11/06/2016 - NVP Klatovy

Lešanská 1176/2a
Chodov, Praha 4
bulterierclub@email.cz

|

NVP Klatovy 11.6.2016, rozhodčí Ilona Potůčková

BULTERIÉR

PSI - třída dorost

VN1 - MAWERICK Joes Star, ČLP/BT/13074 /3.10.2015/
EL CID Joe’s Star x APHRODITE The Joker

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Hana Martenová

VN2 - MOBY DICK Joes Star, ČLP/BT/13075 /3.10.2015/
EL CID Joe’s Star x APHRODITE The Joker

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Dana Kafková

PSI - třída mladých

V1, CAJC, BOJ, BOB - NATHANAEL Daidalos, ČLP/BT/12986 /8.6.2015/
Emred DEVILS ADVOCATE x NINA RICCI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

V2 - IN YOUR ARMS Joe's Star, ČLP/BT/12857 /29.3.2015/
Polanca POWERSLAVE x BEBITA SILVER Joe's Star

chov.: Mgr. Hedvika Olléová, maj.: Hana Slekovičová

abs. - ARCHIBALD APT Argo Bull, ČLP/BT/13036 /17.5.2015/

Bilboen CONAN THE BARBARIAN x ELEKTRA Rasels Bull

chov.: Martin Lipták-Kováč, maj.: Zuzana Jurtíková

abs. - DIO VON Regess Bull, ČLP/BT/12976 /7.6.2015/
CHAVIVI Daidalos x ARTEMIS z Bordovských pekel

chov.: Bc. Pavel Savula, maj.: Tomáš Karnold

PSI - třída otevřená

V1, CAC, NV - BLACK JACK Regess Bull, ČLP/BT/12313 /24.2.2013/
ANDREASS z Podolského kopce x ARTEMIS z Bordovských pekel

chov.: Bc. Pavel Savula, maj.: Pavlína Brejchová

VD2 - LEX z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/12677 /17.5.2014/
CHAVIVI Daidalos x ADINA z Čerchovské zahrady

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Aneta Wochová a Jaroslav Šobr

VD3 - LORD Fišer, ČLP/BT/11968 /18.12.2011/
Moonflower JOHNDO x HOLLY Fišer

chov.: Michal Fišer, maj.: Martina Trojková

VD4 - AARON z Alblova dvora, ČLP/BT/12579 /13.2.2014/
FIDO ze Sychrovského lesa x EILA ze Sychrovského lesa

chov.: Václav Albl, maj.: Martin Loš

FENY - třída štěňat

VN1 - GAVORA Solo Magnifica, ČLP/BT/13165 /11.1.2016/
DAILL Solo Magnifica x Afanbull BLACK MOON

chov.: Jana Reichlová, maj.: Lucie Staňková

VN2 - NEMESIS Joes Star, ČLP/BT/13178 /24.1.2016/
MAXIMUM Off Oxion x Russian Gaze JANIS JOPLIN

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Hedvika Olléová

FENY - třída mladých

V1, CAJC, BOS - NAVA NINA Daidalos, ČLP/BT/12987 /8.6.2015/
Emred DEVILS ADVOCATE x NINA RICCI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

V2 - DIAMOND LADY Regess Bull, ČLP/BT/12979 /7.6.2015/
CHAVIVI Daidalos x ARTEMIS z Bordovských pekel

chov.: Bc. Pavel Savula, maj.: Bc. Pavel Savula

V3 - I'M YOURS SILVER Joe's Star, ČLP/BT/12860 /29.3.2015/

Polanca POWERSLAVE x BEBITA SILVER Joe's Star

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Hedvika Olléová

V4 - DARCY ROSE Regess Bull, ČLP/BT/12983 /7.6.2015/
CHAVIVI Daidalos x ARTEMIS z Bordovských pekel

chov.: Bc. Pavel Savula, maj.: Petra Majorová

V - AMI RASELS BULL Amikanto, SPKP 3048 /22.6.2015/
FARAON FOLLOWER Rasels Bull x Family Song
s SARA

chov.: Ing. Jana Kubínová, maj.: Romana Musilová

V - TESSIE Pajar, ČLP/BT/12991 /16.6.2015/
FENIX ze Sychrovského lesa x FREYA Pajar

chov.: Jaroslav Pavel, maj.: Miroslav Petele

VD - FAYE z Pašerácké stezky, ČLP/BT/12891 /23.4.2015/
FIDO ze Sychrovského lesa x CHASINTA Daidalos

chov.: Jaroslava Štaidlová, maj.: Jana Wolfová

VD - FRENCIS z Pašerácké stezky, ČLP/BT/12892 /23.4.2015/
FIDO ze Sychrovského lesa x CHASINTA Daidalos

chov.: Jaroslava Štaidlová, maj.: Miroslav Skopový

abs. - MAGNOLIA Daidalos, ČLP/BT/12898 /15.4.2015/
CHAVIVI Daidalos x OXI TOXI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Ana Pavkov

