12/09/2015 - SV Konopiště

Lešanská 1176/2a
Chodov, Praha 4
bulterierclub@email.cz

|

SV Konopiště 12. 9. 2015

rozhodčí: Eric Stanley (UK), Alena Tvrzová (CZ)

BULTERIÉR

PSI - třída štěňat

VN1- IN YOUR ARMS Joe's Star, ČLP/BT/12857 /29.3.2015/
Polanca POWERSLAVE x BEBITA SILVER Joe's Star

chov.: Mgr. Hedvika Olléová, maj.: Hana Slekovičová

N2 - FALCO z Pašerácké stezky, ČLP/BT/12888 /23.4.2015/
FIDO ze Sychrovského lesa x CHASINTA Daidalos

chov.: Jaroslava Štaidlová, maj.: Milan Veber

N3 - ADORABLETROUBLEMAKER Talidai, ČLP/BT/12882 /22.4.2015/
Teirwgwyn DOUBLE TROUBLE x THE LUCKY TALIZMAN Timar

chov.: Klára Koželuhová, maj.: Zdeněk Kopetzký

abs. - BREMEN Manor Bohemia, ČLP/BT/12849 /14.3.2015/
UMBRO Asmoddeus x ATHENA Manor Bohemia

chov.: Zuzana Carvová, maj.: Vlastimil Dostál

abs. - FARRELL Solo Magnifica, ČLP/BT/12900 /26.4.2015/
Topfuel MYTH OF TYEBAR x BERGENIA Solo Magnifica

chov.: Ing. Jana Reichlová, maj.: Ing. Jana Reichlová

PSI - třída mladých

V1, CAJC, BOJ - Karmacoma INTERGALACTIC, PKR.III-77069 /11.6.2014/
Bobuddy TRAFALGER x Karmacoma BRIGHTNESS OF THESE DAYS

chov.: Sylwia Aeschlimann, maj.: Sylwia Aeschlimann

V2 - EWEN Lestell, ČLP/BT/12753 /21.8.2014/

RIČI z Čerchovské zahrady x BRIGITTE LESTELL z Čerchovské zahrady

chov.: Lenka Janoušková, maj.: Libor Korytar

V3 - BULL DIEGO Plzeňský Bull, ČLP/BT/12740 /30.8.2014/
FARAON FOLLOWER Rasels Bull x CHANTAL Plzeňský Bull

chov.: Zuzana Kopačková, maj.: Zuzana Kopačková

V4 - CHEIRÓN Joe's Star, ČLP/BT/12808 /16.11.2014/
Megaville's HIGHER GROUND x Russian Gaze JANIS JOPLIN

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Marek Pomikal

V - BARACK Plzeňský Bull, ČLP/BT/12742 /30.8.2014/
FARAON FOLLOWER Rasels Bull x CHANTAL Plzeňský Bull

chov.: Zuzana Kopačková, maj.: Olga Popelková

V - BAX Moravian Canis, ČLP/BT/12647 /9.4.2014/
CASSEY Little Bull x GINA Bílá dáma

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Josef Chromý

V - BOSS ze Širé pláně, ČLP/BT/12747 /16.8.2014/
Javarke PITCH BLACK x BABETA z Ostrova Man

chov.: Pavel Bartel, maj.: Jaroslav Moravec

V - C-CHARLI z Halašova, ČLP/BT/12782 /20.10.2014/
ANOTHER SILVER ILLUSION Joe's Star x DENNIS ze Sychrovského lesa

chov.: Stanislav Jirman, maj.: Lucie Hejpetrová a Petr Řezníček

VD - BREN ze Širé pláně, ČLP/BT/12748 /16.8.2014/
Javarke PITCH BLACK x BABETA z Ostrova Man

chov.: Pavel Bartel, maj.: Olga Kubešová

VD - CIS TITANII Zlínská žába, ČLP/BT/12681 /20.5.2014/
TEENAGE REBEL Timar x DIANA Llubpet

chov.: Vladislav Petroš, maj.: Ilona a Jaroslav Rýdziovi

VD - LEO z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/12676 /17.5.2014/
CHAVIVI Daidalos x ADINA z Čerchovské zahrady

