21.09.2019 - KV Chocerady

Lešanská 1176/2a
Chodov, Praha 4
bulterierclub@email.cz

|

Klubová výstava KABT Chocerady - 21.9.2019   Výsledky :

judge:   Mrs. Maureen Hughes

PSI / MALE   třída štěňat / baby class 

VN1     CALVIN KARLOVARSKÝ BULL ČLP/BT/14283 01.05.2019 

O: Chavivi Daidalos M: Xlily Pajar Chov: Tůmová Daniela, Maj: Hradilova Hana 

VN2     CARLOS KARLOVARSKÝ BULL 14282 01.05.2019 

O: Chavivi Daidalos M: Xlily Pajar Chov: Tůmová Daniela, Maj: Mádlíková Ivana, Sp-maj: Lahoda Tomáš 

VN3     NEREUS SOLO MAGNIFICA ČLP/BT/14262 09.04.2019 

O: Ikks Solo Magnifica M: Magnifica Eye ́s of Bull ́s City Chov: Reichlová Ing. Jana, Maj: Reichlová Jana 

 

PSI / MALE třída dorostu / puppy class 

VN1  Nej dorost   MR.MAGNUM SOLO MAGNIFICA ČLP/BT/14216 21.01.2019 

O: Mildre ́s Bulls King Master M: Nutsbreed Aquamarine Chov: Reichlová Ing. Jana, Maj: Reichlová Jana 

VN2    BAX Z ČERCHOVSKÉ ZAHRADY ČLP BT 14196 24.12.2018 

O: Chavivi Daidalos M: Esstelle Lestell Chov: Hradecká Vendula, Maj: Zikmund Miroslav

VN3     ATREUS Z LIBYŇSKÉHO VRCHU ČLP/BT/14228 01.02.2019 

O: Devil ́s Game Mithgard M: Goldie Asmoddeus Chov: Cepková Iveta, Maj: Duchková Marie 

VN4     ARES Z LIBYŇSKÉHO VRCHU ČLP/BT/14225 01.02.2019 

O: Deviĺs Game Mithgard M: Goldie Asmoddeus Chov: Cepková Iveta, Maj: Ludvíková Renata 



PSI / MALE třída mladých / junior class

V1 CAJC ,BOJ ,BOB,BIS    REBELSIDE I FEEL GOOD MET.bullt. 623/18 08.07.2018                                                                                                                   

O: SATYRICON ́S Gold Digger M: Rebelside SILVER MOON Chov: Hüse Attila, Maj: Hüse Attila

V2      LUKS Z RZYMSKICH LEGIONÓW ČLP/BT/14295 29.05.2018                                                                                                                                         

O: Javarke River Pirate M: Firefly z Rzymskich Legionów Chov: Sokolowski Henryk a Elžbieta, Maj: Reichlová Jana

V3      WILL WEATON PLZEŇSKÝ BULL ČLP/BT/14166 24.11.2018 

O: DEVIL ́S GAME Mithgard M: RED ROCKET LILY Opalplast Chov: Kopačková Zuzana, Maj: Kopačková Zuzana

V4     DIABLO DOWER ČLP/BT/14078 07.08.2018 

O: Roy Pajar von Llubpet M: Faye z Pašerácké stezky Chov: Wolf Pavel, Maj: Dudáš Vladimír

V       CRAMBULLY ONE OF THE ROCKŚ CHESS ČLP/BT/14089 15.06.2018 

O: Jump the Pond Madcap M: Luna ́Cious Crambully Chov: Leblanc Sandrine, Maj: Horehled ́ Jaroslav, Sp-maj: Horehleďová Miluše 

Abs     AXEL ALLIF BOHEMIA SUPERB ČLP/BT/ 14065 20.07.2018 

O: Clifton Asmoddeus M: Alma Minoli Chov: Filková Romana, Maj: Kážová Kateřina 

 

PSI / MALE mezitřída / intermediate class 

V1 CAC, KV    DIAMOND DRAGON TIMAR PKR.III-83955 07.02.2018                                                                                                                                         

O: ZIPPY ZIMBO TIMAR M: KNIGHTS OF DARKNESS PEARL OF TIMAR Chov: Jastrzębska Aleksandra, Maj:Przybysławska-Lach Aneta

V2 Res.CAC   BONAPARTE AMIKANTO 3264 02.11.2017 

O: Ragnarok Forseti M: Ambra Amikanto Chov: Kubínova Jana, Maj: Kubínová Jana 

V3     BLACK KING RASELS BULL SPKP3338 15.05.2018 

O: TEMPLAR Rasels bull M: RASELS LADY Tanagros Chov: Šlesárovci Janka a Ivan, Maj: Musilová Romana

V4     SILVER SHARK PLZEŇSKÝ BULL ČLP/BT/13848 09.11.2017 

O: Teirwgwyn White Chaos M: A-COR Plzeňský bull Chov: Kopačková Zuzana, Maj: Dušek Jiří

V       ACTROS RENDA BULL SPKP 3278 26.11.2017 

O: Abdon the Congueror Bull M: Sheila Family Song  ́s Chov: Jurkovič David , Maj: Škachová Lucie 

V      FABULOUS LIKE DADDY NATURE OF UNIQUE ČLP/BT/13858 11.12.2017 

O: CAPTAIN AMERICA Mithgard M: NAOMI BLACK SMILE OF Critical Point Chov: Kerpl David, Maj: Kerpl David, Sp-maj: Slabáková Klára 

V     ORWELL RUSSIAN GAZE ČLP/BT/14071 27.11.2017 

O: Helios Red Joe ́s Star M: Viktory Grand Dizzy Chov: Subbotina Elena G., Maj: Hronek Lukáš 

V      TOUTATISE JOE ́S STAR ČLP/BT/13894 18.01.2018 

O: Cazador Habelas Hailas M: Russian Gaze Just for Joe ́s Star Chov: Olléová Hedvika, Maj: Olléová Hedvika 

