10/09/2011 - Klubová výstava Jindřichův Hradec

Lešanská 1176/2a
Chodov, Praha 4
bulterierclub@email.cz

|

pro standardní i mini

potvrzení rozhodčí: Danny a Linda McGregor (Merlindan)

místo konání: Frankův dvůr (Jindřichův Hradec)


Vážení členové KABT, zveme Vás na podzimní klubovou výstavu, spojenou s tradičním podzimním setkáním a popisným svodem, které se uskuteční v prostorách hotelu Frankův dvůr. V sobotu bude probíhat klubová výstava a popisný svod, v podvečer klubový večer a v neděli Vás zveme na členskou schůzi.

Zde Vám přinášíme profesní profil rozhodčích:

DANNY & LINDA MCGREGOR – MERLINDAN BULL TERRIERS

Jelikož u vás budeme brzy posuzovat, byli jsme požádáni o poskytnutí základních informací o našem působení v rámci bulteriérů.

Zde tedy jsou.

Jméno naší chovatelské stanice je Merlindan a původ má v našich křestních jménech Dan a Lin. Také “Mer” zastupuje naše jméno, resp. příjmení “Mc”, které se však vyslovuje jako “Mer”. Také se nám zamlouvá spojení s čarodějem Merlinem z doby krále Artuše. Dva z našich prvních šampionů se jmenovali “Jezerní Královna” a “Mladý Artuš”. Bulteriéry máme 30 let, chovu se věnujeme 27 let.

V aktivním chovu jsme si udělali přestávku a po dobu šesti let jsme nechovali vůbec.

V průměru máme nyní jeden vrh ročně, jsme chovatelé akreditovaní Kennel klubem. Věříme, že bulteriéři jsou zvláštní psi pro zvláštní lidi a najít pro ně skutečně vhodný domov bývá těžké. Naše priority v chovu po celá léta byly povaha a zdraví.

Odchovali jsme sedm UK šampionů a také irského, finského, švédského a norského šampiona, plus šampiona Austrálie. Naším největším úspěchem byl odchov vítěze Regent Trophy – Merlindan New Love for Sarissa.

Danny a já jsme byli mnoho let členy výboru Bull Terrier klubu a byli jsme spojováni rovněž s dalšími bull terrier kluby a organizacemi, včetně organizace Bull Terrier Welfare.

Momentálně jsme členy výboru East Anglian Bull Terrier klubu, kde zastávám funkci manažerky výstav. V Kennel klubu zastupuji bulteriéry a jsem také korespondentkou týdeníku “Dog World” pro toto plemeno.

Máme také miniaturního bulteriéra, který si ve výstavním kruhu vedl velmi dobře, včetně zisku reservního CC na Cruftově výstavě. Mia je křížencem standartního a minibulteriéra a její prababička, která nám dala 2 šampiony, žije stále s námi v požehnaném věku 14ti let.

Danny a já jsme začali rozhodcovat zhruba před 22 lety a přibližně 15 let posuzujeme šampionáty. Posuzovali jsme v Nizozemí, Belgii, Rakousku, Německu, Dánsku, Finsku, Švédsku, USA, v Kanadě, na Novém Zélandu a v Austrálii (v některých z uvedených zemí vícekrát).

Těšíme se na posuzování a setkání se všemi ve vaší zemi.

Linda & Danny McGregor

www.merlindan.btweb.co.uk

Rezervace ubytování - www.frankuv-dvur.cz

potvrzená cena pro dvoulůžkový pokoj 700Kč/noc

GPS souřadnice: 49°8'41.142"N, 14°57'51.026"E

adresa: Hotel Frankův dvůr, Jemčinská 125/IV, 377 01 Jindřichův Hradec