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Jan Kapoun

VD - LEX z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/12677 /17.5.2014/
CHAVIVI Daidalos x ADINA z Čerchovské zahrady

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Aneta Wochová a Jaroslav Šobr

PSI - mezitřída

V1, CAC - GUITARMAN SILVER Joes Star, ČLP/BT/12641 /4.5.2014/

Bilboen YOUR EYES ONLY x Javarke SILVER SAPPHIRE

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Petr Žlumov

V2, res. CAC - DAILL Solo Magnifica, ČLP/BT/12655 /30.4.2014/

Emred DEVILS SPY x AZALEA Solo Magnifica

chov.: Ing. Jana Reichlová, maj.: Ing. Jana Reichlová

V3 - CUSHMANN z Ostrova Man, ČLP/BT/12541 /18.10.2013/

BLACK ONYX Solo Magnifica x HONEY Klopos

chov.: Andrea Marková, maj.: Bohuslav Rosický

PSI - třída otevřená

V1, CAC, VSV, BOB, BIS - Bilboen CONAN THE BARBARIAN, SPKP2987 /18.10.2013/

Bilboen YOUR EYES ONLY x Ladyfire JIGSAW

chov.: Sarah Foster, maj.: Janka Lenárová a Jaroslav Čupka

V2, res. CAC - NAT Pajar, ČLP/BT/12459 /12.7.2013/
GARCIA Pajar x ILA PAJAR von Amadis

chov.: Jaroslav Pavel, maj.: Jaroslav Pavel

V3 - BACK FROM HEAVEN FOR Bull Rott, ČLP/BT/12119 /9.6.2012/
Fortifer's FULL FORCE x OSANDE z Čerchovské zahrady

chov.: Markéta Bakovská, maj.: Irena Forstová Voráčková

V4 - COVENTRY z Ostrova Man, ČLP/BT/12538 /18.10.2013/

BLACK ONYX Solo Magnifica x HONEY Klopos

chov.: Andrea Marková, maj.: Veronika Jurásková

V - FIDO ze Sychrovského lesa, ČLP/BT/11926 /15.10.2011/
BRONY ze Sychrovského lesa x LOONY Fresh Kyvet

chov.: Petra Sudová, maj.: Miroslav Tichý

VD - ACE GaGuGo, ČLP/BT/12131 /24.6.2012/

JOXER Bully x ANEMONE pod Hradem Veveří

chov.: Magda Wdówková, maj.: Dana Míšková

VD - ARMANI PL Beatitudo, ČLP/BT/12037 /1.3.2012/
Javarke PITCH BLACK x GUCCI Bílá dáma

chov.: Petr Prchal, maj.: Sonia Rossi

VD - HUGO ze Sychrovského lesa, ČLP/BT/12463 /13.7.2013/
MERLIN PAJAR Plzeňský Bull x LOONY Fresh Kyvet

chov.: Petra Sudová, maj.: Václav Hlavín

abs. - EL CID Joes Star, ČLP/BT/12563 /12.1.2014/

BLUE MOON Joe’s Star x ZSA-ZSA The Joker

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Hedvika Olléová

PSI - třída pracovní

V1, CAC - OTARI Plzeňský Bull, ČLP/BT/11882 /13.7.2011/
XANTHOS Pajar x ULTIMA Pajar

chov.: Zuzana Kopačková, maj.: Helena Kupková

VD2 - BRED z Halašova, ČLP/BT/12492 /19.7.2013/

BALLET VAN MER Ecce Bull x DENNIS ze Sychrovského lesa

chov.: Stanislav Jirman, maj.: Vendula Zlobická a Bronislav Zlobický

abs. - CURTISS z Ostrova Man, ČLP/BT/12540 /18.10.2013/

BLACK ONYX Solo Magnifica x HONEY Klopos

chov.: Andrea Marková, maj.: Petra Janošová

PSI - třída vítězů

V1, CAC - PADDY Fresh Kyvet, ČLP/BT/12017 /7.2.2012/
Javarke PITCH BLACK x LILLY ANN Fresh Kyvet

chov.: Miloslav Kubinec, maj.: Miloslav Kubinec

V2, res. CAC - Masaryks KARATE KID, SPKP 2879 /1.11.2012/
Megaville‘s VISIONS x HILLARY Gabriayllaron

