09.09.2017 - KV KABT Chocerady

Lešanská 1176/2a
Chodov, Praha 4
bulterierclub@email.cz

|

KV Chocerady 9. 9. 2017, rozhodčí Sylvain Rousse - BT a Sheril Goodwin - MBT

BULTERIÉR

PSI - třída štěňat

VN1 - CASEY Dower, ČLP/BT/13663 /8.5.2017/
DAILL Solo Magnifica x FAYE z Pašerácké stezky

chov.: Pevel Wolf, maj.: Monika Zrnová a Roman Pacesný

VN2 - BIG GUARDIAN Extragang, ČLP/BT/13610 /7.4.2017/

Bilboen CONAN THE BARBARIAN x Masaryk's JUNGLE JEWEL

chov.: Vlastimil Erla, maj.: Vlastimil Erla

VN3 - BUMBLE BEE Lacedaemon, ČLP/BT/13635 /28.4.2017/

Unfailing JACK FROST x AIMÉE De La Rue

chov.: Michal Bělík, maj.: Michal Bělík a Kateřina Čalová

N4 - CORBIN De La Rue, ČLP/BT/13621 /8.4.2017/
ZIPPY ZIMBO Timar x EASY Hot Bull

chov.: Jana Drahotská, maj.: Lucie Krátká

abs. - QICK GO Plzeňský Bull, ČLP/BT/13633 /21.4.2017/
BULL DIEGO Plzeňský Bull x XIRRY LILY Plzeňský Bull

chov.: Zuzana Kopačková, maj.: Marcel Blíhal

PSI - třída dorostu

VN1 - IKKS Solo Magnifica, ČLP/BT/13539 /29.1.2017/
Emred NAPOLEON SOLO x DEVILS DAHLIA Solo Magnifica

chov.: Ing. Jana Reichlová, maj.: Tomáš Aujeský

VN2 - QUERCUS Daidalos, ČLP/BT/13548 /30.1.2017/
Busell
s RED KNIGHT RISING x KASIENKA Daidalos

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Vasilij Vatolin

VN3 - ASHRAM Caarn-Mon, ČLP/BT/13521 /2.1.2017/
ANOTHER SILVER ILLUSION Joe's Star x CAMÓRRA Joe's Star

chov.: Monika Albertová, maj.: Hana Halášková

VN4 - CRACKER Little Smiles, ČLP/BT/13568 /10.2.2017/
MAXIMUM Off Oxion x CRY TO ME Joe
s Star

chov.: Barbora Trantinová, maj.: Renata Petrášová

VN - CORMIC Little Smiles, ČLP/BT/13569 /10.2.2017/
MAXIMUM Off Oxion x CRY TO ME Joe
s Star

chov.: Barbora Trantinová, maj.: Barbora Trantinová

N - NEO ze Sychrovského lesa, ČLP/BT/13580 /25.2.2017/
Bilboen CONAN THE BARBARIAN x COCO CHANEL Asmoddeus

chov.: Petra Sudová, maj.: Monika Vyhlídková

N - RYON Daidalos, ČLP/BT/13597 /4.3.2017/
Unfailling JACK FROST x NAVA NINA Daidalos

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Jan Halm

N - VALENTIN z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/13558 /16.2.2017/
GANY z Čerchovské zahrady x JASMINNE z Čerchovské zahrady

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Dana Jandová

N - VICK z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/13558 /16.2.2017/
GANY z Čerchovské zahrady x JASMINNE z Čerchovské zahrady

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Ondřej Mihalo

N - VIKTOR z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/13558 /16.2.2017/
GANY z Čerchovské zahrady x JASMINNE z Čerchovské zahrady

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Otto Hynek a Mariana Špačková

vyloučen - ARAGON Caarn-Mon, ČLP/BT/13520 /2.1.2017/
ANOTHER SILVER ILLUSION Joe's Star x CAMÓRRA Joe's Star

chov.: Monika Albertová, maj.: Barbora Kryštofová

abs. - CASPIAN Little Smiles, ČLP/BT/13570 /10.2.2017/
MAXIMUM Off Oxion x CRY TO ME Joe
s Star

chov.: Barbora Trantinová, maj.: Kateřina Oswaldová

abs. - OREGANO Plzeňský Bull, ČLP/BT/13563 /1.2.2017/
WAYNE PAJAR von Amadis x BEYA LILY Plzeňský Bull

chov.: Zuzana Kopačková, maj.: Václav Baum a Zuzana Kopačková

PSI - třída mladých

V1, CAJC, BOJ - AZAZEL Ex Alibi, ČLP/BT/13331 /12.6.2016/
Ragnarok FORSETI x APPOLINE De La Rue

chov.: Zuzana Zrníková, maj.: Zuzana Zrníková

V2 - XANTIN Pajar, ČLP/BT/13412 /23.8.2016/
WAYNE PAJAR von Amadis x LARA Pajar

chov.: Jaroslav Pavel, maj.: Jaroslav Pavel

V3 - TOBBY z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/13441 /25.9.2016/
CHEIRÓN Joe’s Star x HERODIAS Joe’s Star

