000 VÝBORNÁ 2, R.CAC

o: Knucklehead Huggermugger maj.: Šaldová Kateřina

m: Lollipop Daidalos chov.: Šaldová Kateřina

FENY - TŘÍDA OTEVŘENÁ

PETT PAJAR *31.3.2001 VÝBORNÁ 1, CAC

o: Jagger Pajar maj.: Pavel Jaroslav

m: Kelly Pajar chov.: Pavel Jaroslav

GO GO ACTION ALET *19.5.1999 VÝBORNÁ 2, R.CAC

o: Quest Decarabia Il Duce maj.: Musil Karel

m: Muramixa Alet chov.: Tvrzová Alena

BERYL ZE ZLATÉHO ANTONÍČKU *28.7.1999 VÝBORNÁ 3

o: Admiral Frank Alet maj.: Grof Viktor

m: Orka z Antoníčku chov.: Grof Viktor

DORA DANJA *21.3.1998 VÝBORNÝ 4

o: Bassbarr Badger of Crossguns maj.: MVDr. Daněk Petr

m: Claudia Danja chov.: Ing. Daňková Jana

MIRA PAJAR *8.6.2000 VÝBORNÁ

o: Jagger Pajar maj.: Minárová Kateřina

m: Cindy Pajar chov.: Pavel Jaroslav

FANTAGHIR CARCASS *18.12.1998 VELMI DOBRÁ

o: Hurricane Pajar maj.: Trojanová Olga

m: Berry Hrad Veveří chov.: Růžička Pavel

FENY - TŘÍDA PRACOVNÍ

AMY PRETTY-GIRL GABRIAYLLARON *5.3.2001 VÝBORNÁ 1, CAC

o: Lamborghini Daidalos maj.: MVDr. Pešoutová Markéta

m: Aylla Whiteway Anmajoon chov.: Krütznerová Gabriela

FENY – TŘÍDA VÍTĚZŮ

MARSHMALLOW DAIDALOS *7.2.2000 VÝBORNÁ 1, CAC, KV

o: Knucklehead Nuggermugger maj.: Šaldová Kateřina

m: Muramixa Alet