04.11.2017 - MVP Praha

MVP Praha 4. 11. 2017, rozhodčí Alena Tvrzová

BULTERIÉR

PSI - třída štěňat

VN1 - CASEY Dower, ČLP/BT/13663 /8.5.2017/
DAILL Solo Magnifica x FAYE z Pašerácké stezky

chov.: Pavel Wolf, maj.: Roman Pačesaný

PSI - třída dorostu

N1 - CORBIN De La Rue, ČLP/BT/13621 /8.4.2017/
ZIPPY ZIMBO Timar x EASY Hot Bull

chov.: Jana Drahotská, maj.: Lucie Krátká

N2 - BUTCHER Buffoon Bull's, SPKP 3219 /25.4.2017/
KALASHNIKOV Hexeside x Power King RUBY

chov.: Katarína Bánová, maj.: Kateřina Vejrostová

abs. - RYON Daidalos, ČLP/BT/13597 /4.3.2017/
Unfailling JACK FROST x NAVA NINA Daidalos

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Jan Halm

PSI - třída mladých

V1, CAJC - AZAZEL Ex Alibi, ČLP/BT/13331 /12.6.2016/
Ragnarok FORSETI x APPOLINE De La Rue

chov.: Zuzana Zrníková, maj.: Zuzana Zrníková

V2 - TOBBY z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/13441 /25.9.2016/
CHEIRÓN Joe’s Star x HERODIAS Joe’s Star

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Michal Ťukal

V3 - QUERCUS Daidalos, ČLP/BT/13548 /30.1.2017/
Busell
s RED KNIGHT RISING x KASIENKA Daidalos

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Vasilij Vatolin

V4 - HELLBOY EX Ecce Bull, ČLP/BT/13338 /18.6.2016/
FRAMM MYS Ecce Bull x Oky Doky EXTREME MAKE OVER

chov.: Miroslav Fojtách, maj.: Petr Šnejdar

VD - ASLAN THE KING OF Marpet Bull, ČLP/BT/13526 /10.1.2017/
DAEDALUS of Laelaps x DOLORESS Chief Bull

chov.: Petra Nováková, maj.: Tomáš Hanuš

PSI - mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOS - PAMPALINI Daidalos, ČLP/BT/13264 /14.4.2016/
Teirwgwyn LATEST FLAME x ROCOCO Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

V2 - DELICIOUS PLEASURE Nature of Unique, ČLP/BT/13270 /17.4.2016/
ZAPPY ZACK Timar x NAOMI BLACK SMILE of Critical Point

chov.: David Kerpl, maj.: Dana Bullová

VD3 - QWICK SETHI z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/13147 /3.1.2016/
WAYNE PAJAR von Amadis x CHANTAL ze Sychrovského lesa

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Jitka Hladíková

PSI - třída otevřená

VD1 - BAZ Hernář Canys, ČLP/BT/13023 /24.7.2015/

TEENAGE REBEL Timar x ANGELA Hernář Canys

chov.: Naďa Hrbková, maj.: Naďa Hrbková

VD2 - MOBY DICK Joe’s Star, ČLP/BT/13075 /3.10.2015/
EL CID Joe’s Star x APHRODITE The Joker

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Dana Kafková

PSI - třída šampionů

V1, CAC, res. CACIB - NATHANAEL Daidalos, ČLP/BT/12986 /8.6.2015/
Emred DEVILS ADVOCATE x NINA RICCI Asmoddeus

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

V2, res. CAC - CHEIRÓN Joe’s Star, ČLP/BT/12808 /16.11.2014/
Megaville’s HIGHER GROUND x Russian Gaze JANIS JOPLIN

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Marek Pomikal

FENY - třída dorostu

abs. - BABOO BEILIEN Buffoon Bull’s, SPKP 3221 /25.4.2017/
Hexeside KALASHNIKOV x Power King RUBY

chov.: Katarína Bánová, maj.: Tereza Bednářová

abs. - BLACK PEARL Extragang, ČLP/BT/13613 /7.4.2017/
Bilboen CONAN THE BARBARIAN x Masaryk's JUNGLE JEWEL

chov.: Vlastimil Erla, maj.: Romana Filková

abs. - CALLY Little Smiles, ČLP/BT/13571 /10.2.2017/
MAXIMUM Off Oxion x CRY TO ME Joe
s Star

chov.: Barbora Trantinová, maj.: Marek Mihulka

FENY - třída mladých

V1, CAJC, BOJ, BOB - QUADRILLA Daidalos, ČLP/BT/13552 /30.1.2017/
Busell
s RED KNIGHT RISING x KASIENKA Daidalos