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Michal Ťukal

V4 - OSIRIS Joe’s Star, ČLP/BT/13422 /13.9.2016/
GULIWER z Rzymskich Legionow x Russian Gaze JUST FOR JOE'S STAR

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Miroslav Holub

V - DARK CHOCOLATE FROM Nature of Unique, ČLP/BT/13273 /17.4.2016/
ZAPPY ZACK Timar x NAOMI BLACK SMILE of Critical Point

chov.: David Kerpl, maj.: Tereza Pršová

V - TORNÁDO z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/13438 /25.9.2016/
CHEIRÓN Joe’s Star x HERODIAS Joe’s Star

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Igor Srogyi

VD - ADORABLE BALLETS SON Buffoon Bull’s, ČLP/BT/13509 /5.8.2016/
BALLET VAN MER Ecce Bull x Power King RUBY

chov.: Katarína Bánová, maj.: Aleš Róth

VD - MANHATTAN Plzeňský Bull, ČLP/BT/13409 /20.8.2016/
BULL DIEGO Plzeňský Bull x TASCHA LILY Plzeňský Bull

chov.: Zuzana Kopačková, maj.: Kateřina Borovcová a Jan Hlava

VD - VOLCANO Jas-Ver, ČLP/BT/13464 /2.9.2016/
CLIFTON Asmoddeus x PITH Jas-Ver

chov.: Věra Selingerová, maj.: Kateřina Mündlová

PSI - mezitřída

V1, CAC, KV, BOS - GALEON Solo Magnifica, ČLP/BT/13161 /11.1.2016/
DAILL Solo Magnifica x Afanbull BLACK MOON

chov.: Jana Reichlová, maj.: Jana Reichlová

V2, res. CAC - SAVIO z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/13208 /7.3.2016/
CHAVIVI Daidalos x MOLLY MALONE of The Four Horsemen

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Jaroslav Macháň

V3 - PAMPALINI Daidalos, ČLP/BT/13264 /14.4.2016/
Teirwgwyn LATEST FLAME x ROCOCO Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

V4 - QWICK SETHI z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/13147 /3.1.2016/
WAYNE PAJAR von Amadis x CHANTAL ze Sychrovského lesa

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Jitka Hladíková

V - ANDREW Evil Wild Hyena, ČLP/BT/13226 /2.3.2016/
The Yesbull ISSAM FARES x EVELYN Little Bull

chov.: Sandra Piťhová, maj.: Veronika Lakomá

V - ATREY Evil Wild Hyena, ČLP/BT/13225 /2.3.2016/
The Yesbull ISSAM FARES x EVELYN Little Bull

chov.: Sandra Piťhová, maj.: Veronika Lakomá

V - BERNY De La Rue, ČLP/BT/13084 /6.10.2015/
Victim of Prejudice FAME OF TIMAR x EASY Hot Bull

chov.: Jana Drahotská, maj.: Irena Petaev

V - DELICIOUS PLEASURE Nature of Unique, ČLP/BT/13270 /17.4.2016/
ZAPPY ZACK Timar x NAOMI BLACK SMILE of Critical Point

chov.: David Kerpl, maj.: Dana Bullová

V - DREAM COME TRUE Nature of Unique, ČLP/BT/13272 /17.4.2016/
ZAPPY ZACK Timar x NAOMI BLACK SMILE of Critical Point

chov.: David Kerpl, maj.: David Kerpl

V - FERRARI Asmoddeus, ČLP/BT/13229 /25.3.2016/
VALENTINO GARAVANI Asmoddeus x MEXX BRAVA Asmoddeus

chov.: Jiří Holub, maj.: David Lekeš

V - MOBY DICK Joe’s Star, ČLP/BT/13075 /3.10.2015/
EL CID Joe’s Star x APHRODITE The Joker

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Dana Kafková

VD - RUFUS z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/13157 /6.1.2016/
EL CID Joe's Star x JASMINNE z Čerchovské zahrady