PSI / MALE   třída otevřená / open class 

V1 CAC   REBELSIDE CHILI GORMOL MET.bullt.361/17 15.08.2016 

O: TEIRWGWYN Double Trouble M: Rebelside LOVE ME AGAIN Chov: Hüse Attila, Maj: Hüse Attila

V2 Res.CAC   CARANTHIR BUTEO PKR.III-82763 17.09.2017 

O: Bronn Bobuddy M: Hogata Buteo Dum Spiro Chov: Popowicz Piotr, Maj: Popowicz Piotr

V3      AZAZEL EX ALIBI ČLP/BT/13331 12.06.2016 

O: Forseti Ragnarok M: Appoline De la Rue Chov: Zrníková Zuzana, Maj: Zrníková Zuzana

V4        GOOFY LITTLE BULL ČLP/BT/13696/ 27.05.2017 

O: Nathanael Daidalos M: Elizabeth Little Bull Chov: Kamišová Jana, Maj: Hanousková Veronika, Sp-maj: Palička Václav

V       ARIUS CAARN-MON ČLP/BT/13518 02.01.2017 

O: Another Sill.Ilusion Joe ́s Star M: Camorra Joe ́s Star Chov: Albertová Monika, Maj: Gottvaldová Jitka 

V      CORBIN DE LA RUE ,ČLP/BT/1362 08.04.2017 

O: Zippy Zimbo Timar M: Easy Hot Bull Chov: Drahotská Jana, Maj: Krátká Lucie

V      DOMINICK ZE ŠIRÉ PLÁNĚ ČLP/BT/13654 26.04.2017 

O: EL CID Joe ́s Star M: BABETA z Ostrova Man Chov: Žišková Šárka, Maj: Svoboda Filip

V     TORETE JOE ́S STAR clp bt 13898 18.01.2018 

O: Cazador Habelas Hailas M: Just for Joe ́s Star Russian Gaze Chov: Ollé Hedvika, Maj: Olléová Hedvika 

V      ZIPPY Z ČERCHOVSKÉ ZAHRADY ČLP/BT/13943/19 13.03.2018 

O: Roy Pajar von Llubpet M: Herodias Joe"s Star Chov: Hradecká Vendula, Maj: Hradecká Vendula 

V     QUERCUS DAIDALOS ČLP/BT/13548 30.01.2017 

O: Busell's Red Knight Rising M: Kasienka Daidalos Chov: Šaldová Kateřina, Maj: Vatolin Vasilij 

Odst.    DREAM COME TRUE NATURE OF UNIQUE ČLP/BT/13272 17.04.2016 

O: ZAPPY ZACK Timar M: NAOMI BLACK SMILE OF Critical Point Chov: Kerpl David, Maj: Kerpl David 

Abs.    BÁRNY HERNÁŘ CANYS ČLP/BT/13022 24.07.2015 

O: Timar Teenage Rebel M: Angela Canys Hernář Chov: HRBKOVÁ Nada, Maj: Gattnar Viktor 

Abs.   26 CASPIAN DE LA RUE ČLP/BT/13625 08.04.2017 

O: Zippy Zimbo Timar M: Easy Hot Bull Chov: Drahotská Jana, Maj: Višňák5 Martin 

Abs.     RED DWARF EMILIAN ČLP/BT/13773 20.08.2017 

O: Daill Solo Magnifica M: Camelia Solo Magnifica Chov: Pavelková Ivona, Maj: Nosková Tereza 

Abs.     EPSILON RED DWARF ČLP/BT/13776 20.08.2017 

O: Dail Solo magnifica M: Camellia Solo magnifica Chov: Pavelková Ivona, Maj: Burda Lukáš 

 

PSI / MALE třída pracovní / working class 

V1 CAC    RISING SUN JOE'S STAR ČLP/BT/13729 07.07.2017 

O: FINAL CONFLIC BILBOEN M: LADY BIRD JOE'S STAR Chov: Olleová Hedvika , Maj: Albertová Monika 

V2 Res.CAC   CURTISS Z OSTROVA MAN ČLP/BT/12540/ 18.10.2013 

O: Black Onyx Solo Magnifica M: Honey Klopo's Chov: Marková Andrea, Maj: Janošová Petra 

 

PSI / MALE třída vítězů / winner class 

V1 CAC   DEVIL ́S GAME MITHGARD SPKP 3230 04.05.2017 

O: Emred Devil ́s Spy M: Bilboen Enchanted Star Chov: Čupka Janka a Jaroslav, Maj: Čupkovci Jaroslav a Janka

V2 Res . CAC  CH. IKKS SOLO MAGNIFICA ČLP/BT/13539/18 29.01.2017 

O: Napoleon solo Emred M: Devils Dahlia Solo Magnifica Chov: Reichlová Ing. Jana, Maj: Aujeský Tomáš

V3     GALEON SOLO MAGNIFICA ČLP/BT/13161 11.01.2016 

O: CH Daill Solo Magnifica M: Afanbull Black Moon Chov: Ing. Reichlová Jana, Maj: Reichlová Jana

V4      BIG GUARDIAN EXTRAGANG ČLP / BT / 13610 07.04.2017 

O: CONAN THE BARBARIAN Bilboen M: JUNGLE JEWEL Masaryk ́s Chov: Erla Vlastimil , Maj: Erla Vlastimil 

V      DANTES MANOR BOHEMIA ČLP/BT/13214 18.03.2016 

O: Lorenzo Daidalos M: Fiona Daidalos Chov: Carvová Zuzana, Maj: Illiková Petra 

V      CHEIRÓN JOE'S STAR ČLP/BT/12808/ 16.11.2014 

O: Higher Ground Megaville M: Janis Joplin Russian Gaze Chov: Olléová Hedvika, Maj: Pomikal Marek 





judge Mrs. Dawn Godsall

 

