26/07/2014 - KV Brno

Lešanská 1176/2a
Chodov, Praha 4
bulterierclub@email.cz

|

KV Brno 26. 7. 2014

rozhodčí: Kateřina Šaldová - BT a Jana Daňková - MBT

BULTERIÉR

PSI - třída dorost

VN1, Nejlepší dorost - QWERAN NATHAN Jas-Ver, ČLP/BT/12550 /15.12.2013/
ANOTHER SILVER ILLUSION Joe
s Star x ORA Jas-Ver

chov.: Jaroslav Selinger, maj.: Jaroslav Selinger

VN2 - FELIX Dvorce, ČLP/BT/12640 /19.1.2014/
Cosmopolitan DEVIL
S CHARM x CHANTAL Eternal Loyalty

chov.: Marek Špirko, maj.: Ing. Pavlína Glodeková

PSI - třída mladých

V1 - EDDIE Little Bull, ČLP/BT/12418 /25.6.2013/

Bullyview LITTLE WHITE MAN x BÁJA Little Bull

chov.: Jana Kamišová, maj.: Štěpánka Turečková

VD2 - CURTISS z Ostrova Man, ČLP/BT/12540 /18.10.2013/

BLACK ONYX Solo Magnifica x HONEY Klopos

chov.: Andrea Marková, maj.: Petra Janošová

VD3 - COVENTRY z Ostrova Man, ČLP/BT/12538 /18.10.2013/

BLACK ONYX Solo Magnifica x HONEY Klopos

chov.: Andrea Marková, maj.: Veronika Jurásková

VD4 - ATAY ze Širé pláně, ČLP/BT/12308 /20.2.2013/
JOXER Bully x BABETA z Ostrova Man

chov.: Pavel Bartel, maj.: Michaela Otrubová

VD - BERT z Halašova, ČLP/BT/12489 /19.7.2013/

BALLET VAN MER Ecce Bull x DENNIS ze Sychrovského lesa

chov.: Stanislav Jirman, maj.: Stanislav Braňka

PSI - třída otevřená

VD1 - ANIMO GaGuGo, ČLP/BT/12132 /24.6.2012/

JOXER Bully x ANEMONE pod Hradem Veveří

chov.: Magda Wdówková, maj.: Vladislava Tomicová

PSI - třída pracovní

V1, CAC, BOS, Nejlepší pracovní jedinec - VAN GOGH Asmoddeus, ČLP/BT/12026 /8.2.2012/

Bullimpact ELECTRIC WIZARD x HOLYWELL Asmoddeus

chov.: Jiří Holub, maj.: David Fér

PSI - třída čestná

V1 - Pannonszépe ZINADINE, ČLP/BT/10604 /11.8.2006/

EX SE NATUS SOPRANO Jedi x Pannonszépe IRON BUTTERFLY

chov.: Zoltán Bolyós, maj.: Jakub Musil

PSI - třída vítězů

V1, CAC - GCh. BALLET VAN MER Ecce Bull, SPKP 2822 /30.1.2011/

Oky Doky INCREDIBLE TORNADO x MERCI of Canterbury

chov.: Miroslav Fojtách, maj.: Katarína Bánová

FENY - třída štěňat

VN1, Nejlepší štěně - Power King RUBY, Met.Bullt.80/14 /12.2.2014/

Power King SUNDANCE KID x Power King DIAZ

chov.: Peto Laszlo, maj.: Katarína Bánová

FENY - třída dorost

N1 - KAILY z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/12562 /9.1.2014/

VALENTINO GARAVANI Asmoddeus x KAREN PAJAR von Amadis

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Ludvík Sivera

FENY - třída mladých

V1, CAJC, BOJ - EVELYN Little Bull, ČLP/BT/12424 /25.6.2013/

Bullyview LITTLE WHITE MAN x BÁJA Little Bull

chov.: Jana Kamišová, maj.: Sandra Piťhová

V2 - CAMELLIA Solo Magnifica, ČLP/BT/12408 /7.6.2013/

PABLO PICASSO Asmoddeus x Arcanum KIZZMET

chov.: Ing. Jana Reichlová, maj.: Ivona Pavelková

V3 - JASMINNE z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/12437 /5.7.2013/