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Zuzana Kestová

PSI - třída otevřená

V1, CAC - FIDO ze Sychrovského lesa, ČLP/BT/11926 /15.10.2011/
BRONY ze Sychrovského lesa x LOONY Fresh Kyvet

chov.: Petra Sudová, maj.: Miroslav Tichý

V2, res. CAC - BÁRNY Hernář Canys, ČLP/BT/13022 /24.7.2015/

TEENAGE REBEL Timar x ANGELA Hernář Canys

chov.: Naďa Hrbková, maj.: Viktor Gattnar

VD3 - CALVIN KLEIN Asmoddeus, ČLP/BT/12817 /26.12.2014/
Bullcal Altamira BLACK JACK x MEXX BRAVA Asmoddeus

chov.: Jiří Holub, maj.: Vladimír Helis

VD4 - QUICK FIREBALL Jas-Ver, ČLP/BT/12549 /15.12.2013/
ANOTHER SILVER ILLUSION Joe's Star x ORA Jas-Ver

chov.: Jaroslav Selinger, maj.: Miroslav Kleinert a Dana Kleinertová

VD - ACE Marso, ČLP/BT/12696 /24.5.2014/

TEENAGE REBEL Timar x KATE MOSS Asmoddeus

chov.: Lukáš Linhart, maj.: Lukáš Barcal

PSI - třída vítězů

V1, CAC, Nejlepší hlava, Nejlepší pohyb - NATHANAEL Daidalos, ČLP/BT/12986 /8.6.2015/
Emred DEVILS ADVOCATE x NINA RICCI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

V2, res. CAC - RHINO BULL de Cabanas, PKR.III-76968 /23.7.2014/

TSUNEO BULL de Cabanas x POLARIS de Cabanas at Bullyview

chov.: Pedro Herrera Arevalo, maj.: Darius Pawlak

V3 - CHEIRÓN Joe’s Star, ČLP/BT/12808 /16.11.2014/
Megaville’s HIGHER GROUND x Russian Gaze JANIS JOPLIN

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Marek Pomikal

FENY - třída štěňat

VN1, Nejlepší štěně - HYACINTA Asmoddeus, ČLP/BT/13594 /16.3.2017/
Unfailing JACK FROST x Delissa Asmoddeus

chov.: Jiří Holub, maj.: Jiří Holub

VN2 - BABOO BEILIEN Buffoon Bull’s, SPKP 3221 /25.4.2017/
Hexeside KALASHNIKOV x Power King RUBY

chov.: Katarína Bánová, maj.: Tereza Bednářová

VN3 - BARBARIAN BLOOD Extragang, ČLP/BT/13615 /7.4.2017/
Bilboen CONAN THE BARBARIAN x Masaryk's JUNGLE JEWEL

chov.: Vlastimil Erla, maj.: Vlastimil Erla

VN4 - CLER De La Rue, ČLP/BT/13626 /8.4.2017/
ZIPPY ZIMBO Timar x EASY Hot Bull

chov.: Jana Drahotská, maj.: Jana Drahotská

VN - BAROCCO Buffoon Bull’s, SPKP 3222 /25.4.2017/
Hexeside KALASHNIKOV x Power King RUBY

chov.: Katarína Bánová, maj.: Magdalena Marek-Dobija

VN - BELLA DONA Lacedaemon, ČLP/BT/13641 /28.4.2017/
Unfailing JACK FROST x AIMÉE De La Rue

chov.: Michal Bělík, maj.: Tereza Pešková

VN - BONA DEA Lacedaemon, ČLP/BT/13642 /28.4.2017/
Unfailing JACK FROST x AIMÉE De La Rue

chov.: Michal Bělík, maj.: Michal Bělík a Kateřina Čalová

VN - CALANTHÉ De La Rue, ČLP/BT/13629 /8.4.2017/
ZIPPY ZIMBO Timar x EASY Hot Bull

chov.: Jana Drahotská, maj.: Petra Tomišková

VN - DIZZY De La Rue, ČLP/BT/13657 /26.4.2017/
EL CID Joe
’s Star x BABETA z Ostrova Man

chov.: Šárka Žišková, maj.: Eva Benovicová a Martin Benovic

abs. - BLACK PEARL Extragang, ČLP/BT/13613 /7.4.2017/
Bilboen CONAN THE BARBARIAN x Masaryk's JUNGLE JEWEL

chov.: Vlastimil Erla, maj.: Romana Filková

FENY - třída dorostu

VN1 - IWAKI Solo Magnifica, ČLP/BT/13543 /29.1.2017/
Emred NAPOLEON SOLO x DEVILS DAHLIA Solo Magnifica

chov.: Ing. Jana Reichlová, maj.: Ing. Jana Reichlová

VN2 - QUADRILLA Daidalos, ČLP/BT/13552 /30.1.2017/
Busell
s RED KNIGHT RISING x KASIENKA Daidalos