chov.: Pavel Masaryk, maj.: Vlastimil Erla a Tatiana Horváth

V3 - MADRIGAL Jas-Ver, ČLP/BT/11024 /19.2.2009/

NATTY NATHAN Timar x ARHA Jas-Ver

chov.: Jaroslav Selinger, maj.: Oldřich Haluzík

V4 - VAN GOGH Asmoddeus, ČLP/BT/12026 /8.2.2012/
Bullimpact ELECTRIC WIZARD x HOLYWELL Asmoddeus

chov.: Jiří Holub, maj.: David Fér

PSI - třída veteránů

V1 - Pannonszépe ZINADINE, ČLP/BT/10604 /11.8.2006/

EX SE NATUS SOPRANO Jedi x Pannonszépe IRON BUTTERFLY

chov.: Zoltán Bolyós, maj.: Jakub Musil

abs. - CHRYS z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/9910 /16.10.2005/
RANDALL Plzeňský Bull x URTICA Trojský kůň

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Jiří Švarc

FENY - třída štěňat

VN1, Nejlepší štěně - FREYA Solo Magnifica, ČLP/BT/12904 /26.4.2015/
Topfuel MYTH OF TYEBAR x BERGENIA Solo Magnifica

chov.: Jana Reichlová, maj.: Jiří Kraus a Jana Reichlová

VN2 - AVALANCHE OF BEAUTY Talidai, ČLP/BT/12887 /22.4.2015/
Teirwgwyn DOUBLE TROUBLE x THE LUCKY TALIZMAN Timar

chov.: Klára Koželuhová, maj.: Michaela Nezbedová

N3 - MAHARA Daidalos, ČLP/BT/12899 /15.4.2015/
CHAVIVI Daidalos x OXI TOXI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Alena Holková

N - AFFINITY FOR ROSIE Talidai, ČLP/BT/12885 /22.4.2015/
Teirwgwyn DOUBLE TROUBLE x THE LUCKY TALIZMAN Timar

chov.: Klára Koželuhová, maj.: Petra Bělíková

N - FAYE z Pašerácké stezky, ČLP/BT/12891 /23.4.2015/
FIDO ze Sychrovského lesa x CHASINTA Daidalos

chov.: Jaroslava Štaidlová, maj.: Jana Wolfová

vyřazena - REBEKA REBELKA Jas-Ver, ČLP/BT/12946 /31.5.2015/
Electric Bull's ACE VENTURA x PEONY Jas-Ver

chov.: Jaroslav Selinger, maj.: MDDr.Věra Selingerová

abs. - FRENCIS z Pašerácké stezky, ČLP/BT/12892 /23.4.2015/
FIDO ze Sychrovského lesa x CHASINTA Daidalos

chov.: Jaroslava Štaidlová, maj.: Jana Wolfová

FENY - třída dorost

VN1, Nejlepší dorost - COCO CHANEL Asmoddeus, ČLP/BT/12825 /26.12.2014/

Bullcal Altamira BLACK JACK x MEXX BRAVA Asmoddeus

chov.: Jiří Holub, maj.: Petra Sudová

VN2 - I'M YOURS SILVER Joe's Star, ČLP/BT/12860 /29.3.2015/

Polanca POWERSLAVE x BEBITA SILVER Joe's Star

chov.: Mgr. Hedvika Olléová, maj.: Mgr. Hedvika Olléová

VN3 - COSTA RICA Asmoddeus, ČLP/BT/12826 /26.12.2014/

Bullcal Altamira BLACK JACK x MEXX BRAVA Asmoddeus

chov.: Jiří Holub, maj.: Jiří Holub

N4 - DELISSA Asmoddeus, ČLP/BT/12845 /24.2.2015/

YONES Asmoddeus x HOSANNA Daidalos

chov.: Jiří Holub, maj.: Jiří Holub

FENY - třída mladých

V1, CAJC - DEVILS DAHLIA Solo Magnifica, ČLP/BT/12656 /30.4.2014/

Emred DEVILS SPY x AZALEA Solo Magnifica

chov.: Ing. Jana Reichlová, maj.: Ing. Jana Reichlová

V2 - BEYA LILY Plzeňský Bull, ČLP/BT/12743 /30.8.2014/
FARAON FOLLOWER Rasels Bull x CHANTAL Plzeňský Bull