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

V2 - PAINT IT, RED Joe’s Star, ČLP/BT/13433 /21.9.2016/
Busell’s RED KNIGHT RISING x Emred GOSSIP GIRL

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Hedvika Olléová

V3 - MEL ze Sychrovského lesa, ČLP/BT/13497 /27.11.2016/
BULL DIEGO Plzeňský Bull x ENA ze Sychrovského lesa

chov.: Petra Sudová, maj.: Šárka Turnerová

V4 - QUEEN OF HEARTS Joe’s Star, ČLP/BT/13506 /29.11.2016/
BIG HIT Joe's Star x FLASHDANCE Joe's Star

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Ivana Beranová

VD - BEAUTY SLEEPS Magnus Zeret, ČLP/BT/13514 /25.12.2016/
DANDY Little Bull x IAGGA Daidalos

chov.: Kateřina Šotolová, maj.: Markéta Forejtová

VD - BERRY Little Smiles, ČLP/BT/13501 /2.12.2016/
DAEDALUS of Laelaps x EPONA Joe’s Star

chov.: Barbora Trantinová, maj.: Lucie Škachová

abs. - BOBBY Little Smiles, ČLP/BT/13502 /2.12.2016/
DAEDALUS of Laelaps x EPONA Joe’s Star

chov.: Barbora Trantinová, maj.: Barbora Trantinová

FENY - třída mezitřída

V1, CAC, CACIB - AFRODITA Patriot Bull, ČLP/BT/13154 /5.1.2016/
VAN GOGH Asmoddeus x EMPRESS Chief Bull

chov.: David Fér, maj.: David Fér

V2, res. CAC, res. CACIB - NABET Polabský Bull, ČLP/BT/13241 /3.4.2016/
VALMONT Asmoddeus x HEJ - TY Polabský Bull

chov.: Jiří Švarc, maj.: Stanislav Zelenka

VD3 - ANNABELLE Torero-Bull, ČLP/BT/13221 /23.2.2016/
PADDY Fresh Kyvet x NATALIE Fišer

chov.: Václav Hlavín, maj.: Lucie Duspivová

abs. - APOLENA Josefovský Bull, ČLP/BT/13165 /11.1.2016/
VAN GOGH Asmoddeus x DOLCE GABANA Nitarm

chov.: Blanka Bočková, maj.: Iveta Nožičková

FENY - třída otevřená

VD1 - ABIGAIL Asmoddeus, ČLP/BT/12692 /6.6.2014/
VAN GOGH Asmoddeus x HOSANNA Daidalos

chov.: Jiří Holub, maj.: Ing. Jaroslava Fišerová Kovařičová

VD2 - CARMEN Manor Bohemia, ČLP/BT/13041 /20.7.2015/
UMBRO Asmoddeus x FIONA Daidalos

chov.: Zuzana Carvová, maj.: Pavla Kaiseršotová

abs. - COSTA RICA Asmoddeus, ČLP/BT/12826 /26.12.2014/
Bullcal Altamira BLACK JACK x MEXX BRAVA Asmoddeus

chov.: Jiří Holub, maj.: Jaroslava Fišerová Kovařičová

FENY - třída veteránů

V1, BOV - MAGIC MYSTERY Asmoddeus, ČLP/BT/10954 /2.10.2008/
SHADOW MASTER to Bullorrties x COSTA BRAVA Asmoddeus