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

VN3 - BLARE WITCH Magnus Zeret, ČLP/BT/13516 /25.12.2016/
DANDY Little Bull x IAGGA Daidalos

chov.: Kateřina Šotolová, maj.: Martina Škorničková

VN4 - Gjunp RADOST NASHA, ČLP/BT/13710 /16.2.2017/
British Lion GREAT GUN x Gjunp KOZYRNAYA KARTA

chov.: Natalia Kolodyazhnaya, maj.: Anna Černá

VN - CALLY Little Smiles, ČLP/BT/13571 /10.2.2017/
MAXIMUM Off Oxion x CRY TO ME Joe
s Star

chov.: Barbora Trantinová, maj.: Marek Mihulka

N - BEAUTY SLEEPS Magnus Zeret, ČLP/BT/13514 /25.12.2016/
DANDY Little Bull x IAGGA Daidalos

chov.: Kateřina Šotolová, maj.: Markéta Forejtová

vyloučena - ABBY Bull Dub, ČLP/BT/13532 /15.1.2017/
SPIKE Pajar x BORA Moravian Canis

chov.: Michaela Dubová, maj.: Michaela Dubová

vyloučena - ADÉLE Bull Dub, ČLP/BT/13534 /15.1.2017/
SPIKE Pajar x BORA Moravian Canis

chov.: Michaela Dubová, maj.: Michaela Dubová

abs. - QUADEA NINA Daidalos, ČLP/BT/13554 /30.1.2017/
Busell
s RED KNIGHT RISING x KASIENKA Daidalos

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Marta Novotná

FENY - třída mladých

V1, CAJC - WASABI TIMAR Jas-Ver, ČLP/BT/13488 /29.11.2016/
Emred NAPOLEON SOLO x PEONY Jas-Ver

chov.: Věra Selingerová, maj.: Alexandra Jastrzebska a Anna Jamrozy

V2 - PICTURE PERFECT Joe’s Star, ČLP/BT/13434 /21.9.2016/
Busell’s RED KNIGHT RISING x Emred GOSSIP GIRL

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Kateřina Hůlková

V3 - BOBBY Little Smiles, ČLP/BT/13502 /2.12.2016/
DAEDALUS of Laelaps x EPONA Joe’s Star

chov.: Barbora Trantinová, maj.: Barbora Trantinová

V4 - NABET Polabský Bull, ČLP/BT/13241 /3.4.2016/
VALMONT Asmoddeus x HEJ - TY Polabský Bull

chov.: Jiří Švarc, maj.: Stanislav Zelenka

V - ADÉLA od Jestřábí skály, ČLP/BT/13383 /13.6.2016/
BULL DIEGO Plzeňský Bull x NOBBY Fišer

chov.: Luděk Hladík, maj.: Olga Poštová

V - BERRY Little Smiles, ČLP/BT/13501 /2.12.2016/
DAEDALUS of Laelaps x EPONA Joe’s Star

chov.: Barbora Trantinová, maj.: Lucie Škachová

V - GOLDIE Asmoddeus, ČLP/BT/13324 /26.5.2016/
The Yesbull ISSAM FARES x YASMINE Asmoddeus

chov.: Jiří Holub, maj.: Iveta Cepková

V - ORA Polabský Bull, ČLP/BT/13319 /24.6.2016/
BIG HIT Joe's Star x BERTILLE Lestell

chov.: Jiří Švarc, maj.: Miroslav Vlach

V - QUEEN OF HEARTS Joe’s Star, ČLP/BT/13506 /29.11.2016/
BIG HIT Joe's Star x FLASHDANCE Joe's Star

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Ivana Beranová

V - Yoeckydoe’s PRETTY IN PINK, ČLP/BT/13574 /13.9.2016/
Yoeckydoe’sOOPS I DID IT x Yoeckydoe’s LOST IN LOVE

chov.: Heike Knokaert, maj.: Klára Koželuhová

V - XPET Pajar, ČLP/BT/13414 /23.8.2016/
WAYNE PAJAR von Amadis x LARA Pajar

chov.: Jaroslav Pavel, maj.: Jaroslav Pavel

VD - AYLIN AMAZING Buffoon Bull’s, ČLP/BT/13482 /5.8.2016/
BALLET VAN MER Ecce Bull x Power King RUBY

chov.: Katarína Bánová, maj.: Kateřina Škardová

VD - MEL ze Sychrovského lesa, ČLP/BT/13497 /27.11.2016/
BULL DIEGO Plzeňský Bull x ENA ze Sychrovského lesa

chov.: Petra Sudová, maj.: Šárka Turnerová

VD - NAGINI LILY Plzeňský Bull, ČLP/BT/13460 /8.10.2016/
BULL DIEGO Plzeňský Bull x RED ROCKET LILY Opalplast

chov.: Zuzana Kopačková, maj.: Kristýna Papoušková

abs. - AU CO Ex Alibi, ČLP/BT/13332 /12.6.2016/
Ragnarok FORSETI x APPOLINE De La Rue

chov.: Zuzana Zrníková, maj.: Kamila Langerová

FENY - mezitřída

V1, CAC - RUBY z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/13158 /6.1.2016/
EL CID Joe's Star x JASMINNE z Čerchovské zahrady

