22.07.2017 - KV KABT Brno Dvorska

KV Brno Dvorska 22. 7. 2017, rozhodčí Gary Newberry - BT a Milena Maršálová - MBT

BULTERIÉR

 

PSI - třída štěňat

 

VN1 - CASPIAN Little Smiles, ČLP/BT/13570  /10.2.2017/
MAXIMUM Off Oxion x CRY TO ME Joe
s Star

chov.: Barbora Trantinová, maj.: Kateřina Oswaldová

 

VN2 - VALENTIN z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/13558  /16.2.2017/
GANY z Čerchovské zahrady x JASMINNE z Čerchovské zahrady

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Dana Jandová

 

VN3 - RYON Daidalos, ČLP/BT/13597  /4.3.2017/
Unfailling JACK FROST x NAVA NINA Daidalos

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Jan Halm

 

VN4 - IKKS Solo Magnifica, ČLP/BT/13539  /29.1.2017/
Emred NAPOLEON SOLO x DEVILS DAHLIA Solo Magnifica

chov.: Ing. Jana Reichlová, maj.: Tomáš Aujeský

 

abs. - QUADLIBET Daidalos, ČLP/BT/13551  /30.1.2017/
Busell
s RED KNIGHT RISING x KASIENKA Daidalos

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Nika Bartoňová

 

PSI - třída dorostu

 

VN1 - AUSTIN VAN ORANJE Marpet Bull, ČLP/BT/13527  /10.1.2017/
DAEDALUS of Laelaps x DOLORESS Chief Bull

chov.: Petra Nováková, maj.: Martin Perný

 

abs. - ASLAN THE KING OF Marpet Bull, ČLP/BT/13526  /10.1.2017/
DAEDALUS of Laelaps x DOLORESS Chief Bull

chov.: Petra Nováková, maj.: Tomáš Hanuš

 

PSI - třída mladých

 

V1, CAJC, BOJ - Ghosts’n Goblins BOLD AS BRASS, VDH DCBT B6104  /2.2.2016/
Emred DEVILS ADVOCATE x CHELSEA’S DIVA von Saalewiesen

chov.: Markus Zethner, maj.: Markus Zethner

 

V2 - ADORABLE BALLETS SON Buffoon Bull’s, ČLP/BT/13509  /5.8.2016/
BALLET VAN MER Ecce Bull x Power King RUBY

chov.: Katarína Bánová, maj.: Aleš Róth

 

V3 - CAPTAIN AMERICA Mithgard, SPKP 3164  /22.7.2016/
Skyline DEFIES DAZLIN x ZANDALLEE ZARA REMUSDOG Timar

chov.: Jaroslav Čupka, maj.: Jaroslava Arvayová

 

V4 - NEVILLE Plzeňský Bull, ČLP/BT/13454  /8.10.2016/
BULL DIEGO Plzeňský Bull x RED ROCKET LILY Opalplast

chov.: Zuzana Kopačková, maj.: Žaneta Reichlová

 

V - APACHE OZZY Buffoon Bull’s, SPKP 3155  /5.8.2016/
BALLET VAN MER Ecce Bull x Power King RUBY

chov.: Katarína Bánová, maj.: Miroslav Šeda

 

V - ARGO ATHLETE VICTORY Buffoon Bull’s, SPKP 3156  /5.8.2016/
BALLET VAN MER Ecce Bull x Power King RUBY

chov.: Katarína Bánová, maj.: Iva Kloudová

 

V - AZAZEL Ex Alibi, ČLP/BT/13331  /12.6.2016/
Ragnarok FORSETI x APPOLINE De La Rue

chov.: Zuzana Zrníková, maj.: Zuzana Zrníková

 

V - BIG PEPI z Bordovských pekel, ČLP/BT/13404  /18.8.2016/
Megaville IT'S A CRIME x BEATRICE Regess Bull

chov.: MVDr. Ivo Trčka, Ph.D., maj.: Jakub Sváček

 

V - CORLEONE BIG BOSS Mithgard, SPKP 3163  /22.7.2016/
Skyline DEFIES DAZLIN x ZANDALLEE ZARA REMUSDOG Timar

chov.: Jaroslav Čupka, maj.: Jaroslav Čupka

 

