Odkaz do Genealogie - STANDARD, MINI BULL TERRIER

SV a KV Konopiště 14.5.2016

rozhodčí: Sarah Foster a Steve Walker

BULTERIÉR

PSI - třída štěňat

VN1 - GUNN Solo Magnifica, ČLP/BT/13160 /11.1.2016/
DAILL Solo Magnifica x Afanbull BLACK MOON

chov.: Jana Reichlová, maj.: Jana Reichlová

VN2 - QWICK RONN z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/13148 /3.1.2016/
WAYNE PAJAR von Amadis x CHANTAL ze Sychrovského lesa

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Karel Regner

abs. - QWICK SETHI z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/13147 /3.1.2016/
WAYNE PAJAR von Amadis x CHANTAL ze Sychrovského lesa

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Jitka Hladíková

PSI - třída dorost

VN1 - ACHILLES HERO OF WAR Lacedaemon, ČLP/BT/13056 /9.9.2015/
Yoeckydoe
’s KISSPROOF x AIMÉE De La Rue

chov.: Michal Bělík, maj.: Roman Jäger

VN2 - MOON SHINE Joes Star, ČLP/BT/13078 /3.10.2015/
EL CID Joe’s Star x APHRODITE The Joker

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Martin Jelínek

VN3 - MAWERICK Joes Star, ČLP/BT/13074 /3.10.2015/
EL CID Joe’s Star x APHRODITE The Joker

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Hana Martenová

VN4 - ADONIS Lacedaemon, ČLP/BT/13060 /9.9.2015/
Yoeckydoe
’s KISSPROOF x AIMÉE De La Rue

chov.: Michal Bělík, maj.: Miroslava Potacelová

VN - BERNY De La Rue, ČLP/BT/13084 /6.10.2015/
Victim of Prejudice FAME OF TIMAR x EASY Hot Bull

chov.: Jana Drahotská, maj.: Irena Petaev

VN - BRUNO De La Rue, ČLP/BT/13083 /6.10.2015/
Victim of Prejudice FAME OF TIMAR x EASY Hot Bull

chov.: Jana Drahotská, maj.: Romana Kůsová

VN - MOBY DICK Joes Star, ČLP/BT/13075 /3.10.2015/
EL CID Joe’s Star x APHRODITE The Joker

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Dana Kafková

abs. - Moonflower KOOL KIMBO, MET.BULL 231/16 /30.8.2015/
Moonflower DRUIDA x Knight of Darkness MOONFLOWER

chov.: Lászlo Kovácz, maj.: Lászlo Kovácz

PSI - třída mladých

V1, CAJC, BOJ - NATHANAEL Daidalos, ČLP/BT/12986 /8.6.2015/
Emred DEVILS ADVOCATE x NINA RICCI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

V2 - ALEX ALERT Argo Bull, SPKP 3036 /17.5.2015/

Bilboen CONAN THE BARBARIAN x ELEKTRA Rasels Bull

chov.: Martin Lipták-Kováč, maj.: Martin Lipták-Kováč

V3 - AC/DC Extragang, ČLP/BT/12930 /13.5.2015/
Bigshot SUGAR DADDY x Masaryk's JUNGLE JEWEL

chov.: Vlastimil Erla, maj.: Arnošt Bystroň

V4 - LOUPÁK Polabský Bull, ČLP/BT/12919 /30.5.2015/
CHAVIVI Daidalos x COSA NOSTRA Joe's Star

chov.: Jiří Švarc, maj.: Antonín Janda

- ABSOLUTE REBEL From Underhill's Valley, ČLP/BT/12935 /20.5.2015/
DANDY Little Bull x DAMILLA Daidalos

chov.: Ing. Adéla Bartlová, maj.: Dagmar Longauerová Suchá

- ADORABLETROUBLEMAKER Talidai, ČLP/BT/12882 /22.4.2015/
Teirwgwyn DOUBLE TROUBLE x THE LUCKY TALIZMAN Timar

chov.: Klára Koželuhová, maj.: Zdeněk Kopetzký

- AL CAPONE Křivoklátský Bull, ČLP/BT/12838 /5.2.2015/
DANDY Little Bull x AMINA Silarillion

chov.: Ing. Jiří Růžička, maj.: Maryana Baran

- ARTHUR THE KING OF Talidai, SPKP 3042 /22.4.2015/
Teirwgwyn DOUBLE TROUBLE x THE LUCKY TALIZMAN Timar

chov.: Klára Koželuhová, maj.: Monika Sopková

- Brickfield AAA, SPKP 3059 /25.7.2015/
Warhorse EL PISTOLERO x Masaryk’s KAMI KAZE

chov.: Tatiana Horvath, maj.: Vlastimil Erla a Tatiana Horvath

- DIO VON Regess Bull, ČLP/BT/12976 /7.6.2015/
CHAVIVI Daidalos x ARTEMIS z Bordovských pekel

chov.: Bc. Pavel Savula, maj.: Tomáš Karnold

- FALCO z Pašerácké stezky, ČLP/BT/12888 /23.4.2015/
FIDO ze Sychrovského lesa x CHASINTA Daidalos

chov.: Jaroslava Štaidlová, maj.: Milan Veber

- IN YOUR ARMS Joe's Star, ČLP/BT/12857 /29.3.2015/
Polanca POWERSLAVE x BEBITA SILVER Joe's Star

chov.: Mgr. Hedvika Olléová, maj.: Hana Slekovičová

- LUPÍNEK Polabský Bull, ČLP/BT/12920 /30.5.2015/
CHAVIVI Daidalos x COSA NOSTRA Joe's Star

chov.: Jiří Švarc, maj.: Tereza Lhotanová

- NOAM Daidalos, ČLP/BT/12985 /8.6.2015/
Emred DEVILS ADVOCATE x NINA RICCI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Pavla Blažková