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Vendula Hradecká

V2, res. CAC - JENNY ze Sychrovského lesa, ČLP/BT/13127 /22.12.2015/
EL CID Joe's Star x LOONY Fresh Kyvet

chov.: Petra Sudová, maj.: Milan Naiman

V3 - AFRODITA Patriot Bull, ČLP/BT/13154 /5.1.2016/
VAN GOGH Asmoddeus x EMPRESS Chief Bull

chov.: David Fér, maj.: David Fér

V4 - DIAMOND DIANA Nature of Unique, ČLP/BT/13274 /17.4.2016/
ZAPPY ZACK Timar x NAOMI BLACK SMILE of Critical Point

chov.: David Kerpl, maj.: David Kerpl

V - GAVORA Solo Magnifica, ČLP/BT/13165 /11.1.2016/
DAILL Solo Magnifica x Afanbull BLACK MOON

chov.: Jana Reichlová, maj.: Lucie Staňková

VD - ANNABELLE Torero-Bull, ČLP/BT/13221 /23.2.2016/
PADDY Fresh Kyvet x NATALIE Fišer

chov.: Václav Hlavín, maj.: Lucie Duspivová

VD - DEE z Halašova, ČLP/BT/13070 /17.10.2015/
VAN GOGH Asmoddeus x Barča z Halašova

chov.: Stanislav Jirman, maj.: Petr Volánek

VD - NIKITA Joe's Star, ČLP/BT/13179 /24.1.2016/
MAXIMUM Off Oxion x Russian Gaze JANIS JOPLIN

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Lucie Kůlová

FENY - třída otevřená

V1, CAC - COSTA RICA Asmoddeus, ČLP/BT/12826 /26.12.2014/
Bullcal Altamira BLACK JACK x MEXX BRAVA Asmoddeus

chov.: Jiří Holub, maj.: Jaroslava Fišerová Kovařičová

V2, res. CAC - FERIA Solo Magnifica, ČLP/BT/12903 /26.4.2015/
Topfuel MYTH OF TYEBAR x BERGENIA Solo Magnifica

chov.: Jana Reichlová, maj.: Karel Pěnka

V3 - AMI RASELS BULL Amikanto, SPKP 3048 /22.6.2015/

FARAON FOLLOWER Rasels Bull x Family Song’s SARA

chov.: Ing. Jana Kubínová, maj.: Romana Musilová

V4 - CARMEN Manor Bohemia, ČLP/BT/13041 /20.7.2015/
UMBRO Asmoddeus x FIONA Daidalos

chov.: Zuzana Carvová, maj.: Pavla Kaiseršotová

V - ABIGAIL Asmoddeus, ČLP/BT/12692 /6.6.2014/
VAN GOGH Asmoddeus x HOSANNA Daidalos

chov.: Jiří Holub, maj.: Ing. Jaroslava Fišerová Kovařičová

V - ALLY THE FIRST OF Way To Happiness, ČLP/BT/12606 /19.3.2014/
ANOTHER SILVER ILLUSION Joe's Star x CASIOPEA Polabský Bull

chov.: Radka Kozlová, maj.: Radka Kozlová

V - COCO CHANEL Asmoddeus, ČLP/BT/12825 /26.12.2014/
Bullcal Altamira BLACK JACK x MEXX BRAVA Asmoddeus

chov.: Jiří Holub, maj.: Dana Sudová

V - IAGGA Daidalos, ČLP/BT/12401 /29.4.2013/

UMBRO Asmoddeus x OXI TOXI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šotolová

V - JUSTICE LILLY Joe's Star, PKR.III-77564 /5.4.2015/
Aricon EYECON x Russian Gaze JUST FOR JOE
’S STAR

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Darius Pawlak

VD - DUBAI Red Dwarf, ČLP/BT/12994 /22.6.2015/
Karmacoma SUPERSTYLIN x ATTAIE SebLor

chov.: Ivona Pavelková, maj.: Jiří Trylč

VD - GUNS N'ROSES EX Ecce Bull, ČLP/BT/12738 /15.8.2014/

GEICO du Moulin d'Allamont x Oky Doky EXTREME MAKE OVER

chov.: Miroslav Fojtách, maj.: Michaela Mlčochová a Robin Doležel

FENY - třída vítězů

V1, CAC, VKV, BOB - WONDERFULL WANDA Timar, PKR.III-73293 /26.5.2013/
Teirwgwyn PAPER GANGSTA AT BULLYVIEW x MILKA TIMAR Bule z Buzy