FENY / FEMALE třída štěňat / baby class 

VN1 nej štěně     YAKUZA JOE'S STAR ČPL/BT/14279 06.04.2019 

O: Black Magic at Ounsdale Busell's M: Lady Bird Joe's Star Chov: Olléová Hedvika, Maj: Breidlová Jana

VN2    CARRIE KARLOVARSKÝ BULL ČLP/BT/14284 01.05.2019 

O: Chavivi Daidalos M: Xlily Pajar Chov: Tůmová Daniela, Maj: Tůmová Daniela

VN3    HARPIA BUTEO 143/2019/II 22.03.2019 

O: Ch.Pl AGAINST ALL ODDS Buteo M: J.Ch.Pl GRANDA BUTEO Dum Spiro Chov: Popowicz Piotr, Maj: Popowicz Piotr

VN4    LORDSHINE BOHEMIAN QUEEN ČLP/BT/14305 21.05.2019 

O: TEMPLAR RASELS BULL M: Moonflower CATHERINE Chov: Galaš Štěpánka, Maj: Zavadilová Michaela 

VN      LADY LIGHT MASARYK'S SPKP 3430 20.05.2019 

O: Teirwgwyn WHITE CHAOS M: NIRVANA Joe's Star Chov: Masaryk Pavel, Maj: Pěnkavová Kateřina 

VN     NAIA SOLO MAGNIFICA ČLP/BT/14265 09.04.2019 

O: Ikks Solo Magnifica Solo Magnifica M: Magnifica Eyes of Bull's City Chov: Reichlová ing.Jana, Maj: Vendová Karolína 

 

FENY / FEMALE třída dorostu / puppy class 

VN1    ARTEMIS Z LIBYŇSKÉHO VRCHU ČLP/BT/14231 01.02.2019 

O: Devil ́s Game Mithgard M: Goldie Asmoddeus Chov: Cepková Iveta, Maj: Šefl Martin 

VN2    RASELS BULL FIONA AT AMIKANTO 3403 04.01.2019 

O: TEMPLAR Rasels bull M: POWER OF LOVE Rasels bull Chov: Šlesarovci Janka a Ivan, Maj: Kubínová Jana

VN3    MELILA SOLO MAGNIFICA ČLP/BT/14224 21.01.2019 

O: Mildres Bulls King Master M: Nutsbreed Aqamarine Chov: Ing Reichlová Jana, Maj: Aujeský Tomáš 

VN4    XSARA JOE ́S STAR ČLP/BT/14254 20.03.2019 

O: Rising Sun Joe ́s Star M: Nemesis Joe ́s Star Chov: Olléová Hedvika, Maj: Rochová Martina 

VN     GIVE ME LOVE TIMAR PKR.III-86401 23.01.2019 

O: BIGSHOT SUGAR DADDY M: AND THIS IS IT TIMAR Chov: Jastrzębska Aleksandra, Maj: Poprašič Milan, Sp-maj: Jastrzębska Aleksandra

N        ATÉ Z LIBYŇSKÉHO VRCHU ČLP/BT/14232 01.02.2019 

O: Devil ́s Game Mithgard M: Goldie Asmoddeus Chov: Cepková Iveta, Maj: Cepková Iveta 

 

FENY / FEMALE třída veteránů / veteran class 

V1 BOV  OSANDE Z ČERCHOVSKÉ ZAHRADY ČLP/BT/10832/10 30.05.2008 

O: Hot hog Masaryk ́s M: Brixi z Čerchovské zahrady Chov: Hradecká Vendula , Maj: Jeřábková Markéta

V2      BÁJA LITTLE BULL ČLP/BT/11099/11 12.05.2009 

O: Jensi Pajar M: Cindy od Výří skály Chov: Kamišová Jana, Maj: Kamišová Jana 

V3      CECILE GWYN NATURE OF UNIQUE ČLP/BT/11717/ 08.02.2011 

O: Gwynsel Cymru Fach at Cwmdulais M: Decentia In-Sitú Chov: Kerpl David, Maj: Šuková Kristýna 

V4      DENNIS ZE SYCHROVSKÉHO LESA ČLP/BT/11413/11 10.03.2010 

O: Persching Gollum M: Elis z Čerchovské zahrady Chov: Sudová Petra, Maj: Jirman Stanislav 

V       EASY HOT BULL ČLP/BT/11685/12 10.01.2011 

O: Max Baxter Moonflower M: Akké Hot Bull Chov: Hotová Alena, Maj: Drahotská Jana 

 

FENY / FEMALE třída mladých / junior class 

V1 CAJC  ANDROMEDA Z ČERCHOVSKÉ ZAHRADY ČLP/BT/14127 13.10.2018 

O: KONSTANTY JAMIE Tamptation Love M: MOLLY MALONE of The Four Horsemen Chov: Hradecká Vendula, Maj: Hradecká Vendula 

V2    REBELSIDE SILVER ROSIE MET.bullt. 626/18 08.07.2018 

O: SATYRICON ́S Gold Digger M: Rebelside SILVER MOON Chov: Hüse Attila, Maj: Hüse Attila 

V3    THE FORCE PADME AMIDALA CANIS NEFERTITI FCI PKR.III-84993 06.08.2018 

O: RABRAM ROCK STAR M: PENELOPA Ewimark Rakownia FCI Chov: Kwieciak & Stybar Joanna & Rudolf , Maj: Kwieciak Joanna, Sp-maj: Stybar Rudolf

V4     FLOSIA KOVRB-BULL ČLP/BT/14070 01.07.2018 

O: Nathanael Daidalos M: Bonny Kovrb-Bull Chov: Pilař Pavel, Maj: Pilař Pavel

V      ABBIE BULL Z HRDLOŘEZ ČLP/BT/14135 15.10.2018 

O: Galeon Solo Magnifica M: Engee Asmoddeus Chov: Lekeš David, Maj: Krayzlová Gabriela 