- PO z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/12971 /22.6.2015/
CHAVIVI Daidalos x JASMINNE z Čerchovské zahrady

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Lucie Hofmanová

- PORTHOS z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/12970 /22.6.2015/
CHAVIVI Daidalos x JASMINNE z Čerchovské zahrady

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Tomáš Ševela

- SPIKE Pajar, ČLP/BT/12912 /1.5.2015/

FENIX ze Sychrovského lesa x ILA PAJAR von Amadis

chov.: Jaroslav Pavel, maj.: Zuzana Kopačková

PSI - mezitřída

V1, CAC - CLIFTON Asmoddeus, ČLP/BT/12820 /26.12.2014/
Bullcal Altamira BLACK JACK x MEXX BRAVA Asmoddeus

chov.: Jiří Holub, maj.: Zuzana Carvová

V2, res. CAC - CHEIRÓN Joes Star, ČLP/BT/12808 /16.11.2014/
Megaville
s HIGHER GROUND x Russian Gaze JANIS JOPLIN

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Marek Pomikal

V3 - CHARON ze Sychrovského lesa, ČLP/BT/12722 /17.7.2014/
CHAVIVI Daidalos x CATIE ze Sychrovského lesa

chov.: Petra Sudová, maj.: Pavel Matoušek

V4 - RAY Pajar, ČLP/BT/12728 /5.7.2014/
WAYNE PAJAR von Amadis x VIVIAN Pajar

chov.: Jaroslav Pavel, maj.: Jaroslav Pavel

- BREN ze Širé pláně, ČLP/BT/12748 /16.8.2014/
Javarke PITCH BLACK x BABETA z Ostrova Man

chov.: Pavel Bartel, maj.: Olga Kubešová

- Karmacoma INTERGALACTIC, PKR.III-77069 /11.6.2014/
Bobuddy TRAFALGER x Karmacoma BRIGHTNESS OF THESE DAYS

chov.: Sylwia Aeschlimann, maj.: Sylwia Aeschlimann

- LEX z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/12677 /17.5.2014/
CHAVIVI Daidalos x ADINA z Čerchovské zahrady

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Jaroslav Šobr

- MARK Llubpet, ČLP/BT/12795 /10.10.2014/
WAYNE PAJAR von Amadis x GALIA Llubpet

chov.: Petra Honsová, maj.: Tomáš Zdeněk

- NET z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/12830 /28.1.2015/
CHAVIVI Daidalos x KAREN PAJAR von Amadis

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Tibor Swierk

PSI - třída otevřená

V1, CAC - ROBIN HOOD de Where Is The Magic, LOE 2064386 /4.11.2011/
Ever Lordbull SANG DE VIDA x PRINCESA DHEYRA de Lord Bull

chov.: Sergio Caballero Alvarez, maj.: Jana Reichlová

V2, res. CAC - NAT Pajar, ČLP/BT/12459 /12.7.2013/
GARCIA Pajar x ILA PAJAR von Amadis

chov.: Jaroslav Pavel, maj.: Jaroslav Pavel

V3 - CHICO Polabský Bull, ČLP/BT/12633 /17.4.2014/
Javarke PITCH BLACK x BERTILLE Lestell

chov.: Jiří Švarc, maj.: Jiří Růžička

V4 - CUSHMANN z Ostrova Man, ČLP/BT/12541 /18.10.2013/

BLACK ONYX Solo Magnifica x HONEY Klopos

chov.: Andrea Marková, maj.: Bohuslav Rosický

- AVALON NEW KING Mithgard, SPKP 2939 /26.10.2013/
TEENAGE REBEL Timar x BESSY JANE Sofi
’s Bull

chov.: Jaroslav Čupka, maj.: Jaroslav Čupka

- COVENTRY z Ostrova Man, ČLP/BT/12538 /18.10.2013/

BLACK ONYX Solo Magnifica x HONEY Klopos

chov.: Andrea Marková, maj.: Veronika Jurásková

- FURIOSO z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/12188 /13.8.2012/
MERLIN PAJAR Plzeňský Bull x QWENY z Čerchovské zahrady

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Romana Brzková

- HANIBAL Polabský Bull, ČLP/BT/12615 /1.4.2014/
BIG HIT Joe
s Star x EMILKA Polabský Bull

chov.: Jiří Švarc, maj.: Linda Jirůšková

PSI - třída vítězů

V1, CAC, Nejlepší pes, BOS - DAILL Solo Magnifica, ČLP/BT/12655 /30.4.2014/

Emred DEVILS SPY x AZALEA Solo Magnifica

chov.: Ing. Jana Reichlová, maj.: Ing. Jana Reichlová

V2, res. CAC - ARTHUR De La Rue, ČLP/BT/12376/14 /29.3.2013/

Karmacoma SUPERSTYLIN x EASY Hot Bull

chov.: Jana Drahotská, maj.: Linda Králová

V3 - CHAVIVI Daidalos, ČLP/BT/12271 /12.12.2012/

UMBRO Asmoddeus x NINA RICCI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Vendula Hradecká