MERLIN PAJAR Plzeňský Bull x XANTIA z Čerchovské zahrady

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Vendula Hradecká

V4 - Lankák-Öre CHEM VALLEY KUSH AT MOONFLOWER, ČLP/BT/12619 /26.7.2013/

DESIGNED FOR MOONFLOWER Dum Spiro x Moonflower KOOL LIBERTY

chov.: Kata Stief, maj.: Grigorios Akriditis

VD - BELORA Regess Bull, ČLP/BT/12318 /24.2.2013/
ANDREASS z Podolského kopce x ARTEMIS z Bordovských pekel

chov.: Bc. Pavel Savula, maj.: Ing. Daniel Vyoral

VD - CAN - AM BLACK ONYX z Ostrova Man, ČLP/BT/12544 /18.10.2013/

BLACK ONYX Solo Magnifica x HONEY Klopo's

chov.: Andrea Marková, maj.: Monika Chalupová

VD - GAMA ze Sychrovského lesa, ČLP/BT/12335 /1.7.2013/

IRON Plzeňský Bull x CATIE ze Sychrovského lesa

chov.: Petra Sudová, maj.: Jiří Hovad

VD - NAOMI BLACK SMILE of Critical Point, ČLP/BT/12555 /3.7.2013/

Bobuddy TRAFALGER x Moonflower WILD ANGEL

chov.: Pavle i Slavica Stupovski, maj.: David Kerpl

abs. - BRENDA PRINCESS Black Sabath Bull, ČLP/BT/12534 /15.10.2013/

MONTY BART Wild Fámy x APHRODITE Silent Anathema

chov.: Stanislava Hanusová, maj.: Břetislav Lička

FENY - mezitřída

V1, CAC, BOB, BIS, Nejlepší pohyb - Masaryk’s JUNGLE JEWEL, ČLP/BT/12296 /6.10.2012/
QuentinHill SHOOT ME TWICE x WHOOPI vom Xanadu

chov.: Pavel Masaryk, maj.: Vlastimil Erla

V2, res. CAC - BREATHE WITH ME Świetliste Cienie, PKR.III-72195 /5.1.2013/

FIRE IN HEAVEN The Joker x JAZZ CAFE AU LAIT Rewelacja z Galicji

chov.: Anna Kisielewska, maj.: Anna Kisielewska

V3 - EMPRESS Chief Bull, ČLP/BT/12352 /14.3.2013/

BOSS Nitarm x BLACKIE Chief Bull

chov.: Sandra Smetanová, maj.: David Fér

V4 - BEAUTIFUL Magdalensmaria Elegans, ČLP/BT/12208 /13.9.2012/

FABIUS Trojský kůň x CARMEN Hot Bull

chov.: Magda Chudějová, maj: Zuzana Kolaříková

VD - BHADRA Tutsch, ČLP/BT/12388 /19.4.2013/
Moonflower MAX BAXTER x DEBBIE Jolter

chov.: Šárka Pohorská, maj.: Ondřej Šuhaj

VD - DESTINY Chief Bull, ČLP/BT/12285 /10.11.2012/
BLACK ONYX Solo Magnifica x DOROTHEA Jolter

chov.: Sandra Smetanová, maj.: Lenka Mlčochová

FENY - třída otevřená

V1, CAC - ESTELLA Daidalos, ČLP/BT/11763 /18.4.2011/

Moonflower TRIGGER SULLIVAN x OXI TOXI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Štěpánka Turečková

V2 - RICCA BRAVA Asmoddeus, ČLP/BT/11505 /14.5.2010/

Activior ENUFF ALREDI AT KILACABAR x CHILLI BRAVA Asmoddeus

chov.: Jiří Holub, maj.: Jan Auer

V3 - CIARA z Likavy, ČLP/BT/12279 /24.2.2012/
DANNY Jolter x AMINA z Likavy

ch: Miroslav Hlinka, m: Klára Valicová

VD4 - PIYA PET Plzeňský Bull, ČLP/BT/11961 /1.12.2011/

QUENTIN Pajar x BECKY Pajar

chov.: Zuzana Kopačková, maj.: Ondřej Kliner

VD - ABBIE z Halašova, ČLP/BT/12079 /30.5.2012/
Javarke PITCH BLACK x DENNIS ze Sychrovského lesa

chov.: Stanislav Jirman, maj.: Lenka Zajíčková

FENY - třída vítězů

V1, CAC, Nejlepší hlava - Bilboen ANGEL OF THE MOON, ČLP/BT/12634 /10.2.2013/
Teirwgwyn PAPER GANGSTA AT BULLYVIEW x Bilboen STAR AT NIGHT

chov.: Sarah Foster, maj.: Kateřina Kožnarová

FENY - třída veteránů

abs. - QUICKEN BULLET Wild Fámy, ČLP/BT/8844 /3.10.2003/
FIDZHIT x BRIGITTE NIELSEN Wild Fámy