V       ALIE BULL Z HRDLOŘEZ ČLP/BT/14134 15.10.2018 

O: Galeon Solo Magnifica M: Engee Asmoddeus Chov: Lekeš David, Maj: Lekeš David 

V      ARIEL BULL Z HRDLOŘEZ ČLP/BT/14137 15.10.2018 

O: Galeon Solo Magnifica M: Engee Asmoddeus Chov: Lekeš David, Maj: Lekeš David 

V      BACARDI JAS-VER ČLP/BT/14183 13.12.2018 

O: Pampalini Daidalos M: Ultra Jas-Ver Chov: Selingerová Věra , Maj: Trávníčková Markéta 

V      BATEIA PATRIOT BULL ČLP/BT/13964 28.03.2018 

O: Van Gogh Asmoddeus M: Empress Chief Bull Chov: Fér David, Maj: Tomanová Jaroslava, Sp-maj: Toman Miloš 

V      FAMME FATAL MITHGARD ČLP/BT/14287 20.11.2018 

O: BRIGADIER AT BOBUDDY Brookbully M: CELEBRITE STYLE Mithgard Chov: Čupka Jaroslav, Maj: Kliská Šárka 

V      GEPPETTA BITEVNÍ PES ČLP/BT/14084 13.08.2018 

O: Nathanael Daidalos M: Breisi Manor Bohemia Chov: Hřebík Pavel , Maj: Kakos Petr 

V      GISELLE NATURE OF UNIQUE ČLP/BT/14149 18.10.2018 

O: Bilboen Conan the Barbarian M: Panda Dum Spiro Buteo Chov: Kerpl David, Maj: Roušalová Renata 

V      GOLDIE BITEVNÍ PES ČLP/BT/14088/ 13.08.2018                                                                                                                                                               

O: Nathanael Daidalos M: Breisi Manor Bohemia  Chov: Hřebík Pavel, Maj: Hřebik Pavel 

V      HELLEN LITTLE BULL ČLP/BT/14053 25.06.2018 

O: Nathanael Daidalos M: Elizabeth Little Bull Chov: Kamišová Jana, Maj: Kamišová Jana 

V      HONEY Z HALAŠOVA ČLP/BT/14171 06.12.2018 

O: Cushmann z Ostrova Man M: Barča z Halašova Chov: Jirman Stanislav, Maj: Petrásek Jan 

V      WAKATANGA JOE ́S STAR ČLP/BT/14114 08.09.2018 

O: Rhydaman Gold Medal M: I ́m Yours Silver Joe ́s Star Chov: OLLÉOVÁ Hedvika, Maj: Vazovský Petr 

V      WOO DOO DOLL JOE'S STAR ČLP/BT/14115 08.09.2018 

O: Rhydaman Gold Medal M: I'm Yours Silver Joe's Star Chov: Olléová Hedvika, Maj: Mikolášková Tereza 

V      XANTIPI LLUBPET 14154 24.10.2018 

O: Teirwgwyn White Chaos M: Olie Pajar von Llubpet Chov: Honsová Petra, Maj: Daňková Kateřina 

V      XUAN LLUBPET ČLP/BT/14155 24.10.2018 

O: Teirwgwyn WHITE CHAOS M: Olie Pajar von Llubpet Chov: Honsová Petra, Maj: Vajda Machová Erika, Sp-maj: Vajda Vladimír 

Abs.  URANIA DAIDALOS ČLP/BT/13995 16.04.2018 

O: Ch. Bullistorgame Jerome Le Banner M: Int.Ch. Kasienka Daidalos Chov: Šaldová Kateřina, Maj: Šaldová Kateřina

 

FENY / FEMALE mezitřída / intermediate class 

V1 CAC   SUMATRA LILY PLZEŇSKÝ BULL ČLP/BT/13850/19 09.11.2017 

O: TEIRWGWYN WHITE CHAOS M: A-COR Plzeňský Bull Chov: Kopačková Zuzana, Maj: Kopačková Zuzana

V2Res.CAC   ISABELLE ASMODDEUS ČLP/BT/13831 05.10.2017 

O: Down By Law Le Chiffre M: Yasmine Asmoddeus Chov: Holub Jiří, Maj: Šefl Martin

V3       URIELLA DAIDALOS ČLP/BT/13994 16.04.2018 

O: Ch. Bullistorgame Jerome Le Banner M: Ch. Kasienka Daidalos Chov: Šaldová Kateřina, Maj: Šaldová Kateřina 

V4    YACKIE Z ČERCHOVSKÉ ZAHRADY ČLP/BYT/13856 31.10.2017 

O: Ray Pajar M: Adina z Čerchovské zahrady Chov: Hradecká Vendula, Maj: Šímová Veronika  

Abs     TAYGA LILY PLZEŇSKÝ BULL ČLP/BT/13909 07.01.2018 

O: Ray Pajar M: Red Rocket Lily Opalplast Chov: Kopačková Zuzana, Maj: Galbavá Irena 

Abs.     UNDER YOUR SPELL JOE'S STAR ČLP/BT/14035 28.05.2018 

O: Akenaton AT MAS DE RUFA SPAINBULL M: Camorra Joe's Star Chov: Olléová Mgr. Hedvika, Maj: Kecová Magdalena 

 

FENY / FEMALE třída otevřená / open class

V1 CAC, KV, BOS   EXCELLENCE MITHGARD SPKP 3288 22.11.2017 

O: Rebelside I ́m The Superman M: Zandallee Zara Remusdog Timar Chov: Čupka Janka & Jaroslav, Maj: Čupkovci Jaroslav a Janka

V2     CLER DE LA RUE ČLP/BT/13626 08.04.2017 

O: Zippy Zimbo Timar M: Easy Hot Bull Chov: Drahotská Jana, Maj: Drahotská Jana 

V3      KONDIBULL LOTTI AU04734201 09.05.2017 

O: Lucky Luke Knights of Darkness M: Polett Kondibull Chov: Zsolt Kondás, Maj: Kondás Zsolt