V - DREAM COME TRUE Nature of Unique, ČLP/BT/13272  /17.4.2016/
ZAPPY ZACK Timar x NAOMI BLACK SMILE of Critical Point

chov.: David Kerpl, maj.: David Kerpl

 

VD - APOLLYON Ex Alibi, ČLP/BT/13330  /12.6.2016/
Ragnarok FORSETI x APPOLINE De La Rue

chov.: Zuzana Zrníková, maj.: Ilona Šťastná

 

VD - BONO QUIDO From Underhill’s Valley, ČLP/BT/13285  /24.5.2016/
DAILL Solo Magnifica x DAMILLA Daidalos

chov.: Ing. Adéla Bartlová, maj.: Jana Pupavová

 

VD - MEY DAN Plzeňský Bull, ČLP/BT/13406  /20.8.2016/
BULL DIEGO Plzeňský Bull x TASCHA LILY Plzeňský Bull

chov.: Zuzana Kopačková, maj.: Ivana Nádvorníková

 

PSI - mezitřída

 

V1, CAC - QWICK SETHI z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/13147  /3.1.2016/
WAYNE PAJAR von Amadis x CHANTAL ze Sychrovského lesa

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Jitka Hladíková

 

V2, res. CAC - BAZ Hernář Canys, ČLP/BT/13022  /24.7.2015/
TEENAGE REBEL Timar x ANGELA Hernář Canys

chov.: Naďa Hrbková, maj.: Viktor Gattnar

 

VD3 - BERNY De La Rue, ČLP/BT/13084  /6.10.2015/
Victim of Prejudice FAME OF TIMAR x EASY Hot Bull

chov.: Jana Drahotská, maj.: Irena Petaev

 

abs. - ROMEO z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/13156  /6.1.2016/
EL CID Joe's Star x JASMINNE z Čerchovské zahrady

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Vendula Hradecká

 

abs. - RUFUS z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/13157  /6.1.2016/
EL CID Joe's Star x JASMINNE z Čerchovské zahrady

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Zuzana Kestová

 

PSI - třída otevřená

 

V1, CAC - PAMPALINI Daidalos, ČLP/BT/13264  /14.4.2016/
Teirwgwyn LATEST FLAME x ROCOCO Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

 

V2, res. CAC - EXCALIBUR Bull of Diamond, SPKP 3052/17  /8.7.2015/
BALLET VAN MER Ecce Bull x BUTTERFLY Bull of Diamond

chov.: Tatiana Tomagová, maj.: Ján Píš

 

VD3 - CALVIN KLEIN Asmoddeus, ČLP/BT/12817  /26.12.2014/
Bullcal Altamira BLACK JACK x MEXX BRAVA Asmoddeus

chov.: Jiří Holub, maj.: Vladimír Helis

 

PSI - třída vítězů

 

V1, CAC, BOB, BIS - ZAPPY ZACK Timar, PKR.III-75212  /29.4.2014/
Teirwgwyn SON OF A GUN at Meilow x TINKLE BELL Timar

chov.: Aleksandra Jastrzebska, maj.: Aleksandra Jastrzebska

 

V2, res. CAC - Bilboen CONAN THE BARBARIAN, AQ04327602  /18.10.2013/

Bilboen YOUR EYES ONLY x LADYTIME Jigsaw

chov.: Sarah Foster, maj.: Jaroslav Čupka

 

V3 - WOLFGANG Eos Tanagros, LŠVK BUT 1384/14  /19.9.2014/
HELLS BOY by Ukusa x Dazlin HEAT WAVE

chov.: Renata Černyš, maj.: Karolina Maria Misiuk

 

V4 - BALLET VAN MER Ecce Bull, SPKP 2822  /30.1.2011/
Oky Doky INCREDIBLE TORNADO x MERCI of Canterbury

chov.: Miroslav Fojtách, maj.: Katarína Bánová

 

V - Ragnarok FORSETI, AR02207801  /23.6.2014/
Polanca POWERSLAVE x Bullywood AVENGING STAR TO RAGNAROK

chov.: Audrey & Mark Taylor, maj.: Milan Torday

 

PSI - třída veteránů

 

V1 - HULK HOGAN Marso-Bull, ČLP/BT/10737/09  /21.3.2008/
Pannonszépe ZINADINE x GINA pod Skalickým kamenem

chov.: Marcel Linhart, maj.: Jana Orbanová

 