chov.: Zuzana Kopačková, maj.: Zuzana Kopačková

V3 - Bilboen ENCHANTING STAR, /11.12.2014/
Emred DEVILS ADVOCATE x Bilboen STAR AT NIGHT

chov.: Sarah Foster, maj.: Janka Lenárová a Jaroslav Čupka

V4 - RED ROCKET LILY Opalplast, ČLP/BT/12835 /13.9.2014/
Yoeckydoe's KISSPROOF x NICOLE Opalplast

chov.: Monika Martyka, maj.: Zuzana Kopačková

V - GOTIKA EX Ecce Bull, ČLP/BT/12739 /15.8.2014/
GEICO du Moulin d'Allamont x Oky Doky EXTREME MAKE OVER

chov.: Miroslav Fojtách, maj.: Michal Švikruha a Václava Švikruhová

V - HEIDI Polabský Bull, ČLP/BT/12617 /1.4.2014/
BIG HIT Joe
s Star x EMILKA Polabský Bull

chov.: Jiří Švarc, maj.: Hana Smělá Šrámková

V - HERODIAS Joe's Star, ČLP/BT/12804 /8.11.2014/
Busell's RED KNIGHT RISING x Bullimaker ARABESQUE

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Vendula Hradecká

V - I LOVE YOU White Predators, ČLP/BT/13027 /28.8.2014/
PERFECT PATTERN Timar x FANTASTICA White Predators

chov.: Dušan Olekšák, maj.: Jan Kapoun

V - IRA ze Sychrovského lesa, ČLP/BT/12794 /21.10.2014/
CHAVIVI Daidalos x LOONY Fresh Kyvet

chov.: Petra Sudová, maj.: Milan Naiman

V - UNCHAINED DREAMS Mighty Crew, ČLP/BT/12752 /24.4.2014/
BLUE MOON Joe's Star x Russian Gaze JUSTICE FOR ALL

chov.: Viacheslav A. Borovskiy, maj.: Stanislava Baďurová

V - PANDA DUM SPIRO Buteo, ČLP/BT/12827 /28.7.2014/
Bradak's RUFF AND REDI x EBOLA BUTEO Dum Spiro

chov.: Piotr Popowicz, maj.: David Kerpl

VD - CALLIOPE z Halašova, ČLP/BT/12785 /20.10.2014/
ANOTHER SILVER ILLUSION Joe's Star x DENNIS ze Sychrovského lesa

chov.: Stanislav Jirman, maj.: Pavla Uhlířová

VD - CHILLI ze Sychrovského lesa, ČLP/BT/12724 /9.3.2014/
CHAVIVI Daidalos x CATIE ze Sychrovského lesa

chov.: Petra Sudová, maj.: Ondřej Šuhaj

FENY - mezitřída

V1, CAC, VSV, BOS - HEJ - TY Polabský Bull, ČLP/BT/12616 /1.4.2014/
BIG HIT Joe
s Star x EMILKA Polabský Bull

chov.: Jiří Švarc, maj.: Jiří Švarc

V2, res. CAC - ABIGAIL Asmoddeus, ČLP/BT/12692 /6.6.2014/
VAN GOGH Asmoddeus x HOSANNA Daidalos

chov.: Jiří Holub, maj.: Ing. Jaroslava Fišerová Kovařičová

FENY - třída otevřená

V1, CAC - EPONA Joes Star, ČLP/BT/12566 /25.6.2013/

BLUE MOON Joe’s Star x ZSA-ZSA The Joker

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Barbora Trantinová

V2, res. CAC - BHADRA Tutsch, ČLP/BT/12388 /19.4.2013/
Moonflower MAX BAXTER x DEBBIE Jolter

