11.10.2008 - Klubová výstava OBTC, Prottes, Rakousko

Lešanská 1176/2a
Chodov, Praha 4
bulterierclub@email.cz

|

- rozhodčí: Joanna a Mark PHILLIPS (ch. stanice BULLYON, GBT)

- klubová výstava rakouského BT klubu

Výsledky:

Psi - třída mladých - (13)

Wagner Opalplast Lakonga - V1, Nejlepší junior, Klubový vítěz mladých

Be my Baby Opalplast x Enemy Public Number One Lakonga
ch: Suwala W., m: Martyka Marek

Natty Nathan Timar - V2

Cwmdulais Marshelsea Dai Another Day x Hoza Hanka Timar
ch: Jastrzebska A, m: Selingerová V.

http://www.bohemian.bulterier.com/fotky_psu/hauck/natty_nathan_timar.jpg

test: dale se upravuje

Prince of the Fighting Angels - Exc.3
S: Ex Se Natus Soprano Jedi
D: Kassy from Fighting Angels
B+O: Gabor Györffy

Pannonszepe Trisztan - Exc.4
S: Dazlin Sark Defence
D: Pannonszepe Iron Butterfly
B: Zoltan Bolyos O: Walter Scharf

Landust Hannibal the Cannibal - Exc.
S: Serial Thrilla Ace of Space
D: Afrodite di Casa Arianna
B: Elisa Poletti O: Mauro Secco

Pick A Bull Angus Young - Exc.
S: Terjo's Devil in Disguise
D: Mighty Bulls Cheeky Viky
B+O: Andrea Heeberger

Diego od Vyri Skaly - Very Good
S: Frederik Chopin of Canterbury
D: Fautrix Trojsky Kun
B: Libor Fikr O: Mvdr. Simona Müllerova

Tay Pajar - Very Good
S: Masaryk's Hot Hog
D: Wanesa Pajar
B: Jaroslav Pavel O: Jiri Mata

Question of Time Arthur the Angel - Very Good
S: Urban Chaos the Joker
D: Musketier A Question of Time
B: André Otte O: Janina Gessner

Question of Time A Winner never Quit - Very Good
S: Urban Chaos the Joker
D: Musketier A Question of Time
B+O: André Otte

Kellouacy Too Hot to Trott - Very Good
S: Stockleyview Dark Destiny
D: Cwmdulais Ice Maiden at Kellouacy
B: C. Brooks O: Barbora Anosike

Knights of Darkness Crash Boom Bang - Very Good
S: Terjo's Devil in Disguise
D: Knights of Darkness Apple Flower
B: Tamas Nagy O: Peter Bartos/Tamas Nagy

A'Nivellen Girls Best Friend - Very Good
S: Emred Speak of the Devil
D: Rosemary Baby Buteo
B: Anna Karniewska-Murgala O: Ing. Georg A. Wagner

Intermediate Class (3)

Moonflower Blackberry Brandy - Exc.1 CACA
S: Nosrettap Celtic Star at Kilacabar
D: Cosmopolitan It Isn't Magic
B+O: Laszlo Kovacs

Mighty Bulls Dude Dewey - Exc.2 res.CACA
S: Art Mighty Bulls od Velkého Bucku
D: Siradella's Proud Svenja of Mighty Bulls
B+O: Alexandra Zepke

ExoMax Wild Fire Chiftein - Exc.3
S: Rodeo Rider the Joker
D: Gilda from Fighting Angels
B+O: Anja Radisic

Open Class (7)

Siradella's Raffaello - Exc.1 CACA
S: Falkos Play with Fire at Azraeelz
D: Siradella's Loco Lucy
B+O: Sylvia Dziba

Jensi Pajar - Exc.2 res. CACA
S: Nosrettap Ring of Fire at Kilacabar
D: Sissy Pajar
B: Jaroslav Pavel O: Petr Otcenasek

Landust Frodo Baggins - Exc.3
S: Circus Uppercut
D: Chaco Noma Beauty
B: Elisa Poletti O: Milena Agri

Don't Worry I'm a Star von Chiorean - Exc.4
S: Ex Se Natus Soprano Jedi
D: Cesy von Chiorean
B: Florin Chiorean O: Nicolae Mihaiu

Siradella's Ramon - Very Good
S: Falkos Play with Fire at Azraeelz
D: Siradella's Loco Lucy
B: Sylvia Dziba O: Tatjana Stefka

Quetzal Canterbury Trojsky Kun - Very Good
S: Yoeckydoe's Abrakdabra
D: Selene Trojsky Kun
B: Mvdr. Simona Müllerova O: Leopold Hofmann

Orka vom Kaiserstuhl - Very Good
S: Trick or Treat Armageddon
D: Funny vom Kaiserstuhl
B: Hans Schmidt O: Doris Vilsmaier