 

FENY - třída štěňat

 

VN1, Nejlepší štěně - QUADRILLA Daidalos, ČLP/BT/13552  /30.1.2017/
Busell
s RED KNIGHT RISING x KASIENKA Daidalos

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

 

VN2 - KING STAR MITHGARD Denerian, AU01026101  /10.2.2017/
Busell
s RED KNIGHT RISING x BARBARIAN GIRL Mithgard at Denerian

chov.: Piotr Rakocy a Ania Stachowska, maj.: Ivana Repiská

 

VN3 - CALLY Little Smiles, ČLP/BT/13571  /10.2.2017/
MAXIMUM Off Oxion x CRY TO ME Joe
s Star

chov.: Barbora Trantinová, maj.: Marek Mihulka

 

abs. - CON MIA GIOIA Little Smiles, ČLP/BT/13572  /10.2.2017/
MAXIMUM Off Oxion x CRY TO ME Joe
s Star

chov.: Barbora Trantinová, maj.: Tereza Strachová

 

FENY - třída dorostu

 

VN1, Nejlepší štěně - ENIGMA Swietliste Cienie, 3198/II/16  /22.11.2016/
DAILL Solo Magnifica x BREATHE WITH ME Swietliste Cienie

chov.: Anna Kisielewska, maj.: Anna Kisielewska

 

VN2 - ABBY Bull Dub, ČLP/BT/13532  /15.1.2017/
SPIKE Pajar x BORA Moravian Canis

chov.: Michaela Dubová, maj.: Michaela Dubová

 

N3 - ADÉLE Bull Dub, ČLP/BT/13534  /15.1.2017/
SPIKE Pajar x BORA Moravian Canis

chov.: Michaela Dubová, maj.: Michaela Dubová

 

N4 - BIAFRA AMELIA OF Magnus Zeret, ČLP/BT/13513  /25.12.2016/
DANDY Little Bull x IAGGA Daidalos

chov.: Kateřina Šotolová, maj.: Vendula Zápařková

 

FENY - třída mladých

 

V1, CAJC - Ghosts’n Goblins BOOK OF LOVE, VDH DCBT B6106  /2.2.2016/
Emred DEVILS ADVOCATE x CHELSEA’S DIVA von Saalewiesen

chov.: Markus Zethner, maj.: Markus Zethner

 

V2 - BLING BLING BABY Timar, PKR.III-80464  /17.8.2016/
ZAPPY ZACK Timar x WONDERFULL WANDA Timar

chov.: Aleksandra Jastrzebska, maj.: Aleksandra Jastrzebska

 

V3 - CELEBRITY STYLE Mithgard, SPKP 3168  /22.7.2016/
Skyline DEFIES DAZLIN x ZANDALLEE ZARA REMUSDOG Timar

chov.: Jaroslav Čupka, maj.: Jaroslav Čupka

 

V4 - DIAMOND DIANA Nature of Unique, ČLP/BT/13274  /17.4.2016/
ZAPPY ZACK Timar x NAOMI BLACK SMILE of Critical Point

chov.: David Kerpl, maj.: David Kerpl

 

V - ABEONA Ex Alibi, ČLP/BT/13334  /12.6.2016/
Ragnarok FORSETI x APPOLINE De La Rue

chov.: Zuzana Zrníková, maj.: Tamara Wažíková

 

V - BELLA ROSE From Underhill’s Valley, ČLP/BT/13290  /24.5.2016/
DAILL Solo Magnifica x DAMILLA Daidalos

chov.: Ing. Adéla Bartlová, maj.: Kateřina Smejkalová

 

V - GOLDIE Asmoddeus, ČLP/BT/13324  /26.5.2016/
The Yesbull ISSAM FARES x YASMINE Asmoddeus

chov.: Jiří Holub, maj.: Iveta Cepková

 

VD - ADIRA Dauntless Hunter, ČLP/BT/13296  /5.1.2016/
ARTHUR De La Rue x BELORA Regess Bull

chov.: Ing. Daniel Vyoral, maj.: Vladimír Jura

 

VD - AGGA Dauntless Hunter, ČLP/BT/13295  /5.1.2016/
ARTHUR De La Rue x BELORA Regess Bull

chov.: Daniel Vyoral, maj.: Daniel Vyoral

 

