08/10/2016 - MVP České Budějovice

Lešanská 1176/2a
Chodov, Praha 4
bulterierclub@email.cz

MVP České Budějovice 8. 10. 2016

rozhodčí: Ing. Jana Daňková

BULTERIÉR

PSI - třída štěňat

VN1 - BONO QUIDO From Underhills Valley, ČLP/BT/13285 /24.5.2016/
DAILL Solo Magnifica x DAMILLA Daidalos

chov.: Adéla Bartlová, maj.: Jana Pupavová

VN2 - BILLY JIMM From Underhills Valley, ČLP/BT/13284 /24.5.2016/
DAILL Solo Magnifica x DAMILLA Daidalos

chov.: Adéla Bartlová, maj.: Dagmar Závorová

PSI - třída dorostu

VN1 - ANDREW Evil Wild Hyena, ČLP/BT/13226 /2.3.2016/
The Yesbull ISSAM FARES x EVELYN Little Bull

chov.: Sandra Piťhová, maj.: Veronika Lakomá

VN2 - ATREY Evil Wild Hyena, ČLP/BT/13225 /2.3.2016/
The Yesbull ISSAM FARES x EVELYN Little Bull

chov.: Sandra Piťhová, maj.: Veronika Lakomá

VN3 - ANTÓNIO Evil Wild Hyena, ČLP/BT/13222 /2.3.2016/
The Yesbull ISSAM FARES x EVELYN Little Bull

chov.: Sandra Piťhová, maj.: Sandra Piťhová

PSI - třída mladých

V1 - ARCHIBALD APT Argo Bull, ČLP/BT/13036 /17.5.2015/
Bilboen CONAN THE BARBARIAN x ELEKTRA Rasels Bull

chov.: Martin Lipták-Kováč, maj.: Zuzana Jurtíková

VD2 - BERNY De La Rue, ČLP/BT/13084 /6.10.2015/
Victim of Prejudice FAME OF TIMAR x EASY Hot Bull

chov.: Jana Drahotská, maj.: Irena Petaev

PSI - mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB - NATHANAEL Daidalos, ČLP/BT/12986 /8.6.2015/
Emred DEVILS ADVOCATE x NINA RICCI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

V2 - LOTR Polabský Bull, ČLP/BT/12918 /30.5.2015/
CHAVIVI Daidalos x COSA NOSTRA Joe's Star

chov.: Jiří Švarc, maj.: Hana Smělá Šrámková

VD3 - FALCO z Pašerácké stezky, ČLP/BT/12888 /23.4.2015/
FIDO ze Sychrovského lesa x CHASINTA Daidalos

chov.: Jaroslava Štaidlová, maj.: Milan Veber

VD4 - IN MY DREAMS Joes Star, ČLP/BT/12858 /29.3.2015/

Polanca POWERSLAVE x BEBITA SILVER Joe's Star

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Petra Vondrková

VD - MARK Llubpet, ČLP/BT/12795 /10.10.2014/
WAYNE PAJAR von Amadis x GALIA Llubpet

chov.: Petra Honsová, maj.: Tomáš Zdeněk

PSI - třída otevřená

V1, CAC, res. CACIB - EWEN Lestell, ČLP/BT/12753/15 /21.8.2014/

RIČI z Čerchovské zahrady x BRIGITTE LESTELL z Čerchovské zahrady

chov.: Lenka Janoušková, maj.: Libor Korytar

V2, res. CAC - BLACK JACK Regess Bull, ČLP/BT/12313/15 /24.2.2013/
ANDREASS z Podolského kopce x ARTEMIS z Bordovských pekel

chov.: Bc. Pavel Savula, maj.: Pavlína Brejchová

V3 - ZIPPY Plzeňský Bull, ČLP/BT/12685 /3.6.2014/
WAYNE PAJAR von Amadis x MISS YORK of Pretty Pink's

chov.: Zuzana Kopačková, maj.: Jitka Žižková

FENY - třída štěňat

VN1 - BARRI JANE From Underhills Valley, ČLP/BT/13289 /24.5.2016/
DAILL Solo Magnifica x DAMILLA Daidalos

chov.: Adéla Bartlová, maj.: Iveta Marková

FENY - třída mladých

V1, CAJC, BOJ - DARCY ROSE Regess Bull, ČLP/BT/12983 /7.6.2015/
CHAVIVI Daidalos x ARTEMIS z Bordovských pekel

chov.: Bc. Pavel Savula, maj.: Petra Majorová

V2 - AMI RASELS BULL Amikanto, SPKP 3048 /22.6.2015/
FARAON FOLLOWER Rasels Bull x Family Song
s SARA

chov.: Ing. Jana Kubínová, maj.: Romana Musilová

D - ADINA VITTALLI Hill Bull, ČLP/BT/13119 /12.10.2015/
CHAVIVI Daidalos x ANGEL TARA Regess Bull

chov.: Bc. Petr Savula, maj.: Gabriela Hájíčková

FENY - mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOS - I'M YOURS SILVER Joe's Star, ČLP/BT/12860 /29.3.2015/