V4 - VAN GOGH Asmoddeus, ČLP/BT/12026/13 /8.2.2012/
Bullimpact ELECTRIC WIZARD x HOLYWELL Asmoddeus

chov.: Jiří Holub, maj.: David Fér

PSI - třída veteránů

V1 - BILL Marso-Bull, ČLP/BT/10102 /7.6.2006/

SIMPATICO Jedi x BONA pod Skalickým kamenem

chov.: Marcel Linhart, maj.: Kateřina Kašparová

V2 - OSKAR z Černovické hájovny, ČLP/BT/10058 /18.5.2006/

ARON z Janovických hvozdů x NELLY z Černovické hájovny

chov.: Karel Pěnka, maj.: Hynek Lepil

FENY - třída štěňat

VN1, Nejlepší štěně - AFRODITA Patriot Bull, ČLP/BT/13154 /5.1.2016/
VAN GOGH Asmoddeus x EMPRESS Chief Bull

chov.: David Fér, maj.: David Fér

abs. - FANATIC MIRACLE Mithgard, /17.12.2015/
Teirwgwyn LATEST FLAME x ARIANA FIRST QUEEN Mithgard

chov.: Jaroslav Čupka, maj.: Stanko Drmic

FENY - třída dorost

VN1, Nejlepší dorost - BABU De La Rue, ČLP/BT/13085 /6.10.2015/
Victim of Prejudice FAME OF TIMAR x EASY Hot Bull

chov.: Jana Drahotská, maj.: Jana Drahotská

VN2 - DAISY z Halašova, ČLP/BT/13069 /17.10.2015/
VAN GOGH Asmoddeus x Barča z Halašova

chov.: Stanislav Jirman, maj.: Jiří Hagen

VN3 - DASTY z Halašova, ČLP/BT/13071 /17.10.2015/
VAN GOGH Asmoddeus x Barča z Halašova

chov.: Stanislav Jirman, maj.: Kateřina Kubíková

VN4 - DOROTKA z Halašova, ČLP/BT/13067 /17.10.2015/
VAN GOGH Asmoddeus x Barča z Halašova

chov.: Stanislav Jirman, maj.: Tomáš Montano

VN - ADRASTEIA JENNY Lacedaemon, ČLP/BT/13063 /9.9.2015/
Yoeckydoe
’s KISSPROOF x AIMÉE De La Rue

chov.: Michal Bělík, maj.: Karolína Menšíková

VN - DEE z Halašova, ČLP/BT/13070 /17.10.2015/
VAN GOGH Asmoddeus x Barča z Halašova

chov.: Stanislav Jirman, maj.: Petr Volánek

abs. - MACARENA Joes Star, ČLP/BT/13080 /3.10.2015/
EL CID Joe’s Star x APHRODITE The Joker

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Barbora Henyšová

abs. - Moonflower NANCY, MET.BULL 232/16 /30.8.2015/
Moonflower DRUIDA x Knight of Darkness MOONFLOWER

chov.: Lászlo Kovácz, maj.: Lászlo Kovácz

FENY - třída mladých

V1, CAJC - Sheadanades ICE QUEEN FOR AFANBULL, ČLP/BT/13236 /26.2.2015/
Cigano DARK KNIGHT FOR AFANBULL x DIVINE DIVA at Sheadanades

chov.: A. D. McShrry, maj.: Jana Reichlová

V2 - NAVA NINA Daidalos, ČLP/BT/12987 /8.6.2015/
Emred DEVILS ADVOCATE x NINA RICCI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

V3 - MERCEDES Rasels Bull, SPKP3024 /27.1.2015/
FARAON FOLLOWER Rasels Bull x RASELS LADY Tangros

chov.: Ivan a Janka Šlesárovi, maj.: Lukáš Flégl

V4 - BLOUDETIME Marso, ČLP/BT/12871 /20.3.2015/
Bobuddy TRAFALGAR x VANILLA ICE Marso-Bull

chov.: Lukáš Linhart, maj.: Lukáš Linhart

- AFFINITY FOR ROSIE Talidai, ČLP/BT/12885 /22.4.2015/
Teirwgwyn DOUBLE TROUBLE x THE LUCKY TALIZMAN Timar

chov.: Klára Koželuhová, maj.: Petra Bělíková

- AMI RASELS BULL Amikanto, SPKP 3048 /22.6.2015/
FARAON FOLLOWER Rasels Bull x Family Song
s SARA

chov.: Ing. Jana Kubínová, maj.: Romana Musilová

- ANATHEMA Extragang, ČLP/BT/12932 /13.5.2015/
Bigshot SUGAR DADDY x Masaryk's JUNGLE JEWEL

chov.: Vlastimil Erla, maj.: Tatiana Horvath

- ARCTIC PRINCESS From Underhill's Valley, ČLP/BT/12937 /20.5.2015/

DANDY Little Bull x DAMILLA Daidalos

chov.: Ing. Adéla Bartlová, maj.: Kateřina Antlová

- AVALANCHE OF BEAUTY Talidai, ČLP/BT/12887 /22.4.2015/
Teirwgwyn DOUBLE TROUBLE x THE LUCKY TALIZMAN Timar

chov.: Klára Koželuhová, maj.: Michaela Nezbedová

- BONNY Kovrb Bull, ČLP/BT/13020 /16.7.2015/
VALENTINO GARAVANI Asmoddeus x GLARE od Výří skály