V4      BRIGHT GLOW EXTRAGANG ČLP / BT /13614 07.04.2017 

O: CONAN THE BARBARIAN Bilboen M: JUNGLE JEWEL Masaryk ́s Chov: Erla Vlastimil, Maj: Erla Vlastimil

V        BARBARIAN BLOOD EXTRAGANG ČLP / BT / 13615 07.04.2017 

O: CONAN THE BARBARIAN Bilboen M: JUNGLE JEWEL Masaryk ́s Chov: Erla Vlastimil, Maj: Erla Vlastimil 

V        BOBBY LITTLE SMILES CLP/BT/13502 02.12.2016 

O: Daedalus Of Laelaps M: Epona Joe ́s Star Chov: Trantinová Barbora , Maj: Trantinová Barbora 

V        BREISI MANOR BOHEMIA ČLP/BT/12855 14.03.2015 

O: Umbro Asmoddeus M: Athena Manor Bohemia Chov: Carvová Zuzana, Maj: Hřebik Pavel  

V       DREW ZE ŠIRÉ PLÁNĚ ČLP/BT/13656 26.04.2017 

O: EL CID Joe ́s Star M: BABETA z Ostrova Man Chov: Žišková Šárka , Maj: Svobodová Jindřiška 

V       IDELSONIA MILKY WAY GABRIAYLLARON ČLP/BT/13749 13.08.2017 

O: Ray Pajar M: Charisma Daidalos Chov: Krütznerová Gabriela , Maj: Krásová Eva 

V       KODI Z RZYMSKICH LEGIONÓW PKR.III-83328 01.07.2017 

O: UNFAILLING JACK FROST M: EYE OF THE SHADOW z Rzymskich Legionów Chov: Sokołowscy H.E., Maj: Kaczmarek Piotr, Sp-maj: Frąckiewicz Aneta 

V       JOE ́S STAR SEVENTH LADY člp/bt/13768 26.08.2017 

O: El Cid Joe ́s Star M: Arabesque Bullimaker Chov: Olléová Hedvika, Maj: Olléová Hedvika 

Abs.   CALANTHE DE LA RUE ČLP/BT/13629 08.04.2017 

O: Zippy Zimbo Timar M: Easy Hot Bull De la Rue Chov: Drahotská Jana, Maj: Fikejsová Petra 

Abs.   NA-CO POLABSKÝ BULL ČLP/BT/13239/ 03.04.2016 

O: Valmont Asmoddeus M: Hej-Ty Polabský bull Chov: Švarc Jiří, Maj: Němec Matěj 

 

FENY / FEMALE třída vítězů / winner class 

V1 CAC  CANDY CANE TIMAR PKR.III-80467 06.06.2017 

O: Deadalus of Lealaps M: Almost Amber Timar Chov: Jastrzebska Aleksandra , Maj: Zuraw-Moscicka Magdalena, Sp-maj: Jastrzebska Aleksandra 

V2 Res.CAC  AMI RASELS BULL AMIKANTO SPKP 3048 22.06.2015 

O: Faraon Follower Rasels bull M: Sara Family Song ́s Chov: Kubínová Ing.Jana, Maj: Musilová Romana 

V3     YARINE PAJAR ČLP/BT/13473 28.10.2016 

O: BULL DIEGO Plzeňský Bull M: VIVIAN Pajar Chov: Pavel Jaroslav, Maj: Pavel Jaroslav

Abs.     AFRODITA PATRIOT BULL ČLP/BT/13154 05.01.2016 

O: Van Gogh Asmoddeus M: Empress Chief Bull Chov: Fér David, Maj: Fér David 






Miniaturní bullterier / Miniature Bull Terrier: 

Judge:  Malcolm Presland

 

PSI / MALE třída štěňat / baby class 

VN1      ANTARCTIC OCEAN DENI.BULL ČLP/MBT/1375 30.03.2019 

O: Zorro vom Kaiserstuhl M: Celebrity Arwen Satya Chov: Bláhová Denisa, Maj: Šťastná Kamila 

 

PSI / MALE třída dorostu / puppy class 

 

VN1     CAPTAIN AMERICA BULL ROTT ČLP/MBT/1356 12.03.2019 

O: Freestyler Canea Bulls M: Clear destiny Wal Pet Chov: Jeřábková Markéta , Maj: Jeřábková Markéta , Sp-maj: Klustová Adéla 

VN2     GARP TO ANMAJOON OF YAMINIBULL ČLP/MBT/1347 08.03.2019 

O: Moolti Rasha Moolti M: Carshia Yaminibull Chov: Švejda Zdeněk, Maj: Pacltová Markéta 

VN3      ANT-MAN BULL ROTT ČLP/MBT/1355 12.03.2019 

O: Freestyler Canea Bulls M: Clear Destiny Wal Pet Chov: Jeřábková Markéta, Maj: Pokorná Dominika

VN4      ARES SNOWBALL FAMILY ČLP/MBT/1315 15.01.2019 

O: Iris Platinum Jupiter for Bullter Ego M: Snowbal-M Wild Fámy Chov: Hullejova Martina, Maj: Hullejova Martina 

VN       AZAZEL BULL ROTT ČLP/MBT/1354 12.03.2019 

O: Freestyler Canea Bulls M: Clear Destiny Wal Pet  Chov: Jeřábková Markéta, Maj: Brna Miroslav

 

PSI / MALE třída mladých / junior class 

 

V1 CAJC,BOJ  DODGE VIPER - M WILD FÁMY ČLP/MBT/1286 29.11.2018 

O: Iris Platinum Jupiter for Bullter Ego M: Yvonne Star - M Wild Fámy Chov: Zezulová Jitka, Maj: Turková Karolína 

V2      VIEWPOINT OT VLADLEI ARISH PKR.III-85518 07.06.2018 

O: HUMAN SIGHT NO COMMENTS M: CRIMSON SMILE UNSURPASSED Chov: Leisan Savina, Maj: Wolniewicz Malgorzata + Wojciech, Sp-maj: Jurek