FENY - třída otevřená

V1, CAC, NV - UNCHAINED DREAMS Mighty Crew, ČLP/BT/12752 /24.4.2014/
BLUE MOON Joe's Star x Russian Gaze JUSTICE FOR ALL

chov.: Viacheslav A. Borovskiy, maj.:Stanislava Baďurová

VD2 - ABIGAIL Asmoddeus, ČLP/BT/12692 /6.6.2014/
VAN GOGH Asmoddeus x HOSANNA Daidalos

chov.: Jiří Holub, maj.: Ing. Jaroslava Fišerová Kovařičová

FENY - třída vítězů

V1, CAC - KASIENKA Daidalos, ČLP/BT/12624 /22.3.2014/

Rhydaman GOLD MEDAL x NINA RICCI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

FENY - třída veteránů

V1, BOV - KIMBERLY Fresh Kyvet, ČLP/BT/10735 /19.3.2008/

APOLLO z Hlubokého údolí x JESSICA Fresh Kyvet

chov.: Miloslav Kubinec, maj.: Jaroslava Štaidlová

MINIATURNÍ BULTERIÉR

PSI - třída mladých

V1, CAJC, BOJ, BOS - Strong Stael HALTON SNOW MAX, RKF 4389190 /16.6.2015/

GEMINY BIRBAL Chucho Topline x Vait Kostel LOBELIYA EFI DLYA STRONG STAEL

chov.: Tatyana Revenko, maj.: Marie Vyšatová

FENY - třída mladých

V1, CAJC - ENIGMA z Husitova kraje, CMKU/MBT/620/15 /23.4.2015/

Little Farmerfriends BON JOVI x BAIRA z Husitova kraje

chov.: Jana Fuková, maj.: Zdeněk Švejda

FENY - mezitřída

V1, CAC, NV, BOB - ELIZABETH MINI Kalimero Bohemica, CMKU/MBT/599/14 /16.11.2014/

MORNING MIRACLE-M Wild Fámy x AMNESIA MINI Kalimero Bohemica

chov.: Lucie Markupová, maj.: Lucie a Jan Markupovi

V2, res. CAC - ENIGMA MYSTIQUE OF Trigon, CMKU/MBT/604/15 /30.1.2015/

PANDA of Bully Lake x WHITE ANGEL Bikató-Parti

chov.: Petra Prokopcová, maj.: Petra Prokopcová

V3 - EBELIN MINI Kalimero Bohemica, CMKU/MBT/598/14 /16.11.2014/

MORNING MIRACLE-M Wild Fámy x AMNESIA MINI Kalimero Bohemica

chov.: Lucie Markupová, maj.: Andrea Vrtílková

FENY - třída otevřená

V1, CAC - ETERNITY MINI Kalimero Bohemica, CMKU/MBT/600/14 /16.11.2014/

MORNING MIRACLE-M Wild Fámy x AMNESIA MINI Kalimero Bohemica

chov.: Lucie Markupová, maj.: Karolína Červená

FENY - třída vítězů

V1, CAC - AMÁLIE z Husitova kraje, CMKU/MBT/390/12 /19.10.2012/
ANGEL'S RUDEBOY BY Canea Bulls x ICEBERG TWICE MINI Minies

chov.: Jana Fuková, maj.: Zdeněk Švejda

FENY - třída veteránů

V1, BOV - AŠIJKA Kuklík, CMKU/MBT/96/08/09 /18.3.2008/
Inglisilm ALL OR NOTHING x AVE ALPAMAYA Wild Fámy

chov.: Jaroslava Mrkosová, maj.: Lucie Markupová

FENY - třída čestná

V1 - AMNESIA MINI Kalimero Bohemica, CMKU/MBT/222/10 /2.7.2010/

EMPORIO ARMANI MINI Minies x AŠIJKA Kuklík

ch: Markupová Lucie, m: Markupová Lucie