chov.: Pavel Pilař, maj.: Pavel Pilař

- CONNY Manor Bohemia, ČLP/BT/13044 /20.7.2015/
UMBRO Asmoddeus x FIONA Daidalos

chov.: Zuzana Carvová, maj.: Zuzana Carvová

- DELISSA Asmoddeus, ČLP/BT/12845 /24.2.2015/
YONES Asmoddeus x HOSANNA Daidalos

chov.: Jiří Holub, maj.: Jiří Holub

- DUNA Red Dwarf, ČLP/BT/12993 /22.6.2015/
Karmacoma SUPERSTYLIN x ATTAIE SebLor

chov.: Ivona Pavelková, maj.: Miloslava Hmirová

- EMMA LILY Plzeňský Bull, ČLP/BT/13034 /28.7.2015/
WAYNE PAJAR von Amadis x NAOMI Plzeňský Bull

chov.: Zuzana Kopačková, maj.: Zuzana Kopačková

- EXI Bull of Diamond, ČLP/BT/13055 /8.7.2015/

BALLET VAN MER Ecce Bull x BUTTERFLY Bull of Diamond

chov.: Tatiana Tomagová, maj.: Jitka Galetková

- FRENCIS z Pašerácké stezky, ČLP/BT/12892 /23.4.2015/
FIDO ze Sychrovského lesa x CHASINTA Daidalos

chov.: Jaroslava Štaidlová, maj.: Miroslav Skopový

- Karmacoma TIME AFTER TIME, PKR /11.4.2015/
Victim of Prejudices FAME OF TIMAR x Karmacoma COPPERHEAD

chov.: Sylwia Aeschlimann, maj.: Sylwia Aeschlimann

- LILLY Polabský Bull, ČLP/BT/12921 /30.5.2015/
CHAVIVI Daidalos x COSA NOSTRA Joe's Star

chov.: Jiří Švarc, maj.: Petra Petružálková

- LUCKY Polabský Bull, ČLP/BT/12922 /30.5.2015/
CHAVIVI Daidalos x COSA NOSTRA Joe's Star

chov.: Jiří Švarc, maj.: Jiří Trnobranský

- MAGNOLIA Daidalos, ČLP/BT/12898 /15.4.2015/
CHAVIVI Daidalos x OXI TOXI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Ana Pavkov

- MAHARA Daidalos, ČLP/BT/12899 /15.4.2015/
CHAVIVI Daidalos x OXI TOXI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Alena Holková

- MALHA Polabský Bull, ČLP/BT/12926 /3.6.2015/
VAN GOGH Asmoddeus x EMILKA Polabský Bull

chov.: Jiří Švarc, maj.: Petra Zvěřinová Klasová

- MAVIS Polabský Bull, ČLP/BT/12927 /3.6.2015/
VAN GOGH Asmoddeus x EMILKA Polabský Bull

chov.: Jiří Švarc, maj.: Marika Ziopulosová

- OLIE PAJAR VON Llubpet, ČLP/BT/12951 /27.5.2015/
WAYNE PAJAR von Amadis x IRANA Fišer

chov.: Petra Honsová, maj.: Petra Honsová

- QUASTA Fišer, ČLP/BT/13004 /2.7.2015/
CHAVIVI Daidalos x IRIS Fišer

chov.: Michal Fišer, maj.: Jiří Květoň

- ROSE ROSEMARY Jas-Ver, ČLP/BT/12944 /31.5.2015/

Electric Bull's ACE VENTURA x PEONY Jas-Ver

chov.: Jaroslav Selinger, maj.: Dagmar Franková

FENY - mezitřída

V1, CAC, Nejlepší fena, BOB - Bigbeat SUNPOWER ANTRAKT, PKR.III-76926 /27.10.2014/
Power King SUNDANCE KID x Bigbeat LOVE TO WHITE SAINT

chov.: Iwona Mielcarek, maj.: Iwona Mielcarek

V2, res. CAC - COSTA RICA Asmoddeus, ČLP/BT/12826 /26.12.2014/
Bullcal Altamira BLACK JACK x MEXX BRAVA Asmoddeus

chov.: Jiří Holub, maj.: Jiří Holub

V3 - Karmacoma ILLUMINATION FOR BARADIE, PKR. III-75935 /6.11.2014/
Bobuddy TRAFALGER x Karmacoma BRIGHTNESS OF THESE DAYS

chov.: Sylwia Aeschlimann, maj.: Sylwia Aeschlimann

V4 - ROXY Pajar, ČLP/BT/12730 /5.7.2014/
WAYNE PAJAR von Amadis x VIVIAN Pajar

chov.: Jaroslav Pavel, maj.: Jaroslav Pavel

- ABIGAIL Asmoddeus, ČLP/BT/12692 /6.6.2014/
VAN GOGH Asmoddeus x HOSANNA Daidalos

chov.: Jiří Holub, maj.: Ing. Jaroslava Fišerová Kovařičová

- COCO CHANEL Asmoddeus, ČLP/BT/12825 /26.12.2014/
Bullcal Altamira BLACK JACK x MEXX BRAVA Asmoddeus

chov.: Jiří Holub, maj.: Dana Sudová

- HERODIAS Joes Star, ČLP/BT/12804 /8.11.2014/
Busell's RED KNIGHT RISING x Bullimaker ARABESQUE