VD - AKUMA Pálava Bull, ČLP/BT/13451  /4.10.2016/
LORENZO Daidalos x PEGGY Fresh Kyvet

chov.: Eliška Kuimdzidisová, maj.: Eliška Kuimdzidisová

 

VD - AU CO Ex Alibi, ČLP/BT/13332  /12.6.2016/
Ragnarok FORSETI x APPOLINE De La Rue

chov.: Zuzana Zrníková, maj.: Kamila Langerová

 

VD - XLILY Pajar, ČLP/BT/13415  /23.8.2016/
WAYNE PAJAR von Amadis x LARA Pajar

chov.: Jaroslav Pavel, maj.: Daniela Tůmová

 

D - AISHI Pálava Bull, ČLP/BT/13452  /4.10.2016/
LORENZO Daidalos x PEGGY Fresh Kyvet

chov.: Eliška Kuimdzidisová, maj.: Eliška Kuimdzidisová

 

D - ALMA Minoli, ČLP/BT/13278  /13.5.2016/
ANOTHER SILVER ILLUSION Joe's Star x IVANKA od Výří skály

chov.: Michal Novotný, maj.: Romana Filková

 

D - DANNIE MEDI Moravian Canis, ČLP/BT/13388  /21.7.2016/
VALENTINO GARAVANI Asmoddeus x JASNEN ROXY Wild Fámy

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Jitka Zezulová

 

D - DOROTHY PRINCESS Moravian Canis, ČLP/BT/13386  /21.7.2016/
VALENTINO GARAVANI Asmoddeus x JASNEN ROXY Wild Fámy

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Tomáš Petrov

 

abs. - NORTHERN Joe's Star, ČLP/BT/13181  /24.1.2016/
MAXIMUM Off Oxion x Russian Gaze JANIS JOPLIN

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Bohuslav Baláž

 

FENY - mezitřída

 

V1, CAC - AFRODITA Patriot Bull, ČLP/BT/13154  /5.1.2016/
VAN GOGH Asmoddeus x EMPRESS Chief Bull

chov.: David Fér, maj.: David Fér

 

V2, res. CAC - ADINA VITTALLI Hill Bull, ČLP/BT/13119  /12.10.2015/
CHAVIVI Daidalos x ANGEL TARA Regess Bull

chov.: Bc. Petr Savula, maj.: Gabriela Hájíčková

 

V3 - Fanatic Bulls MIRACLE MITHGARD, HR 10762 BT  /16.12.2015/
Teirwgwyn LATEST FLAME x ARIANA FIRST QUEEN Mithgard

chov.: Stanko Drmić, maj.: Zuzana Kalač

 

V4 - RUBY z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/13158  /6.1.2016/
EL CID Joe's Star x JASMINNE z Čerchovské zahrady

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Vendula Hradecká

 

V - GABBA MITHGARD Solo Magnifica, ČLP/BT/13164  /11.1.2016/
DAILL Solo Magnifica x Afanbull BLACK MOON

chov.: Jana Reichlová, maj.: Juraj Sádecký

 

VD - ARTHEMISS Karlovarský Bull, ČLP/BT/13192  /17.12.2015/
Mooflower JOHNDO x GOLA ze Sychrovského lesa

chov.: Daniela Tůmová, maj.: Daniela Tůmová

 

VD - NANA - HEJ Polabský Bull, ČLP/BT/13238  /3.4.2016/
VALMONT Asmoddeus x HEJ - TY Polabský Bull

chov.: Jiří Švarc, maj.: Dana Vicianová

 

FENY - třída otevřená

 

V1, CAC - BEYA LILY Plzeňský Bull, ČLP/BT/12743  /30.8.2014/
FARAON FOLLOWER Rasels Bull x CHANTAL Plzeňský Bull

chov.: Zuzana Kopačková, maj.: Zuzana Kopačková

 

V2, res. CAC - Power King CORA, MET.Bullt.186/15  /19.5.2015/
Power King SUNDANCE KID x Power King BRAUTIGAN

chov.: Peto Lászlo, maj.: Jaroslava Arvayová

 

V3 - IAGGA Daidalos, ČLP/BT/12401  /29.4.2013/

UMBRO Asmoddeus x OXI TOXI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šotolová