Polanca POWERSLAVE x BEBITA SILVER Joe's Star

chov.: Mgr. Hedvika Olléová, maj.: Mgr. Hedvika Olléová

V2, res. CAC, res. CACIB - REBEKA REBELKA Jas-Ver, ČLP/BT/12946 /31.5.2015/
Electric Bull's ACE VENTURA x PEONY Jas-Ver

chov.: Jaroslav Selinger, maj.: MDDr.Věra Selingerová

V3 - DUCATTI Regess Bull, ČLP/BT/12982 /7.6.2015/
CHAVIVI Daidalos x ARTEMIS z Bordovských pekel

chov.: Pavel Savula, maj.: Renáta Gallistlová

abs. - FRENCIS z Pašerácké stezky, ČLP/BT/12892 /23.4.2015/
FIDO ze Sychrovského lesa x CHASINTA Daidalos

chov.: Jaroslava Štaidlová, maj.: Miroslav Skopový

FENY - třída otevřená

V1 - UNCHAINED DREAMS Mighty Crew, ČLP/BT/12752 /24.4.2014/
BLUE MOON Joe's Star x Russian Gaze JUSTICE FOR ALL

chov.: Viacheslav A. Borovskiy, maj.: Stanislava Baďurová

V2 - EVELYN Little Bull, ČLP/BT/12424 /25.6.2013/

Bullyview LITTLE WHITE MAN x BÁJA Little Bull

chov.: Jana Kamišová, maj.: Sandra Piťhová

FENY - třída veteránů

V1, BOV - KIMBERLY Fresh Kyvet, ČLP/BT/10735 /19.3.2008/

APOLLO z Hlubokého údolí x JESSICA Fresh Kyvet

chov.: Miloslav Kubinec, maj.: Jaroslava Štaidlová

MINIATURNÍ BULTERIÉR

PSI - třída dorostu

VN1 - VAN DAMME Zóna Bulls, ČLP/MBT/777 /16.3.2016/

SUPER JACKPOT Zóna Bulls x IL DIVA Zóna Bulls

chov.: Jana Matiaszewska, maj.: Lucie Rejnartová

PSI - třída mladých

V1, CAJC, BOJ - CAPTAIN SPARKY of Bully Lake, MET.Min.Bull.T226/15 /14.7.2015/

MOON LIGHT x MONA LISA of Bikató-Parti

chov.: Zsolt Bagi, maj.: Pavlína Šafránková

V2 - Strong Stael HALTON SNOW MAX, RKF 4389190 /16.6.2015/

GEMINY BIRBAL Chucho Topline x Vait Kostel LOBELIYA EFI DLYA STRONG STAEL

chov.: Tatyana Revenko, maj.: Marie Kořínková Vyšatová

VD3 - CALL ME CHRISTUS Pearl Puppi, CMKU/MBT/717/15 /26.11.2015/

SWEET BAZYL Chucho Topline x ANGELA BABY RICHI Pearl Puppi

chov.: Monika Karcz, maj.: Radek Kodl

FENY - třída štěňat

VN1 - BARONESA LAFMI Indygou, CMKU/MBT/760/16 /21.4.2016/

SWEET SAN SALVADOR Chucho Topline x EmeritaBull BLACK INSPIRE

chov.: Tereza Lafková, maj.: Tereza Lafková

FENY - třída mladých

V1, CAJC, BOS - HENNESSY DRINK od Benga, CMKU/MBT/628/15 /9.5.2015/

Merlindan CAPTAIN CHAOS x BLACK JUICE od Benga

chov.: Pavlína Šafránková, maj.: Pavlína Šafránková

abs. - CANDY COTTON Brněnský Bull, ČLP/MBT/639 /31.5.2015/

Merlindan CAPTAIN CHAOS x APRIL BLOSSOM OF Brněnský Bull

chov.: Eva Hájková, maj.: Alena Straková

FENY - mezitřída

V1, CAC, CACIB - ESMÉ COCO Z Husitova kraje, CMKU/MBT/622/15 /23.4.2015/

Little Farmerfriends BON JOVI x BAIRA z Husitova kraje

chov.: Jana Fuková, maj.: Soňa Černá

FENY - třída otevřená

odstoupila - ETERNITY MINI Kalimero Bohemica, CMKU/MBT/600/14 /16.11.2014/

MORNING MIRACLE-M Wild Fámy x AMNESIA MINI Kalimero Bohemica

chov.: Lucie Markupová, maj.: Karolína Červená