chov.: Mgr. Hedvika Olléová, maj.: Vendula Hradecká

- CHILLI ze Sychrovského lesa, ČLP/BT/12724 /9.3.2014/
CHAVIVI Daidalos x CATIE ze Sychrovského lesa

chov.: Petra Sudová, maj.: Eliška Šuhaj

- IRA ze Sychrovského lesa, ČLP/BT/12794 /21.10.2014/
CHAVIVI Daidalos x LOONY Fresh Kyvet

chov.: Petra Sudová, maj.: Milan Naiman

- MELLISSA Llubpet, ČLP/BT/12799 /10.10.2014/
WAYNE PAJAR von Amadis x GALIA Llubpet

chov.: Petra Honsová, maj.: Alena Hloušková

- PANDA DUM SPIRO Buteo, ČLP/BT/12827 /28.7.2014/
Bradak's RUFF AND REDI x EBOLA BUTEO Dum Spiro

chov.: Piotr Popowicz, maj.: David Kerpl

- Rebelside LOVE ME TENDER, MET.Bull 131/15 /20.9.2014/
Rebelside WHITE DEVIL x LOVE ME TOMORROW Timar

chov.: Attila Huse, maj.: Attila Huse

FENY - třída otevřená

V1, CAC - BEYA LILY Plzeňský Bull, ČLP/BT/12743 /30.8.2014/
FARAON FOLLOWER Rasels Bull x CHANTAL Plzeňský Bull

chov.: Zuzana Kopačková, maj.: Zuzana Kopačková

V2, res. CAC - EPONA Joes Star, ČLP/BT/12566 /12.1.2014/

BLUE MOON Joe’s Star x ZSA-ZSA The Joker

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Barbora Trantinová

V3 - ESPRIT Danubes Pride, ČLP/BT/12828 /25.7.2014/
SKY RONN Plzeňský Bull x AFFINITY ELLIOT Danube's Pride

chov.: Igor Radovanovič, maj.: Arnošt Bystroň

V4 - UNCHAINED DREAMS Mighty Crew, ČLP/BT/12752 /24.4.2014/
BLUE MOON Joe's Star x Russian Gaze JUSTICE FOR ALL

chov.: Viacheslav A. Borovskiy, maj.: Stanislava Baďurová

- AKIKO Gapangi, ČLP/BT/12004 /1.2.2012/

Fortifer’s FULL FORCE x ANGELINA Lestell

chov.: Šárka Pospíšilová, maj.: Renata Medková

- BHADRA Tutsch, ČLP/BT/12388 /19.4.2013/
Moonflower MAX BAXTER x DEBBIE Jolter

chov.: Šárka Pohorská, maj.: Eliška Šuhaj

- ELLIS Nitarm, ČLP/BT/12525 /2.2.2013/
IRON Plzeňský Bull x BRIXIS Nitarm

chov.: Zuzana Šírová, maj.: Zuzana Šírová

- ERIA Solo Magnifica, ČLP/BT/12663 /17.5.2014/
PADDY Fresh Kyvet x Arcanum KIZZMET

chov.: Jana Reichlová, maj.: Michaela Kyzlíková

- LARA Llubpet, ČLP/BT/12612 /13.3.2014/
WAYNE PAJAR von Amadis x IRANA Fišer

chov.: Petra Honsová, maj.: Markéta Kubíčková

abs. - IAGGA Daidalos, ČLP/BT/12401 /29.4.2013/

UMBRO Asmoddeus x OXI TOXI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šotolová

FENY - třída pracovní

V1, CAC - EMILKA Polabský Bull, ČLP/BT/12202 /18.9.2012/
Javarke PITCH BLACK x BERTILLE Lestell

chov.: Jiří Švarc, maj.: Jiří Švarc

V2, res. CAC - BEATRICE Regess Bull, ČLP/BT/12320 /24.2.2013/

ANDREASS z Podolského kopce x ARTEMIS z Bordovských pekel

chov.: Bc. Pavel Savula, maj.: Ivo Trčka

VD3 - BRIXI Polabský Bull, ČLP/BT/11033/12 /20.2.2009/
Gingersnap WILL THERNER x ULRIKA z Lodice

chov.: Jiří Švarc, maj.: Jiří Švarc

VD4 - BARČA z Halašova, ČLP/BT/12497 /19.7.2013/

BALLET VAN MER Ecce Bull x DENNIS ze Sychrovského lesa

chov.: Stanislav Jirman, maj.: Stanislav Jirman

FENY - třída vítězů

V1, CAC - KASIENKA Daidalos, ČLP/BT/12624 /22.3.2014/

Rhydaman GOLD MEDAL x NINA RICCI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

V2, res. CAC - NAOMI Plzeňský Bull, ČLP/BT/11736 /25. 3. 2011/

EYES OF LOVE of Pretty Pink’s x CHANTAL Plzeňský Bull

chov.: Zuzana Kopačková, maj.: Zuzana Kopačková

V3 - Masaryk’s JUNGLE JEWEL, ČLP/BT/12296 /6.10.2012/
QuentinHill SHOOT ME TWICE x WHOOPI vom Xanadu

chov.: Pavel Masaryk, maj.: Vlastimil Erla

FENY - třída veteránů

V1, BOV - EVERLASTING LOVE Opalplast, PKR.III-59147 /17.5.2007/
Alecto KOOL BARACUDA at Kilacabar x NUMBER ONE Opalplast