 

V4 - AMI RASELS BULL Amikanto, SPKP 3048  /22.6.2015/
FARAON FOLLOWER Rasels Bull x Family Song’s SARA

chov.: Ing. Jana Kubínová, maj.: Romana Musilová

 

V - AVANTASIA Extragang, ČLP/BT/12931  /13.5.2015/
Bigshot SUGAR DADDY x Masaryk's JUNGLE JEWEL

chov.: Vlastimil Erla, maj.: Vlastimil Erla

 

V - NAVA NINA Daidalos, ČLP/BT/12987  /8.6.2015/
Emred DEVILS ADVOCATE x NINA RICCI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

 

VD - AMBRA Amikanto, SPKP 3047/17  /22.6.2015/
FARAON FOLLOWER Rasels Bull x Family Song’s SARA

chov.: Jana Kubínová, maj.: Jana Kubínová

 

VD - BREISI Manor Bohemia, ČLP/BT/12855  /14.3.2015/
UMBRO Asmoddeus x Athena Manor Bohemia

chov.: Zuzana Carvová, maj.: Pavel Hřebík

 

VD - DUBAI Red Dwarf, ČLP/BT/12994  /22.6.2015/
Karmacoma SUPERSTYLIN x ATTAIE SebLor

chov.: Ivona Pavelková, maj.: Jiří Trylč

 

VD - ESTELLE Lestell, ČLP/BT/12758  /21.8.2014/
RIČI z Čerchovské zahrady x BRIGITTE LESTELL z Čerchovské zahrady

chov.: Lenka Janoušková, maj.: Martina Jindřichová

 

VD4 - MAHARA Daidalos, ČLP/BT/12899  /15.4.2015/
CHAVIVI Daidalos x OXI TOXI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Alena Holková

 

abs. - DONUT Red Dwarf, ČLP/BT/12996  /22.6.2015/
Karmacoma SUPERSTYLIN x ATTAIE SebLor

chov.: Ivona Pavelková, maj.: Ivona Pavelková

 

FENY - třída vítězů

 

V1, CAC, BOS - GREYNA LADY Vopbull, MET.Bullt.201/15  /10.4.2015/
Emred DEVILS ADVOCATE x Victim of Prejudices BAFANA

chov.: Peter Bartos, maj.: Peter Bartos

 

V2, res. CAC - WONDERFULL WANDA Timar, PKR.III-73293  /26.5.2013/
Teirwgwyn PAPER GANGSTA AT BULLYVIEW x MILKA TIMAR Bule z Buzy

chov.: Aleksandra Jastrzebska, maj.: Aleksandra Jastrzebska

 

V3 - EXTREME BUFFOON Bull of Diamond, SPKP 3057  /8.7.2015/
BALLET VAN MER Ecce Bull x BUTTERFLY Bull of Diamond

chov.: Tatiana Tomagová, maj.: Tatiana Tomagová

 

FENY - třída veteránů

 

V1, BOV - QuentinHill SAY YOU LOVE ME, PKR-III75220  /8.7.2008/

Masaryks ILLEGAL ILLIA x COCO Daidalos

chov.: Joanna Szewczyk, maj.: Magdalena Marek-Dobija

 

V2 - NINA RICCI Asmoddeus, ČLP/BT/11053/10  /7.3.2009/

Moonflower BLACKBERRY BRANDY x HOLYWELL Asmoddeus 
chov.: Jiří Holub, maj.: Kateřina Šaldová

 

VD3 - DECENTIA In-Sitú, ČLP/BT/10114  /3.7.2006/
CID Jas-Ver x KAMA Trojský kůň

chov.: Tereza Velková, maj.: David Kerpl

 

 

MINIATURNÍ BULTERIÉR

 

PSI - třída štěňat

 

VN1, Nejlepší štěně - GUIDO CISCO OF Trigon, CMKU/MBT/948/17  /7.3.2017/ 
Cambria
s CISCO KIDD x ENIGMA MYSTIQUE OF Trigon

chov.: Petra Prokopcová, maj.: Petra Prokopcová

 

PSI - třída mladých

 

V1, CAJC - IT IS od Benga, CMKU/MBT/752/16  /15.4.2016/

Merlindan CAPTAIN CHAOS x TEQUILLA SUNRISE Ewimark Rakownia

chov.: Pavlína Šafránková, maj.: Alena Bánoczká

 