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Jitka Zezulová

abs. - VALENCIA-VÉRA Wild Fámy, ČLP/BT/9551 /10.10.2004/
Siradella
s JANUS SAMADHI x NELLA Pajar

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Jitka Zezulová

MINIATURNÍ BULTERIÉR

PSI - třída štěňat

abs. - DOUGLAS DEAR TO Anmajoon, ČLP/MBT/486 /2.2.2014/
ABSINTH MINI Kalimero Bohemica x BIRGIT ALL IN RUN Anmajoon

chov.: MVDr. Markéta Pacltová, maj.: Marie Lokingová

PSI - třída mladých

V1, CAJC, BOJ, BOS - QUENTIN TARANTINO-M Wild Fámy, ČLP/MBT/433 /28.5.2013/
THILO von der Alten Veste x BUMBLE BEE MINI Minies

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Jitka Zezulová

V2 - BARACK Minibull z Kosova, ČLP/MBT/457 /13.9.2013/
Nuestro's DIEGO x AIDA Minibull z Kosova

chov.: Otakar Šamárek, maj.: Otakar Šamárek

PSI - mezitřída

V1, CAC - MACALLAN FINE OAK Venturesome, CMKU/MBT/492/-14/13 /6.4.2013/

HAGRID FOR VENTURESOME od Rudej Wiedzmy x DECIDE TO WIN SHOWGIRL Venturesome

chov.: Valeria Belkova, maj.: Klára Aubrechtová

FENY - třída štěňat

N1 - RIA BLACK Wild Fámy, ČLP/MBT/508 /24.2.2014/
Vip's HOT PURSUIT AT WILD FÁMY x KISS ME-M Wild fámy

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Petra Sudová

FENY - třída dorost

N1 - AISHA of Wild Billy Bull, SPKP 220 /30.12.2013/
KILJG CHARISMA Duvessa x ANGELS FACE OF Wal Pet

chov.: Mário Kyjak, maj.: Ivan Hrdlička

FENY - třída mladých

V1, CAJC - EmeritaBull BLACK INSPIRE, ČMKU/MBT/479/13/13 /3.5.2013/

TUNANTE de Valdehierro x FAMA d’Yobrebull

chov.: David Gonzales Ferreza, maj.: Tereza Lafková

FENY - mezitřída

V1 - BOND GIRL OF Wal Pet, ČLP/MBT/393 /14.10.2012/
Chill Out's SIR OF SWEDEN x Bikató-Parti KITTY

chov.: Petr Waloszek, maj.: Radka Waloszková

FENY - třída vítězů

V1, CAC, BOB, Nejlepší hlava - APRIL BLOSSOM OF Brněnský Bull, CMKU/MBT/333 /17.4.2012/
PEPE von der Alten Veste x FACE TO FACE MINI Minies

chov.: Eva Hájková, maj.: Eva Hájková

FENY - třída veteránů

V1, BOV - BUMBLE BEE MINI Minies, CMKU/MBT/49/05/07 /9.7.2005/

ARON Doc Sidonius x BUBBALOO MINI Daidalos

chov.: Martina Stavinohová, maj.: Jitka Zezulová

Soutěž testovaných

BT - Masaryk’s JUNGLE JEWEL - Vítěz testovaných

VAN GOGH Asmoddeus

GCh. BALLET VAN MER Ecce Bull

ABBIE z Halašova

MBT - APRIL BLOSSOM OF Brněnský Bull - Vítěz testovaných

MACALLAN FINE OAK Venturesome

Fotografie z výstavy zde

pozn.: Členové klubu mají uživatelské jméno a heslo uvedeno ve Zpravodaji 2/2014 na str. 49