chov.: Marek Martyka, maj.: Iwona Mielcarek

V2 - Javarke SILVER SAPPHIRE, ČLP/BT/10658 /17.8.2007/
SILVER BULLET The Joker at Javarke x Terjo
’s JOLEE at Javarke

chov.: Joy Pilkington, maj.: Michaela Šípová

V3 - BETTY od Kodetky, ČLP/BT/9075/05 /13.8.2003/
NEUVY Pajar x BRITA ze Strmilovského údolí

chov.: Renáta Haflantová, maj.: Hana Čerychová

V4 - KIMBERLY Fresh Kyvet, ČLP/BT/10735 /19.3.2008/

APOLLO z Hlubokého údolí x JESSICA Fresh Kyvet

chov.: Miloslav Kubinec, maj.: Jaroslava Štaidlová

V - APHRODITE Silent Anathema, ČLP/BT/10610/12 /15.10.2007/
ART MIGHTY BULLS od Velkého Bucku x CHARA Trojský kůň

chov.: Radka Pěluchová, maj.: Stanislava Hanusová

V - DECENTIA In-Sitú, ČLP/BT/10114 /3.7.2006/
CID Jas-Ver x KAMA Trojský kůň

chov.: Tereza Velková, maj.: David Kerpl

V - DÉMÉTÉR Trojský kůň, ČLP/BT/9278 /22.3.2004/
XAVIÉR Trojský kůň x Warrior
’s CHER LADY

chov.: Simona Müllerová, maj.: Nela Krausová

V - DRUMY z Pašerácké stezky, ČLP/BT/9979 /15.1.2006/
Masaryk
s HOT HOG x GIPSY O’Nell

chov.: Jaroslava Štaidlová maj.: David Kerpl

V - KALMIA Trojský kůň, ČLP/BT/9696 /19.4.2005/
Siradella
s JANUS SAMADHI x XENA Trojský kůň

chov.: Simona Müllerová, maj.: Jana Pěnkavová

V - ZAMBA Trojský kůň, ČLP/BT/10703/11 /28.2.2002/
Falkos MOTHER
’S LITTLE HELPER x JULI JANA Trojský kůň

chov.: Simona Müllerová, maj.: Romana Musilová

abs. - SHADOW Pajar, ČLP/BT/10411/09 /14.4.2007/
Llanwenarth
’s LOVE HURTS x X YVONE Pajar

chov.: Jaroslav Pavel, maj.: Kateřina Šotolová

MINIATURNÍ BULTERIÉR

PSI - třída mladých

V1, CAJC - KAIN von Hunnen-König, MET.Min.Bul.T192/15 /2.5.2015/

BATMAN of Bully Lake x LUNA of Bikató Parti

chov.: Attila Tompos, maj.: Attila Tompos

V2 - CARAMEL MAGIC Brněnský Bull, ČLP/MBT/636 /31.5.2015/

Merlindan CAPTAIN CHAOS x APRIL BLOSSOM OF Brněnský Bull

chov.: Eva Hájková, maj.: Tomáš Holub

V3 - Strong Stael HALTON SNOW MAX, RKF 4389190 /16.6.2015/

GEMINY BIRBAL Chucho Topline x Vait Kostel LOBELIYA EFI DLYA STRONG STAEL

chov.: Tatyana Revenko, maj.: Marie Vyšatová

V4 - ELWOOD z Husitova kraje, CMKU/MBT/619/15 /23.4.2015/

Little Farmerfriends BON JOVI x BAIRA z Husitova kraje

chov.: Jana Fuková, maj.: Marek Klaudius

V - DIOR BELLENCOMBRE Canea Bulls, ČLP/MBT/648 /10.6.2015/

ISENGRIN Du Domain DOdin x BYE BYE Canea Bulls

chov.: Lenka Košťálová, maj.: Libuše Vlasáková

abs. - ENGLISHMAN Canea Bulls, ČLP/MBT/651 /10.6.2015/

FALCO von der Alten Veste x ANGEL'S CRY Sorrowfull Sight

chov.: Lenka Košťálová, maj.: Hana Verner a Miroslav Verner

abs. - CUPCAKE OF Brněnský Bull, ČLP/MBT/635 /31.5.2015/

Merlindan CAPTAIN CHAOS x APRIL BLOSSOM OF Brněnský Bull

chov.: Eva Hájková, maj.: Eva Hájková

PSI - mezitřída

V1, CAC, VSV - TYR of Aryan Army, Met.Min.BullT141/15 /4.9.2014/
PANDA of Bully Lake x LUNA of Bikató Parti

chov.: Krisztina Kári, maj.: Róbert Kupi

V2 - JUMANJI od Rudej Wiedzmy, 7984/2014/VIII /30.9.2014/

MAGUA od Rudej Wiedzmy x ETOILE Venturesome pour Ruda Wiedzma

chov.: Krzysztof Kurzownik, maj.: Zuzana Repková a Krzysztof Kurzownik

V3 - BONFIRE HEART OF Brněnský Bull, ČLP/MBT/587 /17.10.2014/

SWEET BAZYL Chucho Topline x FACE TO FACE MINI Minies

chov.: Eva Hájková, maj.: Markéta Bakovská

VD4 - DJANGO ANMAJOON z Husitova kraje, CMKU/MBT/573 /15.9.2014/
HELLBOY of Bikató-Parti x AMÁLIE z Husitova Kraje

