15.-16.11.2008 - NBTC - Klubová výstava a Národní soutěž, Asperen, Holandsko - výsledky

Lešanská 1176/2a
Chodov, Praha 4
bulterierclub@email.cz

|

rozhodčí: Mr. David Harrison (Sandawana) Jižní Afrika, Mr Stephen Craven (Sugerbay) Austrálie and Mrs. Norma Smith (Magor) Kanada

Seznam psů a jejich pořadová čísla v soutěži národních družstvech:

1 Yoeckydoe´s Gamin
2 Superbowl´s Gibbs
3 Yoeckydoe´s Headbanger
4 Anzeza Important Ingo
5 Anzesa Ineffable Isaac
6 Padhen Abraham Lincoln
7 ch.Teirwgwyn son of Gun at Meilow
8 Captain Love BullsQuad from Southland of ideal dream
9 Untitled Colossus Centauri Cannibalis
10 Craven Knight Lola os Little devil
11True Stars Black Gladiator
12 Urukonda Kevala
13 Rocksolids big Black Panda Hunk
14 Ambassador of Anima Villis
15 Wagner Opalplast Lakonga
16 Karmacoma Beloved Quercus
17 Bullkings Monterosso
18 Manolito
19 Mad About Danish Dynamite
20 Super bowl´s Collier boy
21 Little Thunder´s Farenheit
22 Superbowl´s Arthur
23 chJensi Pajar
24 ch.Flashpoint Inferno Pajar

25 Ch.Breslau´s Yankee Doodle Dandy
26ch.Steadfast Gulliver
27 Tyebar Groundpower
28 Virtuous Brute Force by Fortier

29 ch.Untitled Veni Vidi Vici
30 ch.Ultimate Fantasy Black Hermes
31 Aáron de bulls and co
32 Bearables the Pretty love emperor
33Black Sheep of Oxion
34 Legendary Leon Timar
35 Lord of Timar
36 MC Laren Dziedzictwo Tudora
37ch.Sagacious Defiant
38 multich.Bullkings Mountain Might
39 ch.Mad about Hight Voltage
40 Superbowl´s Full Circle
41 Superbowl´s Hoverfonic
42 Yoeckydoe´s Ginger
43 Ultima Pajar
44 Reanne Pajar

45 X-cooper goodbye to Romance
46 Breslau´s Mercedes Benz
47 Teirwgwyn Treacle Tart
48 Padhen Precious Pearl
49 Amjel Cosmopolitan Hedonist
50 Nominoe´s Charming red of Pollyssa
51 Unfailling Cherist Devil
52 Out of the Blue of never a dull moment
53 Ultimate joy´s Fake the funk
54 Ultra glide of shining Star BAM-BAM
55 Everlasting Love opalplast
56 Melting Melinda Timar
57 Quentinhill fancy Prada
58 Warmasters Forget me not
59 Mad about Electric Eye
60ch.Glamorous Fire and Ice
61 Yockeydoe´s Feurouge
62 Angelina Spy Dog
63 Janella Pajar
64 ch,Starburst my one true Friend
65 ch. Balrog´s amanda Arreso
66 ch.Crossgarley cacharrel
67 ch Ukusa Cosmopolitan
68 Ukusa ultimate joys
69 ch.Nominoe´s Boudig ar of Pollyssa
70 Untitled Corpse Bride
71 Bogus-Pocus Bloody Sundays
72 Oxion of Unknown Fantasies
73 Black sensation off Daikini
74 Oky Doky Betsie boop
75 Hortensija Lakonga
76 Helga Lakonga
77 ch.Magic touch Buteo Impossible
78 ch.Mad about whole Lotta Rosie
79 Golden League Black Illusion
80 Sagacious Grace

Celkové výsledky národních týmů:

1. Poland 181 points
2. U.K. 158 points
3. Netherlands 155 points
4. Belgium 107 points

5. France 73 points
6. Sweden 62 points
7. Czech 35 points
8. Denmark 33 points