13.07.2019 - NVP Mladá Boleslav

Lešanská 1176/2a
Chodov, Praha 4
bulterierclub@email.cz

|

NVP Mladá Boleslav 13. 7. 2019, rozhodčí Robert Kubeš

BULTERIÉR

PSI - třída dorostu

VN1 - BEN HUR Jas-Ver, ČLP/BT/14178 /13.12.2018/ PAMPALINI Daidalos x ULTRA Jas-Ver

chov.: MDDr. Věra Selingerová, maj.: Andrea Doleželová

PSI - třída mladých

V1, CAJC - BLACK KING Rasels Bull, SPKP3338 /15.5.2018/

TEMPLAR Rasels Bull x LADY TANAGROS Rasels Bull

chov.: Janka a Ivan Šlesárovci, maj.: Romana a Pavel Musilovi

VD2 - QUATTRO Polabský Bull, ČLP/BT/13968 /9.4.2018/ ÓDIN Joe’s Star x BERTILLE Lestell

chov.: Jiří Švarc, maj.: Petr Šalda

PSI - mezitřída

V1, CAC - ZIPPY z Čerchovské zahrady, ČLP/BT/13943 /13.3.2018/ ROY PAJAR VON Llubpet x HERODIAS Joe's Star

chov.: Vendula Hradecká, maj.: Vendula Hradecká

V2 - SILVER SHARK Plzeňský Bull, ČLP/BT/13848 /9.11.2017/ Teirwgwyn WHITE CHAOS x A-COR Plzeňský Bull

chov.: Zuzana Kopačková, maj.: Jiří Dušek

VD3 - FRESH PRINCE Nature of Unique, ČLP/BT/13860 /11.12.2017/ CAPTAIN AMERICA Mithgard x NAOMI BLACK SMILE of Critical Point

chov.: David Kerpl, maj.: Kateřina Kašparová

PSI - třída vítězů

V1, CAC, NV, BOS - DELICIOUS PLEASURE Nature of Unique, ČLP/BT/13270 /17.4.2016/ ZAPPY ZACK Timar x NAOMI BLACK SMILE of Critical Point

chov.: David Kerpl, maj.: Dana Bullová

FENY - třída štěňat

VN1 - ARTEMIS z Libyňského vrchu, ČLP/BT/14231 /1.2.2019/ DEVIL'S GAME Mithgard x GOLDIE Asmoddeus

chov.: Iveta Cepková, maj.: Martin Šefl

VN2 - ATÉ z Libyňského vrchu, ČLP/BT/14232 /1.2.2019/ DEVIL'S GAME Mithgard x GOLDIE Asmoddeus

chov.: Iveta Cepková, maj.: Iveta Cepková

FENY - třída mladých

V1, CAJC, BOJ - URANIA Daidalos, ČLP/BT/13995 /16.4.2018/ Bullistorgame JEROME LE BANNER x KASIENKA Daidalos

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

V2 - FOXIE Kovrb-Bull, ČLP/BT/14069 /1.7.2018/ NATHANAEL Daidalos x BONNY Kovrb-Bull

chov.: Pavel Pilař, maj.: Andrea Krupičková

FENY - mezitřída

V1, CAC - SUMATRA LILY Plzeňský Bull, ČLP/BT/13850 /9.11.2017/ Teirwgwyn WHITE CHAOS x A-COR Plzeňský Bull

chov.: Zuzana Kopačková, maj.: Zuzana Kopačková

V2, res. CAC - ISABELLE Asmoddeus, ČLP/BT/13831 /5.10.2017/ Down By Law LE CHIFFRE x YASMINE Asmoddeus

chov.: Jiří Holub, maj.: Martin Šefl

FENY - třída otevřená

V1, CAC - CLER De La Rue, ČLP/BT/13626 /8.4.2017/ ZIPPY ZIMBO Timar x EASY Hot Bull

chov.: Jana Drahotská, maj.: Jana Drahotská

V2, res. CAC - PEONY Wild Fámy, ČLP/BT/13676 /17.5.2017/ VALENTINO GARAVANI Asmoddeus x COLA MIA Moravian Canis

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Petr Šalda

abs. - WAY OF LOVE Rasels Bull, ČLP/BT/13842 /20.7.2017/

Teirwgwyn WHITE CHAOS x CHARLOT Rasels Bull

chov.: Janka a Ivan Šlesárovci, maj.: Miloslav Kubinec

FENY - třída vítězů

V1, CAC, NV, BOB - QUADRILLA Daidalos, ČLP/BT/13552 /30.1.2017/ Busell’s RED KNIGHT RISING x KASIENKA Daidalos

chov.: Kateřina Šaldová, maj.: Kateřina Šaldová

V2, res. CAC - AFRODITA Patriot Bull, ČLP/BT/13134 /5.1.2016/

VAN GOGH Asmoddeus x EMPRESS Chief Bull

chov.: David Fér, maj.: David Fér

MINIATURNÍ BULTERIÉR

PSI - třída štěňat

abs. - FRUWAMY Indygou, CMKU/MBT/1338/19 /14.1.2019/ LUKE von der Alten Veste x EmeritaBull BLACK INSPIRE