chov.: Jana Fuková, maj.: MVDr. Markéta Pacltová

PSI - třída otevřená

V1, CAC - IGOR of Aryan Army, Met.Min.BullT140/15 /9.9.2014/
PANDA of Bully Lake x LUNA of Bikató Parti

chov.: Krisztina Kári, maj.: Róbert Kupi

V2 - EXPERT TIME od Benga, CMKU/MBT/441 /17.7.2013/
Nuestro's DIEGO x BLACK JUICE od Benga

chov.: Pavlína Šafránková, maj.: Ondřej Viktora

V3 - ZORRO of Aryan Army, Met.Min.BullT22/14 /5.9.2013/
SKIPPER of Bikató Parti x MONEY PENNY Bikató Parti

chov.: Krisztina Kári, maj.: Róbert Kupi

VD4 - BARNEY Marven Bull, ČLP/MBT/533 /25.5.2014/

MORNING MIRACLE-M Wild Fámy x I LOVE MINI Minies

chov.: Markéta Marečková, maj.: Ing. Kateřina Kopčilová

abs. - ADIOS AMIGOS MINI Sherak, ČLP/MBT/522, SPKP251 /8.5.2014/
Justeph ROCK AND ROLLER x BIANCA MINI Kalimero Bohemica

chov.: Petra Knihová, maj.: Branislav Jelok a Michaela Piškitelová

PSI - třída vítězů

V1, CAC - BABSZEM DJANGO Monostori Kisbull, MET. Min.Bull.T 1639/13 /23.7.2013/

Chaos Empires FREDERICO x Bikató-Parti INES

chov.: Imre Pápai, maj.: Imre Pápai

V2 - CARDINAL Sorrowfull Sight, MET Min.Bullt.102/H/14 /29.11.2011/

LIGHT MY FIRE von der Alten Veste x ALL IS FULL OF LOVE Sorrowfull Sight

chov.: Věra Dočekalová, maj.: Róbert Kupi

V3 - MINICOOPER Zóna Bulls, SPKP 161 /17.10.2012/

Duvessa CODE RED MARGINS x DOLORES From The Jolly Bandits

chov.: Jana Matiaszewska, maj.: Jana Matiaszewska

????V4 - BARACK Minibull z Kosova, ČLP/MBT/457 /13.9.2013/
Nuestro's DIEGO x AIDA Minibull z Kosova

chov.: Otakar Šamárek, maj.: Otakar Šamárek

FENY - třída štěňat

VN1, Nejlepší štěně - AKIMA de Mandraka, v jednání /6.12.2015/

PANDA of Bully Lake x POPPY HONEY of Bully Lake

chov.: Željko Lozič, maj.: Zuzana Carvová

VN2 - Snakecharmers DROP DEAD GORGEOUS, ČLP/MBT/741 /18.11.2015/

Famous Star KIT KAT x Snakecharmer’s ARCTIC MONKYE

chov.: Kateřina Mlčochová, maj.: Markéta Pacltová

VN3 - CLEAR DESTINY Wal Pet, ČLP/MBT/708 /17.12.2015/

Famous Star KIT KAT x BOND GIRL OF Wal Pet

chov.: Radka Waloszková, maj.: Markéta Bakovská

VN4 - LUXUS von Hunnen-König, MET.Min.Bull.T305/16 /2.5.2015/

Nuestros DIEGO x EDDA Feher Varasz

chov.: Attila Tompos, maj.: Attila Tompos

VN - CUTIE PIE Wal Pet, ČLP/MBT/709 /17.12.2015/

Famous Star KIT KAT x BOND GIRL OF Wal Pet

chov.: Radka Waloszková, maj.: Lucie Cejnková

FENY - třída dorost

VN1, Nejlepší dorost - UNIQUE-M Wild Fámy, CMKU/MBT/698 /5.10.2015/

MORNING MIRACLE-M Wild Fámy x HANKY-PANKY-M Wild Fámy

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Zdeňka Marousková

VN2 - BUCLA LITTLE LADY Mini Pike, ČLP/MBT/685 /29.9.2015/

HELLBOY of Bikató-Parti x Bikató-Parti HAPPY-PIXIE

chov.: Marie Vyšatová, maj.: Lucie Palátová

N3 - ANGEL MZM Bull, CMKU/MBT/689/15 /27.9.2015/

WILD WEST DESPERADO od Rudej Wiedzmy x ONE WHITE LADY Zóna Bulls

chov.: Marek Repka, maj.: Marek Repka

FENY - třída mladých

V1, CAJC, BOJ - EMYGY z Husitova kraje, CMKU/MBT/621/15 /23.4.2015/

Little Farmerfriends BON JOVI x BAIRA z Husitova kraje

chov.: Jana Fuková, maj.: Nikola Vrátilová

V2 - CANDY COTTON Brněnský Bull, ČLP/MBT/639 /31.5.2015/

Merlindan CAPTAIN CHAOS x APRIL BLOSSOM OF Brněnský Bull

chov.: Eva Hájková, maj.: Alena Straková

V3 - BONJOUR MADAME MINI Sherak, CLP/MBT/609 /1.2.2015/

Star Galev's KAPETOWN x BIANCA MINI Kalimero Bohemica

chov.: Petra Knihová, maj.: Hana Čerychová

V4 - TERRA BULL-M Wild Fámy, ČLP/MBT/642 /9.2.2015/

FALCO von der Alten Veste x KISS ME-M Wild Fámy

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Jiří Holub

VD - SNOW WHITE-M Wild Fámy, ČLP/MBT/633 /16.5.2015/

FALCO von der Alten Veste x EBONY FLY-M Wild Fámy

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Jiří Švarc

FENY - mezitřída

V1, CAC - DIRECT HIT Marso, CMKU/MBT/576/14 /5.7.2014/
Grasco's HONKY TONKY x I LIKE WHITE Marso-Bull