Champion Class (4)

Legendary Leon Timar - Exc.1 CACA Clubwinner BOS
S: Nosrettap Celtic Star at Kilacabar
D: Hoza Hanka Timar
B+O: Aleksandra Jastrzebska

Zinadine Pannonszepe - Exc.2 res.CACA
S: Ex Se Natus Soprano Jedi
D: Pannonszepe Iron Butterfly
B: Zoltan Bolyos O: Marcel Linhart

Khlolander Kros Bow - Exc.3
S: Nosrettap Celtic Star at Kilacabar
D: Helizar Lady Luck at Khlolander
B: Maxine O'Neill O: Renata Cernys

Herkules Klopo's - Exc.4
S: Blade Feira de Santa
D: Hörcsögfalvi Janka
B: Ladislav Polgar O: Janka & Ivan Slesarovci

Veteran Class (3)

Barbarossa Ma Che Bello - Exc.1
S: Stormbringer's Loverboy v. Kaiserstuhl
D: Piccola Diavola of Canterbury
B+O: Ulrike Hoffmann

Mighty Bulls Artful Jörg - Very Good 2
S: Plato's Boby Mc Jonah
D: Savannah of Canterbury
B+O: Alexandra Zepke

Xavier Trojsky Kun - Very Good 3
S: Orfeus Trojsky Kun
D: Cicatrix Trojsky Kun
B: Mvdr. Simona Müllerova O: Lenka Travnikova

Females

Junior Class (20)

QuentinHill Fancy Prada - Exc.1 JB Clubjuniorwinner BOB & BIS
S: Calvin Daidalos
D: Dorotka Rewelacja z Galicji
B+O: Joanna Szewczyk

Emilia Ma Che Bello - Exc.2
S: Rodeo Rider the Joker
D: Calimba de Luna Ma Che Bello
B+O: Ulrike Hoffmann

Jaqueline Timar Anima Villis - Exc.3
S: Lord of the Timar
D: Sexy Sue Anima Villis
B: Urszula Szymanska O: Ana Desman/A. Jastrzebska

Everlasting Love Opalplast - Exc.4
S: Alecto Kool Barracuda of Kilacabar
D: Number One Opalplast
B: Marek Martyka O: Iwona Mielcarek

Nelly Navara Timar - Exc.
S: Cwmdulais Marshelsea Dai another Day
D: Hoza Hanka Timar
B: Aleksandra Jastrzebska O: Miroslav Kovacik/A. Jastrzebska

Pick A Bull Apache Rose Peacock - Exc.
S: Terjo's Devil in Disguise
D: Mighty Bulls Cheeky Viky
B+O: Andrea Heeberger

Play to the Angel von Chiorean - Exc.
S: Don't Worry I'm a Star von Chiorean
D: Kleve Akka Laurentia
B+O: Florin Chiorean

Nomen est Omen Amulett - Exc.
S: Dajan King of the Road
D: Pannonszepe La Luna
B: Eva Szentirmai O: Zsolt Kondas

Destiny Friendly Bulls - Exc.
S: Leo ze Svetovarske Zahrady
D: Avril Friendly Bulls
B: D. Hrdlickova O: W. Löffler

Siradella's Upper Class Nikita - Exc.
S: Bullbully Highflyer
D: Siradella's Loco Lucy
B: Sylvia Dziba O: Eva Bern

Dutch Dynamite at Era Teriera Bull Position - Exc.
S: Super Bowl's Collierboy
D: Gembala Dziedzictwo Tudora
B: Elwira Cetner-Kita O: Jagna Kaczmarczyk/Elwira Cetner-Kita

Ultima Pajar - Exc.
S: Union Jack Pajar
D: Ilsa Pajar
B: Jaroslav Pavel O: Zuzana Kopackova

Amica vom Nasenbach - Exc.
S: Urban Chaos the Joker
D: Balkan Bull Aurora
B: Doris Vilsmaier O: Ines Brozovich

Cherry Brava Asmoddeus - Exc.
S: Knight of Katalonia Timar
D: Costa Brava Asmoddeus
B: Jiri Holub O: Janka & Ivan Slesarovci

Cosmopolitan Pandora - Exc.
S: Lord of the Timar
D: Cosmopolitan Silver Screen
B: György Czeszneg O: György Rebman

Anastasia vom Nasenbach - Exc.
S: Urban Chaos the Joker
D: Balkan Bull Aurora
B+O: Doris Vilsmaier

Deborah Friendly Bulls - Very Good
S: Leo ze Svetovarske Zahrady
D: Avril Friendly Bulls
B: D. Hrdlickova O: Ladislav Netopil