chov.: Šárka Pohorská, maj.: Ondřej Šuhaj

V3 - NAOMI BLACK SMILE of Critical Point, ČLP/BT/12555 /3.7.2013/

Bobuddy TRAFALGER x Moonflower WILD ANGEL

chov.: Pavle i Slavica Stupovski, maj.: David Kerpl

V4 - KEYS Llubpet, ČLP/BT/12470 /27.7.2013/

IRON Plzeňský Bull x IRANA Fišer

chov.: Petra Honsová, maj.: David Rokosz a Markéta Jetlebová

V - NADINE Pajar, ČLP/BT/12461 /12.7.2013/

GARCIA Pajar x ILA PAJAR von Amadis

chov.: Jaroslav Pavel, maj.: Jiří Sudík

VD - BRILLA z Halašova, ČLP/BT/12498 /19.7.2013/

BALLET VAN MER Ecce Bull x DENNIS ze Sychrovského lesa

chov.: Stanislav Jirman, maj.: Iveta Šimková

VD - EMPRESS Chief Bull, ČLP/BT/12352 /14.3.2013/

BOSS Nitarm x BLACKIE Chief Bull

chov.: Sandra Smetanová, maj.: David Fér

FENY - třída pracovní

V1, CAC, Nejlepší pracovní jedinec - KUBIKULA Danja, ČLP/BT/11920 /11.10.2011/

XANTHOS Pajar x URENE Pajar

chov.: MVDr. Petr Daněk , maj.: Josef Klazar

VD2 - BARČA z Halašova, ČLP/BT/12497 /19.7.2013/

BALLET VAN MER Ecce Bull x DENNIS ze Sychrovského lesa

chov.: Stanislav Jirman, maj.: Stanislav Jirman

FENY - třída vítězů

V1, CAC, Nejlepší testovaný - Masaryk’s JUNGLE JEWEL, ČLP/BT/12296 /6.10.2012/
QuentinHill SHOOT ME TWICE x WHOOPI vom Xanadu

chov.: Pavel Masaryk, maj.: Vlastimil Erla a Tatiana Horvath

V2, res. CAC - KASIENKA Daidalos, ČLP/BT/12624 /22.3.2014/

Rhydaman GOLD MEDAL x NINA RICCI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

FENY - třída veteránů

V1, BOV - SALOME Hamentashen, ČLP/BT/9743/10 /21.6.2005/
FOÉNIX Trojský kůň x ARWEN Hamentashen

chov.: Petr Urban, maj.: Lenka Košťálová

V2 - JESSICA Fresh Kyvet, ČLP/BT/8921 /22.4.2003/
NEILL Pajar x HOLLY Kyvet

chov.: Miloslav Kubinec, maj.: Jaroslava Štaidlová

MINIATURNÍ BULTERIÉR

PSI - třída mladých

V1, CAJC - BONFIRE HEART OF Brněnský Bull, ČLP/MBT/587 /17.10.2014/
SWEET BAZYL Chucho Topline x FACE TO FACE MINI Minies

chov.: Eva Hájková, maj.: Eva Hájková a Markéta Bakovská

V2 - GIN BULL od Benga, CMKU/MBT/568/14 /20.9.2014/
Hastin's KHONG THORANEE x TEQUILLA SUNRISE Ewimark Rakownia

chov.: Pavlína Šafránková, maj.: Pavlína Šafránková

V3 - DJANGO ANMAJOON z Husitova kraje, CMKU/MBT/573 /15.9.2014/
HELLBOY of Bikató-Parti x AMÁLIE z Husitova Kraje

chov.: Jana Fuková, maj.: MVDr. Markéta Pacltová

V4 - JUMANJI od Rudej Wiedzmy, 7984/2014/VIII /30.9.2014/
MAGUA od Rudej Wiedzmy x ETOILE Venturesome pour Ruda Wiedzma

chov.: Krzystof Kurzownik, maj.: Krzystof Kurzownik a Zuzana Repková

VD - ADIOS AMIGOS MINI Sherak, ČLP/MBT/522, SPKP251 /8.5.2014/
Justeph ROCK AND ROLLER x BIANCA MINI Kalimero Bohemica

chov.: Petra Knihová, maj.: Ing. Branislav Jelok a Ing. Michaela Piškitelová

VD - BARNEY Marven Bull, ČLP/MBT/533 /25.5.2014/

MORNING MIRACLE-M Wild Fámy x I LOVE MINI Minies

chov.: Markéta Marečková, maj.: Ing. Kateřina Kopčilová

VD - ENZO MINI Kalimero Bohemica, CMKU/MBT/597/14 /16.11.2014/
MORNING MIRACLE-M Wild Fámy x AMNESIA MINI Kalimero Bohemica