chov.: Lukáš Linhart, maj.: Josef Pražák

V2 - BELIEVE IN MIRACLES OF Brněnský Bull, ČLP/MBT/588 /17.10.2014/
SWEET BAZYL Chucho Topline x FACE TO FACE MINI Minies

chov.: Eva Hájková, maj.: Miroslav Fojtách

V3 - Fehér Varazs GINA, MET.Min.Bull.T137/15 /11.9.2014/
MOON LIGHT x Fehér Varazs ELKE

chov.: Mária Dénes, maj.: Attila Tompos

V4 - BEAUTIFUL DOT OF Brněnský Bull, ČLP/MBT/589 /17.10.2014/

SWEET BAZYL Chucho Topline x FACE TO FACE MINI Minies

chov.: Eva Hájková, maj.: Eva Hájková

V - CARISMA RIOYA Canea Bulls, ČLP/MBT/648 /10.6.2015/

MORNING MIRACLE-M Wild Fámy x ANGEL CRY Sorrowful Sight

chov.: Lenka Košťálová, maj.: Daniel Prötze

V - ETERNITY MINI Kalimero Bohemica, CMKU/MBT/600/14 /16.11.2014/

MORNING MIRACLE-M Wild Fámy x AMNESIA MINI Kalimero Bohemica

chov.: Lucie Markupová, maj.: Karolína Červená

FENY - třída otevřená

V1, CAC - BYE BYE Canea Bulls, ČLP/MBT/411 /28.1.2013/
UNION JACK vom Kaiserstuhl x ANGEL'S CRY Sorrowfull Sight

chov.: Lenka Košťálová, maj.: Lenka Košťálová

V2 - AVALLON BEAUTY MINI Sherak, ČLP/MBT/528/14 /8.5.2014/
Justeph ROCK AND ROLLER x BIANCA MINI Kalimero Bohemica

chov.: Petra Knihová, maj.: Petra Knihová

V3 - DAWN OF PRETTY od Benga, CMKU/MBT/428/13 /10.5.2013/
DIABOLO von der Alten Veste x TEQUILLA SUNRISE Ewimark Rakownia

chov.: Pavlína Šafránková, maj.: Ivana Bílá

V4 - RESTLESS HEART-M Wild Fámy, ČLP/MBT/510 /24.2.2014/
Vip's HOT PURSUIT AT WILD FÁMY x KISS ME-M Wild fámy

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Nikola Kroužková

V - ELIZABETH MINI Kalimero Bohemica, CMKU/MBT/599/14 /16.11.2014/
MORNING MIRACLE-M Wild Fámy x AMNESIA MINI Kalimero Bohemica

chov.: Lucie Markupová, maj.: Lucie a Jan Markupovi

V - Bikató-Parti HAPPY-PIXIE, CMKU/MBT/267/-11/10 /5.11.2010/

Bikató-Parti RICK x Bikató-Parti LORETTA

chov.: Zsolt Bagi, maj.: Marie Kořínková Vyšatová

V - MILLY of Bully Lake, MET.Min.BullT27/14 /12.12.2013/

NARUTO of Bikató-Parti x SUNSHINE of Bikató-Parti

chov.: Zsolt Bagi, maj.: Róbert Kupi

VD - BOND GIRL OF Wal Pet, ČLP/MBT/393 /14.10.2012/
Chill Out's SIR OF SWEDEN x Bikató-Parti KITTY

chov.: Petr Waloszek, maj.: Radka Waloszková

VD - FIONA Bulls of Planet, T46/14 /14.1.2014/
ERROL FLYNN Millenium Angels x DINA Bulls of Planet

chov.: Gyorgy Babai, maj.: Radana Császta

FENY - třída vítězů

V1, CAC - ARIANA of Aryan Army, Met.Min.BullT144/15 /9.9.2014/
PANDA of Bully Lake x LUNA of Bikató Parti

chov.: Krisztina Kári, maj.: Róbert Kupi

V2 - DARYEN DEAR TO Anmajoon, ČLP/MBT/490 /2.2.2014/
ABSINTH MINI Kalimero Bohemica x BIRGIT ALL IN RUN Anmajoon

chov.: MVDr. Markéta Pacltová, maj.: MVDr. Markéta Pacltová

FENY - třída veteránů

V1, BOV - AŠIJKA Kuklík, CMKU/MBT/96/08/09 /18.3.2008/
Inglisilm ALL OR NOTHING x AVE ALPAMAYA Wild Fámy

chov.: Jaroslava Mrkosová, maj.: Lucie Markupová

FENY - třída čestná

V - ALBERTA LOLLY Monostori Kisbull, MET.Min.Bull.T 1293/12 /7.12.2011/

Bikató-Parti RICK Minies x Bikató-Parti INES

chov.: Imre Pápai, maj.: Imre Pápai

V - AMNESIA MINI Kalimero Bohemica, CMKU/MBT/222/10 /2.7.2010/

EMPORIO ARMANI MINI Minies x AŠIJKA Kuklík

chov.: Lucie Markupová, maj.: Lucie a Jan Markupovi