V2 - ESPRESSO MAN Brněnský Bull, ČLP/MBT/823  /19.9.2016/

Chill Out's SIR OF SWEDEN  x FACE TO FACE MINI Minies

chov.: Eva Hájková,  maj.: Jana Vandrovcová

 

VD3 - FANTASTIC ACTION OF Trigon, CMKU/MBT/766/16  /24.4.2016/

ACTION APACHE Marso x CZECH NIMF OF Trigon

chov.: Petra Prokopcová, maj.: Petra Koťanová

 

VD4 - EDWARD Minibull z Kosova, ČLP/MBT/816  /15.7.2016/ 
ACTION APACHE Marso x HOLLY WEE-M Wild Fámy

chov.: Otakar Šamárek, maj.: Eduard Dymáček

 

PSI - mezitřída

 

VD1 - ALI BABÚ Unchained, CLP/MBT/733  /7.2.2016/

MORNING MIRACLE-M Wild Fámy x BULLY PRINCESS MINI Kalimero Bohemica

chov.: Kateřina Horáková, maj.: Pavel Táborský

 

VD2 - K2 Marso, CLP/MBT/794/16  /10.3.2016/

ACTION APACHE Marso x DEEP SNOWFLAKE Marso

chov.: Lukáš Linhart, maj.: Lukáš Linhart

 

PSI - třída otevřená

 

V1, CAC - FRIEND OF MINE Canea Bulls, ČLP/MBT/728  /18.1.2016/

KID vom Kaiserstuhl x BYE BYE Canea Bulls

chov.: Lenka Košťálová, maj.: Marie Jurčová

 

V2, res. CAC - HARLEY DAVIDSON od Benga, CMKU/MBT/625/15  /9.5.2015/

Merlindan CAPTAIN CHAOS x BLACK JUICE od Benga

chov.: Pavlína Šafránková, maj.: Marián Bánoczký

 

PSI - třída vítězů

 

V1, CAC, BOS, Nejlepší pohyb - JUMANJI od Rudej Wiedzmy, CMKU/MBT/758/-16/14  /30.9.2014/

MAGUA od Rudej Wiedzmy x ETOILE Venturesome pour Ruda Wiedzma

chov.: Krzysztof Kurzownik, maj.: Zuzana Repková

 

V2, res. CAC - DJANGO ANMAJOON z Husitova kraje, CMKU/MBT/573  /15.9.2014/ 
HELLBOY of Bikató-Parti x AMÁLIE z Husitova Kraje

chov.: Jana Fuková, maj.: MVDr. Markéta Pacltová

 

PSI - třída veteránů

 

abs. - Bullovers LITTLE JOHN WILDFAMY, CMKU/MBT/129/-08/07/09, 1.11.2007

So Great‘s MR SMARTY PANTS x So Great‘s GEORGY GIRL AT EBET

chov.: Kate M. Fletcher, maj.: Jitka Zezulová

 

 

FENY - třída dorostu

 

VN1 - DORRIE Yaminibull, ČLP/MBT/932  /20.2.2017/ 
BRABUS de Piratas del Lago x BAIRA z Husitova kraje

chov.: Zdeněk Švejda, maj.: Adéla Bártová

 

VN2 - GALLYS YAMINIBULL OF Trigon, ČLP/MBT/951  /7.3.2017/ 
Cambria
s CISCO KIDD x ENIGMA MYSTIQUE OF Trigon

chov.: Petra Prokopcová, maj.: Zdeněk Švejda

 

N3 - YVONNE STAR-M Wild Fámy, ČLP/MBT/938  /21.2.2017/

Gjunp ETALON KACHESTVA x HANKY-PANKY-M Wild Fámy

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Kateřina Šotolová

 

FENY - třída dorostu

 

N1 - EMBER LYNN MINI Sherak, ČLP/MBT/908/17  /1.1.2017/ 
Famous Star KIT KAT x AFINITY MINI Sherak

chov.: Petra Knihová, maj.: Petra Jindrová

 

N2 - ELODIE BELLE MINI Sherak, ČLP/MBT/907/17  /1.1.2017/ 
Famous Star KIT KAT x AFINITY MINI Sherak

chov.: Petra Knihová, maj.: Jan Šlapeta

 

