Zápisy a zprávy

19/09/2016 - Výborová schůze č.7/2016 - internetová


 
Vážení členové, protože jsme zjistili, že technicky není možné určit, kdo bude reprezentovat v českém týmu až na místě v Holandsku, podle výsledků z otevřené výstavy o den dříve, výbor odsouhlasil závazné podmínky pro výběr psů do reprezentačního týmu na soutěž států v Holandsku- Leidenu.
 
1) Musí se jednat o psa či fenu z českého chovu. Tato podmínka je stanovena přímo pořadatelem. Zvýhodněni by měli být dlouholetí členové klubu, nikoliv Ti, co se stali členy KABT pouze kvůli reprezentaci v družstvu.
 
2) Výstavní výsledky- bodovací listina pro TOP BT je zřejmě jediná možnost jak objektivně určit pořadí, tzn. české výstavy, české bodování, pro český tým.
 
3) Pravidelná účast na této soutěži by měla být rovněž předností již proto, že přihlášený ví o jakou soutěž se jedná a jaké nároky jsou kladeny na vystavovatele ať již časově, finančně i organizačně.
 
  
Výbor odsouhlasil přidání MVDr. S. Přikrylové k akreditovaným veterinárním lékařům KABT. Paní doktorka působí na Klinice MVDr. Weidenhöfera v Brně.
 
Zapsala MVDr. Markéta Pacltová