V3      CONAN SHEEBULLY PKR.III-85015 06.07.2018 

O: Kid von Kaiserstuhl M: Yampy Yard I Have a dream Sheebully Chov: Wolf Paulina, Maj: Lafková Tereza 

V4      DINGO ENEL FENOMEN SPKP/477 22.11.2018 

O: Burizon Extravert M: HAPPY-GO-LUCKY Venturesome Chov: Butykova Miriam, Maj: Helbich Martin Weronika 

Abs     BOXSTER PORSCHE - M WILD FÁMY ČLP/MBT/1156 08.04.2018 

O: Gjunp Etalon Kachestva M: Waal Lovely Red - M Wild Fámy Chov: Zezulová Jitka, Maj: Mrkosová Jaroslava 

 

PSI / MALE mezitřída / intermediate class

 V1 CAC  BANANA HAPPINESS CHUCHO TOPLINE FCI PKR.III-83132 03.11.2017 

O: Coxgal LORD MONTY M: SWEET BANANA Chucho Topline FCI Chov: Wolniewicz Małgorzata , Maj: Wolniewicz Malgorzata + Wojciech, Sp-maj: Jurek Weronika

V2 Res.CAC  ORAY DU VAL DE SERBONNES LOF 3 B.T.M 18423/8 22.01.2018 

O: Kasimir Von der Alten Veste M: Ironie du Domaine D' Yspahan Chov: Merzouk Malik , Maj: George Michaela

V3    EDWARD BLACK KING INDYGOU CMKU/MBT/1168/18 12.03.2018 

O: Shooter von der Alten Veste M: Baronessa Lafmi Indygou Chov: Lafková Tereza, Maj: Ivanová Veronika

V4     ARI SITH REE MAGNUS ZERET ČLP/MBT/1115/19 07.02.2018 

O: Etalon Kachestva Gjunp M: Very Best-M Wild Fámy Chov: Šotolová Kateřina, Maj: Šotolová Kateřina

V      ALL RIGHT REE MAGNUS ZERET ČLP/MBT/1116 07.02.2018 

O: ETALON KACHESTVA Gjunp M: VERY BEST-M Wild Fámy Chov: Šotolová Kateřina, Maj: Wdówková Magda 

Abs   U2 MARSO ČLP/MBT/1103 18.01.2018 

O: Kasimir vom Tropfenden Kessel M: Hit Parade Marso Chov: Linhart Lukáš, Maj: Linhart Lukáš 

 

PSI / MALE třída otevřená / open class

V1 CAC,KV,BOB  ORFEUS VON HUNNEN-KÖNIG MET.Min.BullT516/17 04.09.2017 

O: Little Hannibal von Hunnen-König M: Kleopatra von Hunnen-König Chov: Tompos Attila, Maj: Tompos Attila 

V2 Res.CAC  HALTON SNOW MAX STRONG STAEL ČLP/MBT/764 16.06.2015 

O: GEMINY BIRBAL Chucho Topline M: LOBELIYA EFI DLYA STRONG STAEL Vait Kostel Chov: Revenko Tatyana, Maj: Kořínková Vyšatová Marie

V3    GEMINI HECTOR CHUCHO TOPLINE PKR.III-82577 12.06.2017 

O: Best Sweet Master the Nobles Kennel M: Sweet Banana Girl Chucho Topline Chov: Wolniewicz Małgorzata, Maj: Kaczmarek Piotr, Sp-maj: Frąckiewicz Aneta 

V4    COWBOY COX ADMIKO CMKU/MBT/1019/17 23.06.2017 

O: Hellboy of Bikató-Parti M: Abley Mocca Makdani Koksbull Chov: Košťálová Adéla, Maj: Světelský Pavel

V      ARKTIC ASMODDEUS ČLP/MBT/935/17 02.03.2017 

O: Gjunp Etalon Kachestva M: TERRABULL-M Wild Fámy Chov: Holub Jiří, Maj: Raisner Luboš 

V      FREESTYLER CANEA BULLS ČLP/MBT/725/16 18.01.2016 

O: Kid vom Keiserstuhl M: BYE BYE Canea Bulls Chov: Košťálová Lenka, Maj: Majchráková Renata 




PSI / MALE třída vítězů / winner class

V1 CAC  HIP HOP PORTER Z MAKDANI PKR.III-81073 24.08.2016 

O: I Am Baster Z MAKDANI M: Red Hot Lady Margins Z MAKDANI Chov: ŁAWNICZAK MAŁGORZATA, Maj: Nowak Anna 

V2 Res.CAC  CH.JUMANJI OD RUDEJ WIEDZMY, CMKU/MBT/758/16/14/16 30.09.2014 

O: Magua od Rudej Wiedzmy M: Etoile Venturesome pour Ruda Wiedzma Chov: Kurzownik Krzysztof , Maj: Repka Marek 

V3      FARRELL Z HUSITOVA KRAJE CMKU/MBT/1031/17 28.08.2017 

O: Busy Being Fabulous Bullcreeks M: Enigma z Husitova kraje Chov: Fuková Jana, Maj: Švejda Zdeněk

V4      DJANGO ANMAJOON Z HUSITOVA KRAJE CMKU/MBT/573/14/16 15.09.2014 

O: Hellboy of Bikató-Parti M: Amálie z Husitova Kraje Chov: Fuková Jana , Maj: Pacltová Markéta

 

FENY / FEMALE třída štěňat / baby class 

VN1 nej štěně  AIR FLOW DENI.BULL ČLP/MBT/1379 30.03.2019 

O: Zorro vom Kaiserstuhl M: Celebrity Arwen Satya Chov: Bláhová Denisa, Maj: Poncarová Jana 

VN2     ANIMAL PLANET DENI.BULL ČLP/MBT/1377 30.03.2019 

O: Zorro Vom Kaiserstuhl M: Celebrity Arwen Satya Chov: Bláhová Denisa, Maj: Bláhová Denisa 