chov.: Aleksandra Jastrzebska, maj.: Aleksandra Jastrzebska

V2, res. CAC - UNCHAINED DREAMS Mighty Crew, ČLP/BT/12752 /24.4.2014/
BLUE MOON Joe's Star x Russian Gaze JUSTICE FOR ALL

chov.: Viacheslav A. Borovskiy, maj.: Stanislava Baďurová

FENY - třída veteránů

V1 - QuentinHill SAY YOU LOVE ME, PKR-III75220 /8.7.2008/

Masaryks ILLEGAL ILLIA x COCO Daidalos

chov.: Joanna Szewczyk, maj.: Magdalena Marek-Dobija

V2 - ARTIKA Polabský Bull, ČLP/BT/10880 /15.7.2008/

ARON z Janovických hvozdů x ULRIKA z Lodice

chov.: Jiří Švarc, maj.: Magdalena Kopečná

MINIATURNÍ BULTERIÉR

PSI - třída štěňat

VN1 - ALBUS Polabský Bull, ČLP/MBT/965 /24.4.2017/

Gjunp ETALON KACHESTVA x SNOW WHITE-M Wild Fámy

chov.: Jiří Švarc, maj.: Jiří Červený

VN2 - BRINDLE BOOM Crystal Jaw, SPKP 358 /29.3.2017/

TAM TAM BLACK Zóna Bulls x LITTLE SNOW WHITE Zóna Bulls

chov.: MVDr. Slávka Matiaszewska, maj.: MVDr. Slávka Matiaszewska

VN3 - ACHILLES Moravian Canis, ČLP/MBT/970 /25.4.2017/

Gjunp ETALON KACHESTVA x DAWN OF PRETTY od Benga

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Eliška Kubátová a Michal Schánil

VN4 - ALIŠÁK Polabský Bull, ČLP/MBT/964 /24.4.2017/

Gjunp ETALON KACHESTVA x SNOW WHITE-M Wild Fámy

chov.: Jiří Švarc, maj.: Jiří Švarc

PSI - třída dorostu

VN1, Nejlepší dorost - GUIDO CISCO OF Trigon, CMKU/MBT/948/17 /7.3.2017/
Cambria
s CISCO KIDD x ENIGMA MYSTIQUE OF Trigon

chov.: Petra Prokopcová, maj.: Petra Prokopcová

PSI - třída mladých

V1, CAJC - NON STOP Marso, CMKU/MBT/893 /8.12.2016/

Extravert ALTER EGO x CHECK IN Marso

chov.: Lukáš Linhart, maj.: Lukáš Linhart

V2 - OSBORNE BONSAI von Amadis, G5233M /25.11.2016/

GROBI vom Wendland x ZOZO BONSAI von Amadis

chov.: Dagmar Brommont-Lothary, maj.: Dagmar Brommont-Lothary

V3 - EDWARD Minibull z Kosova, ČLP/MBT/816 /15.7.2016/
ACTION APACHE Marso x HOLLY WEE-M Wild Fámy

chov.: Otakar Šamárek, maj.: Eduard Dymáček

VD4 - IT IS od Benga, CMKU/MBT/752/16 /15.4.2016/

Merlindan CAPTAIN CHAOS x TEQUILLA SUNRISE Ewimark Rakownia

chov.: Pavlína Šafránková, maj.: Alena Bánoczká

VD - AMETHYST MINI z Čerchovské zahrady, ČLP/MBT/869 /30.11.2016/

BOJKA Marven Bull x RENÉ WENDY-M Wild Fámy

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Veronika Pešková

PSI - mezitřída

V1, CAC, KV, BOS, Nejlepší pohyb - CALL ME CHRISTUS Pearl Puppi, CMKU/MBT/717/15 /26.11.2015/

SWEET BAZYL Chucho Topline x ANGELA BABY RICHI Pearl Puppi

chov.: Monika Karcz, maj.: Radek Kodl

VD2 - FANTASTIC ACTION OF Trigon, CMKU/MBT/766/16 /24.4.2016/

ACTION APACHE Marso x CZECH NIMF OF Trigon

chov.: Petra Prokopcová, maj.: Petra Koťanová

VD3 - ARMANI SUNNY Yaminibull, ČLP/MBT/702 /17.10.2015/

Little Farmefriends BON JOVI x AMÁLIE z Husitova kraje

chov.: Zdeněk Švejda, maj.: Zuzana Csiszárová

PSI - třída otevřená

V1, CAC - Strong Stael HALTON SNOW MAX, ČLP/MBT/764 /16.6.2015/

GEMINY BIRBAL Chucho Topline x Vait Kostel LOBELIYA EFI DLYA STRONG STAEL

chov.: Tatyana Revenko, maj.: Marie Kořínková Vyšatová

VD2 - HARLEY DAVIDSON od Benga, CMKU/MBT/625/15 /9.5.2015/
Merlindan CAPTAIN CHAOS x BLACK JUICE od Benga