chov.: Jiří Holub, maj.: Miroslav Fojtách

MINIATURNÍ BULTERIÉR

PSI - třída dorostu

N1 - ARKTIC Asmoddeus, ČLP/MBT/935/17 /2.3.2017/

Gjunp ETALON KACHESTVA x TERRA BULL-M Wild Fámy

chov.: Jiří Holub, maj.: Luboš Reisner

PSI - třída mladých

VD1 - ESPRESSO MAN Brněnský Bull, ČLP/MBT/823 /19.9.2016/

Chill Out's SIR OF SWEDEN x FACE TO FACE MINI Minies

chov.: Eva Hájková, maj.: Jana Vandrovcová

PSI - mezitřída

VD1 - ALI BABÚ Unchained, CLP/MBT/733 /7.2.2016/

MORNING MIRACLE-M Wild Fámy x BULLY PRINCESS MINI Kalimero Bohemica

chov.: Kateřina Horáková, maj.: Pavel Táborský

PSI - třída otevřená

V1, CAC, res. CACIB - Strong Stael HALTON SNOW MAX, ČLP/MBT/764 /16.6.2015/

GEMINY BIRBAL Chucho Topline x Vait Kostel LOBELIYA EFI DLYA STRONG STAEL

chov.: Tatyana Revenko, maj.: Marie Kořínková Vyšatová

V2, res. CAC - I'M GOLD Marso, CMKU/MBT/674/15 /1.8.2015/

Extravert ALTER EGO x KARAOKE DANCE Marso-Bull

chov.: Lukáš Linhart, maj.: Renata Kouřilová

PSI - třída šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS - SUPER JACKPOT Zóna Bulls, SPKP 230 /8.9.2014/

Star Galev's KAPETOWN x DEBORA Zóna Bulls

chov.: Jana Matiaszewska, maj.: Jana Matiaszewska

FENY - třída štěňat

N1 - DINKY PINKY Indygou, CMKU/MBT/1000/17 /31.5.2017/

AWESOME MBT from Enamorada x EmeritaBull BLACK INSPIRE

chov.: Tereza Lafková, maj.: Tereza Lafková

abs. - CARRIE Moravian Canis, ČLP/MBT/1016 /5.6.2017/

Gjunp ETALON KACHESTVA x RONNIE MARGARET-M Wild Fámy

chov.: Jitka Zezulová, maj.: JUDr. Romana Filková

FENY - třída dorostu

N1 - HAVAIIAN ORCHID Canea Bulls, CMKU/MBT/943/17 /31.5.2017/

SIR CHUCK vom Kaiserstuhl x BYE BYE Canea Bulls

chov.: Lenka Košťálová, maj.: Kateřina Chytilová

FENY - třída mladých

V1, CAJC, BOJ, BOB - CARRINGTON FALLON Team Soft, CMKU/MBT/900/17 /2.1.2017/
HELLBOY of Bikató-Parti x Dancing With The Bulls WASABI

chov.: Ivan Hašek, maj.: Karolína Strnadová

VD2 - Fehér Varázs KARIN, CMKU/MBT/1006/-17/16 /10.10.2016/

JAMAL Bullrull x Fehér Varázs FREYA

chov.: Maria Dénes, maj.: Adéla Košťálová

VD3 - CARSHIA Yaminibull, ČLP/MBT/859 /14.11.2016/
BRABUS de Piratas del Lago x AMÁLIE z Husitova kraje

chov.: Zdeněk Švejda, maj.: Zdeněk Švejda

VD4 - APRIL ze Sychrovského lesa, ČLP/MBT/881 /11.12.2016/

BOJKA Marven Bull x RIA BLACK-M Wild Fámy

chov.: Petra Sudová, maj.: Soňa Fehnlová

FENY - mezitřída

V1, CAC, CACIB - BLACKBARRY LAFMI Indygou, CMKU/MBT/762/16 /21.4.2016/

SWEET SAN SALVADOR Chucho Topline x EmeritaBull BLACK INSPIRE

chov.: Tereza Lafková, maj.: Bc. Monika Kaprálová

posouzena po ukončení - ANDULKA Team Soft, CMKU/MBT/750/16 /25.3.2016/
HELLBOY of Bikató-Parti x Dancing With The Bulls WASABI

chov.: Ivan Hašek, maj.: Ivan Hašek

FENY - třída otevřená

VD1 - XANADU GOLD Zóna Bulls, SPKP 341 /25.7.2016/

I AM BASTER Z Makdani x NOBLESSA Zóna Bulls

chov.: Jana Matiaszewska, maj.: Jana Matiaszewska

VD2 - ETERNITY MINI Kalimero Bohemica, CMKU/MBT/600/14 /16.11.2014/

MORNING MIRACLE-M Wild Fámy x AMNESIA MINI Kalimero Bohemica

chov.: Lucie Markupová, maj.: Karolína Červená

VD3 - AMAZING VALENTYNA Indygou, CMKU/MBT/605/15 /14.2.2015/

Nuestro's DIEGO x EmeritaBull BLACK INSPIRE

chov.: Tereza Lafková, maj.: Tereza Lafková

FENY - třída šampionů

V1, CAC, res. CACIB - ELIZABETH MINI Kalimero Bohemica, CMKU/MBT/599-/14 /16.11.2014/

MORNING MIRACLE-M Wild Fámy x AMNESIA MINI Kalimero Bohemica

chov.: Lucie Markupová, maj.: Lucie Markupová a Martina Gašparovičová