Donna Friendly Bulls - Very Good
S: Leo ze Svetovarske Zahrady
D: Avril Friendly Bulls
B: D. Hrdlickova O: Herbert Palicka

Xantha-Elvira Trojsky Kun - Very Good
S: Quetzal Canterbury Trojsky Kun
D: Quero Trojsky Kun
B+O: Mvdr. Simona Müllerova

Vaju Trojsky Kun - Very Good
S: All Aristocrat Fransimo Bohemia
D: Xena Trojsky Kun
B+O: Mvdr. Simona Müllerova

Intermediate Class (9)

Moonflower Celtic Girls - Exc.1 CACA Clubwinner
S: Nosrettap Celtic Star at Kilacabar
D: Cosmopolitan It Isn't Magic
B+O: Laszlo Kovacs

Siradella's T'Jamira - Exc.2 res.CACA
S: Siradella's Q'Athos
D: Victoria's Secret vom Xanadu
B+O: Sylvia Dziba

Uma from Speaking Eyes - Exc.3
S: Terjo's Devil in Disguise
D: Hilda from Fighting Angels
B: Gyula Kovacs O: Zoltan Horvath

Mighty Bulls Dum-Dum Duruna - Exc.4
S: Art Mighty Bulls od Velkého Bucku
D: Siradella's Proud Svenja of Mighty Bulls
B+O: Alexandra Zepke

Queen of Love Pajar - Exc.
S: Llanwenarth's Love Hurts
D: Pett Pajar
B+O: Jaroslav Pavel

Thunderbolt's Nuttygirl - Exc.
S: Alecto Kool Barracuda of Kilacabar
D: Thunderbolt's Lovely
B+O: Andrea Fekete

Verta ze Zlateho Antonicku - Very Good
S: Aron Lovely Boy Gabriayllaron
D: Aida ze Zletaho Antonicku
B: Viktor Grof O: Mgv. Hedvika Olleova

Merci of Canterbury - Very Good
S: Masaryk's Illegal Illia
D: Juli Jana Trojsky Kun
B: Leopold Hofmann O: Lucie Zakovska

Siradella's Tropical Dream - Very Good
S: Siradella's Q'Athos
D: Victoria's Secret vom Xanadu
B: Sylvia Dziba O: György Rebman

Open Class (8)

Rebman White Bull Sora - Exc.1 CACA
S: Junior from Black and White Gipsys
D: Speaking Eyes Fanny
B: György Rebman O: Tamas Bona

Nittany from Speaking Eyes - Exc.2 res.CACA
S: Varpalota Menti Tre
D: Evita from Fighting Angels
B: Gyula Kovacs O: Zoltan Horvath

Dolce Vita Ma Che Bello - Exc.3
S: Yoeckydoe's Yes it's Me
D: Bacci Perucina Ma Che Bello
B+O: Ulrike Hoffmann

Siradella's Scarlet O'Hara - Exc.4
S: Siradella's Quirinus Sam
D: Siradella's J'Neala
B+O: Sylvia Dziba

Sebia Trojsky Kun - Exc.
S: Siradella's Janus Samadhi
D: Quero Trojsky Kun
B: Mvdr. Simona Müllerova O: Petr Zelinka

Juli Jana Trojsky Kun - Very Good
S: Yoeckydoe's Abrakdabra
D: Wvia Trojsky Kun
B: Mvdr. Simona Müllerova O: Leopold Hofmann

Opera v.d. Alten Veste - Very Good
S: Kilacabar Stand and Deliver
D: Verona v.d. Alten Veste
B: Georg Scherzer O: Ines Brozovich

Jasmina of Canterbury - Very Good
S: Masaryk's Illegal Illia
D: Ino Trojsky Kun
B+O: Leopold Hofmann

Champion Class (2)

Auli Comer from North Bull Position - Exc.1 CACA
S: Bullkings Mountain Might
D: Gemballa Dziedzictwo Tudora
B: Elwira Cetner Kita O: Jagna Kaczmarczyk

Cholanga Trojsky Kun - Exc.2
S: Yoeckydoe's Abrakdabra
D: Vespa Trojsky Kun
B: Mvdr. Simona Müllerova O: Ing. Marika Bölcs

Veteran Class (3)

Bacci Perucina Ma Che Bello - Exc.1 Best Veteran
S: Stormbringer's Loverboy v. Kaiserstuhl
D: Piccola Diavola of Canterbury
B+O: Ulrike Hoffmann

Laureola's Mia - Very Good 2
S: Quirinal of Canterbury
D: Laureola's Honeymoonroxy
B: Mag. Regina Bregenzer O: Tatjana Stefka

Aischa Little Smiles - Very Good 3
S: Kerry Killer z Cernovicke Hajovny
D: Adria Don Barry
B: Frantisek Trantina O: Iva Trantinova