Abs      FRANCES BIG MINI ? 21.03.2019 

O: Im Minibull Marso-Bull M: Direc Hit Marso-Bull Chov: Pražák Josef, Maj: Pražák Josef 

FENY / FEMALE třída dorostu / puppy class 

VN1 nej dorost    FUCHSIA MINT INDYGOU CMKU/MBT/1340/19 14.01.2019 

O: Luke von der Alten Vest M: Black Inspire Emeritabull Chov: Lafková Tereza, Maj: Lafková Tereza 

VN2    AIRA EMZU ČLP/MBT/1325 18.01.2019 

O: TAM TAM BLACK Zona Bulls M: FLORENCE MINI Kalimero Bohemica Chov: Stančíková Soňa, Maj: Habl Kamil 

VN3   CAPRICORN WONDERFULL WANDA CHUCHO TOPLINE PKR.III-86304 29.12.2018 

O: L'IRON DU Val De Serbonnes M: SWEET BANANA GIRL Chucho Topline Chov: Wolniewicz Małgorzata , Maj: Kaczmarek Piotr, Sp-maj: Frąckiewicz Aneta 

VN4    AMBER SPINNING BULLS (FCI) ČLP/MBT/1429 02.03.2019 

O: Banana Happiness Chucho Topline (FCI) M: Fanta Kamionkowa Dolina Chov: Tomasik Dariusz, Maj: Schiefner Martin, Sp-maj: Schiefner Martin

VN     GOMEISA JAMAICA INN DOMIN-JR SPKP 486 11.01.2019 

O: Kid vom Kaiserstuhl M: Jamaica INN Marso-Bull Chov: Ridošková Andrea , Maj: Repka Marek 

VN      A BLACK WIDOW BULL ROTT ČLP/MBT/1361 12.03.2019 

O: Freestyler Canea Bulls M: Clear Destiny Wal Pets Chov: Jeřábková Markéta, Maj: Korandová Kristýna, Sp-maj: Mallát Martin 

VN      ANGEL DUST BULL ROTT ČLP/MBT/1362 12.03.2019 

O: Freestyler Canea Bulls M: Clear Destiny Wal Pet Chov: Jeřábková Markéta , Maj: Jeřábková Markéta 

VN     ANNABELLE SNOWBALL FAMILY ČLP/MBT/1316 15.01.2019 

O: Iris Platinum Jupiter for Bullter Ego M: Snowbal-M Wild Fámy Chov: Hullejova Martina, Maj: Hullejova Martina 

VN     GALANTYS YAMINIBULL ČLP/MBT/1349 08.03.2019 

O: Rasha Moolti M: Carshia Yaminibull Chov: Švejda Zdeněk, Maj: Švejda Zdeněk 

Abs    AURORA BULL ROTT ČLP/MBT/1360 12.03.2019 

O: Freestyler Canea Bulls M: Clear Destiny Wal Pet Chov: Jeřábková Markéta , Maj: Pellichová Alena 

FENY / FEMALE třída veteránů / veteran class

V1 BOV   HAPPY PIXIE BIKATO - PARTI CMKU/MBT/267/-11/10 05.11.2010 

O: Rick Bikato - Parti M: Loretta Bikato - Parti Chov: Bagi Zsolt , Maj: Kořínková Vyšatová Marie 

FENY / FEMALE třída mladých / junior class 

V1 CAJC  FAITH OF ANMAJOON ČLP/MBT/1231 29.07.2018 

O: Django Anmajoon z Husitova kraje M: Drop Dead Gorgeous Snakecharmer ́s Chov: Pacltová MVDr. Markéta, Maj: Pacltová Markéta 

V2     HÉRA FOR MZM BULL OF TRIGON ČLP/MBT/1214 23.06.2018 

O: Kasimir vom Tropfenden Kessel M: Enigma Mystique of Trigon Chov: Prokopcová Petra , Maj: Repka Marek

V3     CAN'T TURN BACK WILD RED GUARDIAN PKR.III-86040 19.12.2018 

O: Gemini Amir Chucho Topline M: Wild Red Queen- M Wild Famy Chov: Brachacka Maja , Maj: Brachacka Maja 

V4     CELEBRITY FOREVER BULL EL BONITO ČLP/MBT/1265 15.10.2018 

O: Iris Platinum Jupiter for Bullter Ego M: Astrid Marven Bull Chov: Černíčková Iveta, Maj: Fehnlová Soňa

V      ACCY Z KONITZBERGU ČMKJ/MBT/1311 15.11.2018 

O: Gjunp Etalon Kachestva M: Fancy Czech of Trigon Chov: Trávníčková Markéta, Maj: Trávníčková Markéta 

V      BARUNKA POLABSKÝ BULL ČLP/MBT/1301 11.12.2018 

O: Gjump Etalon Kachestva M: Snow White-M Wild Fámy Chov: Švarc Jiří, Maj: Švarc Jiří 

V      CRYSTAL MAGIC BULL EL BONITO ČLP/MBT/1267 15.10.2018 

O: Iris Platinum Jupiter for Bullter Ego M: Astrid Marven bull Chov: Černičková Iveta, Maj: Ivanová Veronika 

V      DAISY BIG MINI ČLP/MBT/1166 15.05.2018 

O: Non Stop Marso Bull M: Direct Hit Marso Bull Chov: Pražák Josef, Maj: Pražák Josef 

V      WHISPERING WORD'S DEJA VU SE42748/2018 16.06.2018 

O: Redefining Measure with Khlolander BULLYON M: Cinnamon Lure at Chillouts VESVTBULL Chov: Pagén Jan, Maj: Černý Martin 

V      XTREME GIRL MARSO ČLP/MBT/1226 24.07.2018 

O: I'm Minibull Marso M: Check in Marso Chov: Linhart Lukáš, Maj: Repka Marek 

Abs   DAMA AMAZING AURA BULL ČLP/MBT/1280 25.11.2018 

O: Harley Davidson od Benga M: Disi Nonpareil Mini bull Amazing Chov: Dejová Dagmar, Maj: Valdauf Vančurová Naděžda 