chov.: Pavlína Šafránková, maj.: Marián Bánoczký

PSI - třída vítězů

V1, CAC - DJANGO ANMAJOON z Husitova kraje, CMKU/MBT/573 /15.9.2014/
HELLBOY of Bikató-Parti x AMÁLIE z Husitova Kraje

chov.: Jana Fuková, maj.: MVDr. Markéta Pacltová

V2, res. CAC - I'M GOLD Marso, CMKU/MBT/674/15 /1.8.2015/

Extravert ALTER EGO x KARAOKE DANCE Marso-Bull

chov.: Lukáš Linhart, maj.: Renata Kouřilová

VD3 - BARACK Minibull z Kosova, ČLP/MBT/457 /13.9.2013/
Nuestro's DIEGO x AIDA Minibull z Kosova

chov.: Otakar Šamárek, maj.: Otakar Šamárek

VD4 - JUMANJI od Rudej Wiedzmy, CMKU/MBT/758/-16/14 /30.9.2014/

MAGUA od Rudej Wiedzmy x ETOILE Venturesome pour Ruda Wiedzma

chov.: Krzysztof Kurzownik, maj.: Zuzana Repková

FENY - třída štěňat

VN1, Nejlepší štěně - FABULOUS MBT from Enamorada, 30424/VII/17 /5.5.2017/
SWEET BAZYL Chucho Topline x GEMINI PARVATI Chucho Topline

chov.: Elzbieta Tarnowska-Wyrwa, maj.: Elzbieta Tarnowska-Wyrwa

VN2 - ALYSHA Polabský Bull, ČLP/MBT/966 /24.4.2017/

Gjunp ETALON KACHESTVA x SNOW WHITE-M Wild Fámy

chov.: Jiří Švarc, maj.: Tereza Lhotanová

VN3 - HEAVENLY ONELL Canea Bulls, ČLP/MBT/942 /20.3.2017/
SIR CHUCK vom Kaiserstuhl x BYE BYE Canea Bulls

chov.: Lenka Košťálová, maj.: Radka Řežábková

VN4 - FAMOUS MBT from Enamorada, 30425/VII/17 /5.5.2017/
SWEET BAZYL Chucho Topline x GEMINI PARVATI Chucho Topline

chov.: Elzbieta Tarnowska-Wyrwa, maj.: Elzbieta Tarnowska-Wyrwa

VN - CELEBRITY ARWEN Satya, ČLP/MBT/980 /26.4.2017/
Gjunp ETALON KACHESTVA x BARBRA Sayta

chov.: Renáta Grygarová, maj.: Denisa Bláhová

FENY - třída dorostu

VN1 - DORRIE Yaminibull, ČLP/MBT/932 /20.2.2017/

BRABUS de Piratas del Lago x BAIRA z Husitova kraje

chov.: Zdeněk Švejda, maj.: Adéla Bártová

FENY - třída mladých

V1, CAJC, BOJ - OPIUM BONSAI von Amadis, G5234M 2678 /10.6.2016/

GROBI vom Wendland x ZOZO BONSAI von Amadis

chov.: Dagmar Brommont-Lothary, maj.: Dagmar Brommont-Lothary

V2 - CARSHIA Yaminibull, ČLP/MBT/859 /14.11.2016/
BRABUS de Piratas del Lago x AMÁLIE z Husitova kraje

chov.: Zdeněk Švejda, maj.: Zdeněk Švejda

V3 - COCO COOL GIRL Mini Pike, ČLP/MBT/863 /28.11.2016/

Strong Stael HALTON SNOW MAX x Bikató-Parti HAPPY-PIXIE

chov.: Marie Kořínková Vyšatová, maj.: Petr Gorálka

V4 - ENERGY DRINK Brněnský Bull, ČLP/MBT/825 /19.9.2016/

Chill Out's SIR OF SWEDEN x FACE TO FACE MINI Minies

chov.: Eva Hájková, maj.: Alena Straková

V - CUCESHI Yaminibull, ČLP/MBT/856 /14.11.2016/
BRABUS de Piratas del Lago x AMÁLIE z Husitova kraje

chov.: Zdeněk Švejda, maj.: Milena Maršálová

V - ESPECIAL MBT from Enamorada, PKR.III-81307 /27.10.2016/
Nuestro
s DIEGO x WHITE-HOT MBT from Enamorada

