29.06.2019 - NVP Klatovy

Lešanská 1176/2a
Chodov, Praha 4
bulterierclub@email.cz

|

NVP Klatovy 29. 6. 2019, rozhodčí Ing. Jana Daňková

BULTERIÉR

PSI - třída mladých

V1, CAJC - BLACK KING Rasels Bull, SPKP3338 /15.5.2018/

TEMPLAR Rasels Bull x LADY TANAGROS Rasels Bull

chov.: Janka a Ivan Šlesárovci, maj.: Romana a Pavel Musilovi

PSI - mezitřída

V1, CAC, NV, BOS - ZIPPY z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/13943 /13.3.2018/ ROY PAJAR VON Llubpet x HERODIAS Joe's Star

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Vendula Hradecká

V2, res. CAC - TORETE Joe’s Star, ČLP/BT/13898 /18.1.2018/ Habelas Hailas CAZADOR x Russian Gaze JUST FOR JOE'S STAR

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Hedvika Olléová

VD3 - XERON z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/13815 /29.9.2017/ QWICK SETHI z Čerchovské zahrady x MOLLY MALONE of The Four Horsemen

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Martin Blacký

PSI - třída otevřená

V1, CAC - RISING SUN Joe’s Star, ČLP/BT/13729 /7.7.2017/ Bilboen FINAL CONFLICT x LADY BIRD Joe's Star

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Monika Albertová

V2- CASEY Dower, ČLP/BT/13663 /8.5.2017/ DAILL Solo Magnifica x FAYE z Pašerácké stezky

chov.: Pavel Wolf, maj.: Roman Pačesaný

abs. - ARNOLD JUNIOR Marpet Bull, ČLP/BT/13525 /10.1.2017/ DAEDALUS of Laelaps x DOLORESS Chief Bull

chov.: Petra Nováková, maj.: Ivana Součková

PSI - třída šampionů

V1, CAC - DELICIOUS PLEASURE Nature of Unique, ČLP/BT/13270 /17.4.2016/ ZAPPY ZACK Timar x NAOMI BLACK SMILE of Critical Point

chov.: David Kerpl, maj.: Dana Bullová

FENY - třída mladých

V1, CAJC, BOJ - URANIA Daidalos, ČLP/BT/13995 /16.4.2018/ Bullistorgame JEROME LE BANNER x KASIENKA Daidalos

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

V2 - TIZONA Joe’s Star, ČLP/BT/13900 /18.1.2018/ Habelas Hailas CAZADOR x Russian Gaze JUST FOR JOE'S STAR

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Miroslav Holub

D - ISDA GUN Ecce Bull, ČLP/BT/14104 /25.8.2018/ Ragnarok FORSETI x GUNS N'ROSES EX Ecce Bull

chov.: Miroslav Fojtách, maj.: Jan Kuda

FENY - mezitřída

V1, CAC - SUMATRA LILY Plzeňský Bull, ČLP/BT/13850 /9.11.2017/ Teirwgwyn WHITE CHAOS x A-COR Plzeňský Bull

chov.: Zuzana Kopačková, maj.: Zuzana Kopačková

FENY - třída otevřená

V1, CAC - WAY OF LOVE Rasels Bull, ČLP/BT/13842 /20.7.2017/

Teirwgwyn WHITE CHAOS x CHARLOT Rasels Bull

chov.: Janka a Ivan Šlesárovci, maj.: Miloslav Kubinec

V2 - QUEEN OF HEARTS Joe’s Star, ČLP/BT/13506 /29.11.2016/ BIG HIT Joe's Star x FLASHDANCE Joe's Star

chov.: Hedvika Olléová, maj.: Ivana Beranová

abs. - YARINE Pajar, ČLP/BT/13473 /28.10.2016/ BULL DIEGO Plzeňský Bull x VIVIAN Pajar

chov.: Jaroslav Pavel, maj.: Jaroslav Pavel

FENY - třída šampionů

V1, CAC, NV, BOB - QUADRILLA Daidalos, ČLP/BT/13552 /30.1.2017/ Busell’s RED KNIGHT RISING x KASIENKA Daidalos

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

MINIATURNÍ BULTERIÉR

PSI - třída otevřená

abs. - ALBUS Polabský Bull, ČLP/MBT/965 /24.4.2017/ Gjunp ETALON KACHESTVA x SNOW WHITE-M Wild Fámy

chov.: Jiří Švarc, maj.: Jiří Červený

PSI - třída vítězů

V1, CAC, NV, BOB - Strong Stael HALTON SNOW MAX, ČLP/MBT/764 /16.6.2015/

GEMINY BIRBAL Chucho Topline x Vait Kostel LOBELIYA EFI DLYA STRONG STAEL

chov.: Tatyana Revenko, maj.: Marie Kořínková Vyšatová

VD2 - HIRO Daker Poland, ČLP/MBT/1204 /6.3.2017/

Manduessedum MAGNANIMOUS MARGINS x DIKE DAKER z Makdani

chov.: Danuta Utrata, maj.: Nikola Marková Kroužková

FENY - třída dorostu

N1 - E-JASSIE Marven Bull, ČLP/MBT/1305 /28.12.2018/ Gjunp ETALON KACHESTVA x AGIE Marven Bull

chov.: Markéta Marečková, maj.: Jan Hujsa

FENY - třída mladých

V1, CAJC, BOJ, BOS - E-CARROLL Yaminibull, ČLP/MBT/1199 /20.6.2018/ KASIMIR vom Tropfenden Kessel x AMÁLIE z Husitova kraje

chov.: Zdeněk Švejda, maj.: Linda Radilová