Abs   BEST OF BULL - M WILD FÁMY ČLP/MBT/1159 08.04.2018 

O: Gjunp Etalon Kachestva M: Waal Lovely Red - M Wild Fámy Chov: Zezulová Jitka, Maj: Mrkosová Jaroslava 



FENY / FEMALE mezitřída / intermediate class

V1 CAC,KV,BOS  EXCELENCE ESTERKA INDYGOU CMKU/MBT/1173/18 12.03.2018 

O: Shooter von der Alten Veste M: Black Inspire EmeritaBull Kennel Chov: Lafková Tereza, Maj: Lafková Tereza 

V2 Res.CAC  E-CARROLL YAMINIBULL ČLP/MBT/1199 20.06.2018 

O: Kasimir vom tropfenden Kessel M: Amálie z Husitova kraje Chov: Švejda Zdeněk, Maj: Radilová Linda

V3     ULTIMATE MARSO ČLP/MBT/1104 18.01.2018 

O: Kasimir vom Tropfenden Kessel M: Hit Parade Marso Chov: Linhart Lukáš, Maj: Linhart Lukáš 

V4     DOUBLE TROUBLE DORA PEARL PUPPI MBT/1059/17 29.09.2017 

O: Awesome MBT from Enamorada al Seayess M: French Kiss mini Minies Chov: Karcz Monika Ewa , Maj: Karcz Monika

V      GINGER BRNĚNSKÝ BULL ČLP/MBT/1141 07.03.2018 

O: Awesome MBT from Enamorada at Seayess M: Candy Cotton Brněnský Bull Chov: Hájková Eva, Maj: Otřísal Lubomír 

Abs    EXCITED BULLS ANGEL OF SIN DCBT M 3462 08.02.2018 

O: Kasimir Vom Tropfenden Kessel M: Sweet Fantasy Of Bully Lake Chov: Einsle Sebastian, Maj: Sebastian Einsle 

Abs   FATMA MINIBULL Z KOSOVA ČLP/MBT/1079 11.12.2017 

O: Barack Minibull z Kosova M: Diana Minibull z Kosova Chov: Šamárek Otakar , Maj: Šamárek Otakar 

FENY / FEMALE třída otevřená / open class

V1 CAC  ATTENTION! DISASTER MAGNUS ZERET 589 07.02.2018 

O: ETALON KACHESTVA Gjunp M: VERY BEST-M Wild Fámy Chov: Šotolová Kateřina, Maj: Kamenárová Lucie, Sp-maj: Brych Jan 

V2 Res.CAC  PROPAGANDA LANCER LAND AV0902770 24.10.2017 

O: Bisquit Choco-Mokko M: Charliz Vait Kostel Chov: Shalaeva Zoya, Maj: George Michaela 

V3    CLEAR DESTINY WAL PET ČLP/MBT/708/19 17.12.2015 

O: Kit Kat Famous Star M: Bond Girl of Wal Pet Chov: Waloszek Radka , Maj: Jeřábková Markéta

V4     ELODIE BELLE MINI SHERAK 953010001581663 01.01.2017 

O: Famous Star Kit Kat M: Afiniti Blue Mini Sherak Chov: Knihová Petra, Maj: Šlapeta Jan

V      BERENICA JAMAICA INN DOMIN-JR SPKP 259/16 05.03.2015 

O: ALTER EGO Extravert M: JAMAICA INN Marso-Bull Chov: Ridošková Andrea, Maj: Ridoškova Andrea 

V      BRILIANT JAMAICA INN DOMIN-JR SPKP 258/16 05.03.2015 

O: ALTER EGO Extravert M: JAMAICA INN Marso-Bull Chov: Ridošková Andrea, Maj: Ridoškova Andrea 

V      DIRECT HIT MARSO-BULL CMKU/MBT/556/14 05.07.2014 

O: Honky Tonky Grascos M: I Like White Marso-Bull Chov: Linhart Lukáš, Maj: Pražák Josef 

V      HEAVENLY O'NELL CANEA BULLS ČLP/MBT/942/18 20.03.2017 

O: SIR CHUCK vom Kaiserstuhl M: BYE BYE Canea Bulls Chov: Kośťálová Lenka, Maj: Řežábková Radka 

V      SAY SOMETHING MARSO ČLP/MBT/1066 12.11.2017 

O: I ́m Minibull Marso M: Check In Marso Chov: Linhart Lukáš, Maj: Linhart Lukáš 

V      SNOWBAL-M WILD FÁMY ČLP/MBT/632 16.05.2015 

O: Falco von der Alten Veste M: Ebony Fly-M Wild Fámy Chov: Zezulová Jitka, Maj: Hullejova Martina 

Abs    EXTRAVERT FOO YARA ČLP/MBT/1275/18 30.05.2017 

O: Awesome Mbt FROM ENAMORADA AT SEAYESS M: EXTRAVERT Blanche Chov: Tatárová Nora , Maj: Kouřilová Renata, Sp-maj: Tatárová Nora 

 

FENY / FEMALE třída pracovní / working class

V1 CAC  BRITA Z JISTEBNICKÉ VINICE ČMKU/MBT/963/17 07.05.2017 

O: Marty-M Wild Fámy M: Celtic White Angel Trigon Chov: Mácha Martin, Maj: Samek Petr 

 

FENY / FEMALE třída vítězů / winner class

V1 CAC  CESSNA JAMAICA INN DOMIN-JR SPKP 338/17 27.07.2016 

O: ALTER EGO Extravert M: JAMAICA INN Marso-Bull Chov: Ridošková Andrea, Maj: Ridoškova Andrea

V2 Res CAC  CARSHIA YAMINIBULL ČLP/MBT/859 14.11.2016 

O: Brabus de Piratas del Lago M: C.I.B.Amálie z Husitova kraje Chov: Švejda Zdeněk, Maj: Švejda Zdeněk