chov.: Lucie Markupová, maj.: Kateřina Vachová

PSI - mezitřída

V1, CAC - BARACK Minibull z Kosova, ČLP/MBT/457 /13.9.2013/
Nuestro's DIEGO x AIDA Minibull z Kosova

chov.: Otakar Šamárek, maj.: Otakar Šamárek

VD2 - DOUGLAS DEAR TO Anmajoon, ČLP/MBT/486 /2.2.2014/
ABSINTH MINI Kalimero Bohemica x BIRGIT ALL IN RUN Anmajoon

chov.: MVDr. Markéta Pacltová, maj.: Marie Lokingová

VD3 - AUSTIN BRUNO MINI Sherak, ČLP/MBT/523/14 /8.5.2014/
Justeph ROCK AND ROLLER x BIANCA MINI Kalimero Bohemica

chov.: Petra Knihová, maj.: Petra Knihová

PSI - třída otevřená

V1, CAC, VSV, BOS - EXPERT TIME od Benga, CMKU/MBT/441 /17.7.2013/
Nuestro's DIEGO x BLACK JUICE od Benga

chov.: Pavlína Šafránková, maj.: Ondřej Viktora

V2 - AL CAPONE MINI Kalimero Bohemica, CMKU/MBT/219/10/11 /2.7.2010/

EMPORIO ARMANI MINI Minies x AŠIJKA Kuklík

chov.: Lucie Markupová, maj.: Romana Sabó

PSI - třída vítězů

V1, CAC - MACALLAN FINE OAK Venturesome, CMKU/MBT/492/-14/13 /6.4.2013/

HAGRID FOR VENTURESOME od Rudej Wiedzmy x DECIDE TO WIN SHOWGIRL Venturesome

chov.: Valeria Belkova, maj.: Klára Aubrechtová

V2, res. CAC - BIG PIECE OF MY HEART Anmajoon, CMKU/MBT/170/09 /7.10.2009/
Dier's GOLDEN GHOST OF MOONCRAFT x TANJA von der Alten Veste

chov.: MVDr. Markéta Pacltová, maj.: Hana Slekovičová

FENY - třída štěňat

VN1, Nejlepší štěně - ESMÉ COCO z Husitova kraje, CMKU/MBT/622/15 /23.4.2015/

Little Farmerfriends BON JOVI x BAIRA z Husitova kraje

chov.: Jana Fuková, maj.: Soňa Černá

abs. - ENIGMA z Husitova kraje, CMKU/MBT/620/15 /23.4.2015/

Little Farmerfriends BON JOVI x BAIRA z Husitova kraje

chov.: Jana Fuková, maj.: Zdeněk Švejda

FENY - třída dorost

VN1, Nejlepší dorost - AMAZING VALENTYNA Indygou, CMKU/MBT/605/15 /14.2.2015/

Nuestro's DIEGO x EmeritaBull BLACK INSPIRE

chov.: Tereza Lafková, maj.: Tereza Lafková

N2 - BROOK LYNN MINI Sherak, CLP/MBT/609 /1.2.2015/

Star Galev's KAPETOWN x BIANCA MINI Kalimero Bohemica

chov.: Petra Knihová, maj.: Helena Sychrovská

N3 - BONJOUR MADAME MINI Sherak, CLP/MBT/609 /1.2.2015/

Star Galev's KAPETOWN x BIANCA MINI Kalimero Bohemica

chov.: Petra Knihová, maj.: Hana Čerychová

abs. - AFINITY BLUE MINI Sherak, ČLP/MBT/524/14 /8.5.2014/
Justeph ROCK AND ROLLER x BIANCA MINI Kalimero Bohemica

chov.: Petra Knihová, maj.: Pavel Jireček

FENY - třída mladých

V1, CAJC, BOJ - DIRECT HIT Marso, CMKU/MBT/556/14 /5.8.2014/
Grasco's HONKY TONKY x I LIKE WHITE Marso-Bull