FENY - třída mladých

 

V1, CAJC, BOJ - FLORENCE MINI Kalimero Bohemica, ČLP/MBT/847  /12.10.2016/

MORNING MIRACLE-M Wild Fámy x AIBE MINI Kalimero Bohemica

chov.: Lucie Markupová, maj.: Soňa Stančíková

 

V2 - WILD DARK QUEEN-M Wild Fámy, ČLP/MBT/839  /22.9.2016/

DJANGO ANMAJOON z Husitova kraje x KISS ME-M Wild Fámy

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Jitka Zezulová

 

V3 - WINNIE-M Wild Fámy, ČLP/MBT/837  /22.9.2016/

DJANGO ANMAJOON z Husitova kraje x KISS ME-M Wild Fámy

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Roman Špaček

 

V4 - WAAL LOVELY RED-M Wild Fámy, ČLP/MBT/838  /22.9.2016/

DJANGO ANMAJOON z Husitova kraje x KISS ME-M Wild Fámy

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Jitka Zezulová

 

VD - JENIFFER od Benga, CMKU/MBT/765/16  /23.4.2016/

GROBI vom Wendland x BLACK JUICE od Benga

chov.: Pavlína Šafránková, maj.: Lucie Požárová

 

VD - VERY BEST-M Wild Fámy, ČLP/MBT/787  /6.6.2016/

MORNING MIRACLE-M Wild Fámy x HANKY-PANKY-M Wild Fámy

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Kateřina Šotolová

 

FENY - mezitřída

 

V1, CAC - KISS FLASH Marso, CLP/MBT/797/16  /10.3.2016/

ACTION APACHE Marso x DEEP SNOWFLAKE Marso

chov.: Lukáš Linhart, maj.: Lukáš Linhart

 

V2, res. CAC - CREATION OF LOVE Wal Pet, ČLP/MBT/707/15  /17.12.2015/

Famous Star KIT KAT x BOND GIRL OF Wal Pet

chov.: Radka Waloszková, maj.: Marta Limbergová

 

V3 - CUTIE PIE Wal Pet, ČLP/MBT/709  /17.12.2015/ 
Famous Star KIT KAT x BOND GIRL OF Wal Pet

chov.: Radka Waloszková, maj.: Lucie Cejnková

 

FENY - třída otevřená

 

V1, CAC, BOB, Nejlepší hlava - ENIGMA MYSTIQUE OF Trigon, CMKU/MBT/604/15  /30.1.2015/

PANDA of Bully Lake x WHITE ANGEL Bikató-Parti

chov.: Petra Prokopcová, maj.: Petra Prokopcová

 

V2, res. CAC - RIA BLACK Wild Fámy, ČLP/MBT/508  /24.2.2014/ 
Vip's HOT PURSUIT AT WILD FÁMY x KISS ME-M Wild fámy

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Petra Sudová

 

FENY - třída vítězů

 

V1, CAC - Monostori Kisbull DUNDI DIÓ, SPKP  /18.6.2015/
Star Galev's KAPETOWN x Monostori Kisbull ALBERTA LOLLY

chov.: Imre Pápai, maj.: Peter Liška

 

FENY - třída veteránů

 

V1, BOV - TANJA von der Alten Veste, CMKU/MBT/70/-7/06/08  /2.12.2006/
HUTCH SPIKE vom Kaiserstuhl x INDIRA the Warrior

chov.: Georg Scherzer, maj.: Markéta Pacltová

 

V2 - EBONY FLY-M Wild Fámy, ČMKU/MBT/109/08  /15.6.2008/

THILO von der Alten Veste x BUMBLE-BEE Mini Minies
chov.: Jitka Zezulová, maj.: Jitka Zezulová

 

V3 - HANKY PANKY-M Wild Fámy, ČMKU/MBT/150/09  /2.2.2009/

THILO von der Alten Veste x BUMBLE-BEE Mini Minies
chov.: Jitka Zezulová, maj.: Jitka Zezulová

 

 

Soutěž Dítě a pes

Denis Fér a Afrodita Patriott Bull

Sophie Dominica Petaev a Berny De La Rue

 

Gabriela Vlasatá a Dream Come True Nature of Unique