chov.: Elzbieta Tarnowska-Wyrwa, maj.: Elzbieta Tarnowska-Wyrwa

VD - BABY FACE MZM Bull, CMKU/MBT/886/16 /4.12.2016/

WHITE MAGIC of Bikató-Parti x ONE WHITE LADY Zóna Bulls

chov.: Marek Repka, maj.: Radek Kodl

VD - FIONA ISABELLA MINI Kalimero Bohemica, ČLP/MBT/846 /12.10.2016/

MORNING MIRACLE-M Wild Fámy x AIBE MINI Kalimero Bohemica

chov.: Lucie Markupová, maj.: Tomáš Babák

VD - FLORENCE MINI Kalimero Bohemica, ČLP/MBT/847 /12.10.2016/

MORNING MIRACLE-M Wild Fámy x AIBE MINI Kalimero Bohemica

chov.: Lucie Markupová, maj.: Soňa Stančíková

VD - FOLLOW YOUR SHADOW Sorrowfull Sight, CMKU/MBT/813/16 /9.7.2016/
Extravert ALTER EGO x ALL IS FULL OF LOVE Sorrowfull Sight

chov.: Věra Dočekalová, maj.: Karel Šlauf

FENY - mezitřída

V1, CAC - MARILYN MONROE von Hunnen-König, SPKP 328 /22.1.2016/

Monostori Kisbull BABSZEM DJANGO x LUNA of Bikató Parti

chov.: Attila Tompos, maj.: Slávka Matiaszewska

V2, res. CAC - BLACKBARRY LAFMI Indygou, CMKU/MBT/762/16 /21.4.2016/

SWEET SAN SALVADOR Chucho Topline x EmeritaBull BLACK INSPIRE

chov.: Tereza Lafková, maj.: Lukáš Bumbál

VD3 - URIKA DOVE-M Wild Fámy, CMKU/MBT/699 /5.10.2015/

MORNING MIRACLE-M Wild Fámy x HANKY-PANKY-M Wild Fámy

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Jiří Holub

VD4 - VERY BEST-M Wild Fámy, ČLP/MBT/787 /6.6.2016/

MORNING MIRACLE-M Wild Fámy x HANKY-PANKY-M Wild Fámy

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Kateřina Šotolová

FENY - třída otevřená

V1, CAC, BOB, Nejlepší hlava - KINGA BONSAI von Amadis, G4906M /16.1.2016/

GROBI vom Wendland x BONSAI AMADIS vom Köhlersberg

chov.: Dagmar Brommont-Lothary, maj.: Dagmar Brommont-Lothary

V2, res. CAC - Snakecharmer’s DROP DEAD GORGEOUS, ČLP/MBT/741 /18.11.2015/

Famous Star KIT KAT x Snakecharmer’s ARCTIC MONKYE

chov.: Kateřina Mlčochová, maj.: Markéta Pacltová

V3 - OUR ADORABLE BABY Zóna Bulls, CMKU/MBT/566/-14/13 /13.7.2013/

Duvessa DIEPHONTES x FA’Y Zóna Bulls

chov.: Jana Matiaszewska, maj.: Tomáš Steinbrecher

VD4 - SNOWBALL-M Wild Fámy, ČLP/MBT/632 /16.5.2015/

FALCO von der Alten Veste x EBONY FLY-M Wild Fámy

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Martina Hullejová

VD - BEAUTIFUL DOT OF Brněnský Bull, ČLP/MBT/589 /17.10.2014/

SWEET BAZYL Chucho Topline x FACE TO FACE MINI Minies

chov.: Eva Hájková, maj.: Eva Hájková a Ondřej Viktora

VD - TERRA BULL-M Wild Fámy, CMKU/MBT/642 /9.2.2015/

FALCO von der Alten Veste x KISS ME-M Wild Fámy

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Jiří Holub

FENY - třída pracovní

VD1, Nejlepší pracovní jedinec - SNOW WHITE-M Wild Fámy, ČLP/MBT/633 /16.5.2015/

FALCO von der Alten Veste x EBONY FLY-M Wild Fámy

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Jiří Švarc

FENY - třída vítězů

V1, CAC - ENIGMA MYSTIQUE OF Trigon, CMKU/MBT/604/15 /30.1.2015/

PANDA of Bully Lake x WHITE ANGEL Bikató-Parti

chov.: Petra Prokopcová, maj.: Petra Prokopcová

Soutěž Dítě a pes

Sophie Dominica Petaev a Berny De La Rue

Denis Fér a Afrodita Patriot Bull

Gabriela Vlasatá a Dream Come True Nature of Unique

Viktoria Ella Steinbrecher a Our Adorable Baby Zóna Bulls

Vojtěch Benovic a Dizzy ze Širé pláně

Matyáš Bláha a Celebrity Arwen Satya