chov.: Lukáš Linhart, maj.: Josef Pražák

VD2 - ANGELA BABY RICHI Pearl Puppi, CMKU/MBT/521/14 /9.5.2014/
JACKI CHAN MINI Minies x FRENCH KISS MINI Minies

chov.: Monika Karcz, maj.: Monika Karcz

VD3 - ASMINE BELLE MINI Sherak, ČLP/MBT/527/14 /8.5.2014/
Justeph ROCK AND ROLLER x BIANCA MINI Kalimero Bohemica

chov.: Petra Knihová, maj.: Klára Kučerová a Michal Horák

abs. - ALLISTA BABY MINI Sherak, ČLP/MBT/525, SPKP251 /8.5.2014/
Justeph ROCK AND ROLLER x BIANCA MINI Kalimero Bohemica

chov.: Petra Knihová, maj.: Ing. Irena Augulisová

FENY - mezitřída

V1, CAC, VSV, BOB - DARYEN DEAR TO Anmajoon, ČLP/MBT/490 /2.2.2014/
ABSINTH MINI Kalimero Bohemica x BIRGIT ALL IN RUN Anmajoon

chov.: MVDr. Markéta Pacltová, maj.: MVDr. Markéta Pacltová

V2, res. CAC - AVALLON BEAUTY MINI Sherak, ČLP/MBT/528/14 /8.5.2014/
Justeph ROCK AND ROLLER x BIANCA MINI Kalimero Bohemica

chov.: Petra Knihová, maj.: Petra Knihová

V3 - SWEET MUMU FOR FRIEND OF MINE Chucho Topline, PKR.III-74526 /12.3.2014/
BLOWBALL OF THE SUN x SWEET BOMBA BALBINA Chucho Topline

chov.: Malgorzata Wolniewicz, maj.: Dorota Gorbacz-Woźnicka

V4 - ALBA Heartfelt Bull, ČLP/MBT/537 /3.6.2014/
ABSINTH MINI Kalimero Bohemica x ALLANISE Minibull z Kosova

chov.: Jan Habr, maj.: Jindřich Moravcsik

FENY - třída otevřená

V1, CAC - BYE BYE Canea Bulls, ČLP/MBT/411 /28.1.2013/
UNION JACK vom Kaiserstuhl x ANGEL'S CRY Sorrowfull Sight

chov.: Lenka Košťálová, maj.: Lenka Košťálová

V2, res. CAC - BIANCA MINI Kalimero Bohemica, CMKU/MBT/342/12 /22.3.2012/
PEPE von der Alten Veste x AŠIJKA Kuklík

chov.: Lucie Markupová, maj.: Petra a Kateřina Knihová

V3 - BAIRA z Husitova kraje, CMKU/MBT/424/13 /29.4.2013/
Hastin's KHONG THORANEE x ICEBERG TWICE MINI Minies

chov.: Jana Fuková, maj.: Jana Fuková

FENY - třída vítězů

V1, CAC - EmeritaBull BLACK INSPIRE, CMKU/MBT/479/-13/13 /3.5.2013/

TUNANTE de Valdehierro x FAMA d’Yobrebull

chov.: David Gonzales Ferrera, maj.: Tereza Lafková

V2, res. CAC - FRENCH KISS MINI Minies, CMKU/MBT/162/09 /27.5.2009/
HOROSHIY PODAROK iz Voiska Tamerlana x EMOTION-PICCOLA vom Künigelberg

chov.: Martina Stavinohová, maj.: Monika Karcz

Soutěž testovaných

BT - Masaryk’s JUNGLE JEWEL - Vítěz testovaných

DAILL Solo Magnifica

PADDY Fresh Kyvet

VAN GOGH Asmoddeus

DEVILS DAHLIA Solo Magnifica

BHADRA Tutsch

EMPRESS Chief Bull

Ch. KASIENKA Daidalos

MBT - AVALLON BEAUTY MINI Sherak

BIANCA MINI Kalimero Bohemica

BYE BYE Canea Bulls

Soutěž Dítě a bulteriér

1. Patrik Pomikal, 4 roky - CHEIRÓN Joe's Star

2. Viktorie Podrazilová, 9 let - COVENTRY z Ostrova Man