chov.: Tereza Lafková, maj.: Eva Maletinská

PSI - třída dorostu

VN1 - DODGE VIPER-M Wild Fámy, ČLP/MBT/1286 /29.11.2018/ Iris Platinum JUPITER FOR BULTER EGO x YVONNE STAR-M Wild Fámy

chov.: Jitka Zezulová, maj.: Karolína Turková

abs. - AEGON Valor Bohemia, ČLP/MBT/1268 /1.11.2018/

DJANGO ANMAJOON z Husitova kraje x ANN ROSALINE Heartfelt Bull

chov.: Michaela Válková, maj.: Michaela Válková

PSI - třída mladých

V1, CAJC, BOJ - ORAY du Val de Serbonnes, LOF 3 B.T.M 18423/8 /22.1.2018/

KASIMIR vom Tropfenden Kessel x IRONIE du Doamine D‘Yspahan

chov: Malik Merzouk, maj: Michaela George

PSI - mezitřída

V1, CAC - CLAREMONT Nea MB, ROI 18/15973 /14.11.2017/

DO WHAT YOU WANT von Deutsche Still x ADDISON TYSON FURY

chov.: Antonio Certossi, maj.: Zdeněk Švejda

V2, res. CAC - U2 Marso, ČLP/MBT/1103 /18.1.2018/

KASIMIR vom Tropfenden Kessel x HIT PARADE Marso

chov.: Lukáš Linhart, maj.: Lukáš Linhart

PSI - třída otevřená

VD1 - ATOMIC Asmoddeus, ČLP/MBT/937 /2.3.2017/ Gjunp ETALON KACHESTVA x TERRA BULL-M Wild Fámy

chov.: Jiří Holub, maj.: Šárka Šimáková

VD2 - ALBUS Polabský Bull, ČLP/MBT/965 /24.4.2017/ Gjunp ETALON KACHESTVA x SNOW WHITE-M Wild Fámy

chov.: Jiří Švarc, maj.: Jiří Švarc

PSI - třída vítězů

V1, CAC, NV, BOS - FARRELL z Husitova kraje, ČLP/MBT/1031/17 /28.8.2017/ Bullcreeks BUSY BEING FABULOUS x ENIGMA z Husitova kraje

chov.: Jana Fuková, maj.: Zdeněk Švejda

FENY - třída štěňat

VN1 - FUCHSIA MINT Indygou, CMKU/MBT/1340/19 /14.1.2019/ LUKE von der Alten Veste x EmeritaBull BLACK INSPIRE

chov.: Tereza Lafková, maj.: Tereza Lafková

VN2 - GALANTYS Yaminibull, ČLP/MBT/1349 /8.3.2019/ Moolti RASHA x CARSHIA Yaminibull

chov.: Zdeněk Švejda, maj.: Zdeněk Švejda

FENY - třída mladých

V1, CAJC - E-CARROLL Yaminibull, ČLP/MBT/1199 /20.6.2018/ KASIMIR vom Tropfenden Kessel x AMÁLIE z Husitova kraje

chov.: Zdeněk Švejda, maj.: Linda Radilová

V2 - BRANDY Asmoddeus, ČLP/MBT/1237 /5.8.2018/ Iris Platinum JUPITER FOR BULLTER EGO x TERRA BULL-M Wild Fámy

chov.: Jiří Holub, maj.: Šárka Šimáková

FENY - mezitřída

V1, CAC - EXCELENCE ESTERKA Indygou, CMKU/MBT/1173/18 /12.3.2018/ SHOOTER von der Alten Veste x EmeritaBull BLACK INSPIRE

chov.: Tereza Lafková, maj.: Tereza Lafková

V2, res. CAC - Lancer Land PROPAGANDA, AV0902770 /24.10.2017/ BISQUIT CHOCO-MOKKO x Vait Kostel CHARLIZ

chov.: Zoya Shalaeva, maj.: Michaela George

abs. - SAY SOMETHING Marso, ČLP/MBT/1066 /12.11.2017/ I'M MINIBULL Marso x CHECK IN Marso

chov.: Lukáš Linhart, maj.: Lukáš Linhart

FENY - třída otevřená

V1, CAC - CARSHIA Yaminibull, ČLP/MBT/859 /14.11.2016/ BRABUS de Piratas del Lago x AMÁLIE z Husitova kraje

chov.: Zdeněk Švejda, maj.: Zdeněk Švejda

FENY - třída vítězů

V1, CAC, NV, BOB - GALLYS YAMINIBULL OF Trigon, CMKU/MBT/951/17 /7.3.2017/ Cambria’s CISCO KIDD x ENIGMA MYSTIQUE OF Trigon

chov.: Petra Prokopcová, maj.: Zdeněk Švejda